De Uitvaart Informatie Hulplijn 38 I familieberichten zaterdag 15 september 2012 O IDensenlinq.nl Wij zijn dankbaar voor uw medeleven nd het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oudtante Hendrika de Pagter Namens de familie Westkapelle, september 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat we van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zorgzame moeder, oma en 'ouwe' oma Johanna Janna Braam-Wisse betuigen wij u onze welgemeende dank. Nelly en Ger Ineke kleinkinderen en achterkleinkind Kapelle, september 2012 Wij zeggen u hartelijk dank voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante Levina Jolina Hoogstraate Speciaal woord van dank voor Stichting Tragel die Levina 46 jaar met liefde hebben omringd en uitvaartverzorging 'De Ridder' voor de begeleiding bij het afscheid. Adriaan en Nelly Hoogstraate-Koole namens de familie Hoek, september 2012 Het is ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. De vele kaarten, ontroerende brieven en telefoontjes hebben ons goed gedaan. Theo Bloos Hij was iemand die hield van no-nonsens, recht door zee, de mensen om hem heen, zijn vak, zijn patiënten, de natuur, geschiedenis en sport. Nogmaals hartelijk dank. Het is stil, we missen hem erg. Familie Bloos Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn man, onze pa, opa en overgrootvader Chris van Hese hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Koos van Hese - de Hamer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, september 2012 De warme blijken van medeleven en de vele kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en oud-oma CcLtfarina TCendrica ScfinkeC-cCe groot Tiny hebben ons bijzonder goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Rob en Linda Schinkel-Koopman Loes en Ton Tissink-Schinkel Vlissingen, september 2012 Voor uw medeleven en steun in de laatste moeilijke jaren en na het overlijden van onze lieve moeder, schoomnoeder en oma Catharina Cornelia Vijverberg - Vijverberg betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Ouwerkerk, september 2012 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze zoon, broer en kleinzoon Dennis Kouijzer willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Paul en Marianne Kouijzer Jesper en Rebecca Opa en oma Blommaert Hulst, september 2012 C&4*. \]64*- &ClA4*4*CAA4*£e4*: tzAJiA* Lf*. 04*4 V-C'CAZ. Hartverwarmend was het medeleven en de steun die wij in de afgelopen periode ontvingen en ook na het overlijden van onze (schoon)vader, opa en overgrootvader Eduard van Leeuwen ~Ed~ Weduwnaar van Toos van Leeuwen van Herk sinds 23 januari 2012 Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Uw aanwezigheid en persoonlijke woorden zijn voor ons een grote troost. Vriendelijke groet, Familie van Leeuwen Goes, september 2012 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze vader en opa Frans Maljers Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Marlies en André Ruissen-Maljers Mike Ashley en Denian Oost-Souburg september 2012 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter van Boven Piet willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Uw medeleven heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Els van Boven-Mol Marco Dennis, Dalia en Fernando Leon en Martine Nieuw en Sint Joosland, september 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent n uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu f www.scu.nu Na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje Maria Sara van de Velde-du Bois Ontvingen wij van zeer veel mensen een kaart, ook uw aanwezigheid bij de dienst heeft ons zeer goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Jaap en Rosita Peter en Anneke kinderen en kleinkind Breskens, september 2012 Het zo plotselinge overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Dick Knoester heeft bij ons een enorme schok en een intens verdriet veroorzaakt; een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. In de beleving daarvan heeft het ons geholpen te merken dat er nog zoveel anderen zijn die om hem en ons geven. Wij zijn dankbaar voor zoveel getoond medeleven en zullen trachten in de geest van (o)pa verder te leven. Janet en Wouter van den Berg-Knoester Dies Geert Bruinisse, september 2012 De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het verlies van onze lieve man en vader Willem Hendrik Dijkhuizen Onze oprechte dank voor uw medeleven. Met hem in ons hart gaan wij verder. Hennie Teije Marinus Vlissingen, september 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en andere blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden in Rio de Janeiro op 5 augustus jl. van onze broer, zwager en oom Kees "de Wittkop" Vreeke Netty Huibregtse Bimmel-Vreeke Kees Huibregtse Bimmel Eline&Rudi, Stan Jan-Kees Cathiyn Marjolein Paul correspondentieadres: Sijlkensstraat 77,571 1 XS Someren f Wij willen U heel hartelijk danken voor Uw medeleven, Uw aanwezigheid en de vele kaarten bij het afscheid, van Albert Bartelse Mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en allerliefste opa. Lina Bartelse-van Koeveringe kinderen en kleinkinderen Teraeuzen, september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38