Aagje Bimmel-Francke mensenlinq.nl zaterdag 15 september 2012 familieberichten I 37 Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van Olaf Wij wensen Winny, Wietse en de verdere familie héél veel sterkte. Jan en Mirjam Hans en Sonja mritë Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het bericht dat op 12 september jl. is overleden onze collega Olaf Veerman Olaf was sinds maart 2007 als Eerste monteur E&I werk zaam voor Imtech Industrial Services B.V. regio Zuid-West op de locatie Zeeland Refinery. Wij verliezen in hem een gewaardeerde medewerker en een fijne collega. Allen die hem gekend hebben treuren om dit verlies. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Winny, Wietse en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Goes, 13 september 2012 Directie en collega's Imtech Industrial Services B.V. regio Zuid-West Korps Nationale Reserve Wij zijn geschokt dat niet geheel onverwacht, maar veel te vroeg is overleden Korporaal der eerste klasse OSaf Veerman Sinds 1994 was Olaf lid van ons peloton. De laatste jaren als plaats vervanger van de Alfa groep. Wij zullen zijn inzet en aanwezigheid missen. Wij wensen Winny, Wietse en verdere familie veel sterkte toe. Olaf bedankt! Je Natres-collega's van Peloton 2 Zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel Troost. Hartelijk dank voor het vele meeleven tijdens de zwangerschap, de periode in het ziekenhuis en na het overlijden van ons lieve zoontje BOAS VAN BELZEN Het heeft ons erg goed gedaan. Boas mag veilig in Jezus armen zijn. Sander en Willemieke van Bel zen-de Korte Aagtekerke, september 2012 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van Adriana Marie du Bois-de Poorter betuigen wij u onze oprechte dank. Nico van Voren Miranda van Espen Rémi Ramona en Geerard Breskens, september 2012 Wij danken u hartelijk voor de belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Sara Hollestelle - Weststrate Wij kunnen terugkijken op een mooie afscheidsbijeenkomst, op een dag die helemaal bij haar paste. Het heeft ons goed gedaan. John Swen Kristin en Mare Arjo Hester en Willem Michelle Temeuzen, september 2012 Korps Nationale Reserve Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Reservist Korporaal der eerste klasse Olaf Veerman Hij was vanaf 1994 in dienst'van het Korps Nationale Reserve, bij het tweede peloton van onze compagnie. Wij wensen zijn vrouw Winny, zoon Wietse en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Alfa compagnie 30 Natresbat P.M. Harskamp compagniescommandant G.F.J. Bal compagniesadjudant Vlissingen, 15 september 2012 Woensdag ontvingen wij het schokkende bericht dat Olaf Veerman de man van ons collegabestuurslid Winny veel te vroeg is overleden. We wensen Winny, Wietse en familie veel sterkte. Bestuur en vrijwilligers Wijkvereniging De Oude Vaart Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Bertha Maria Schelfhout-van Itegem willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Frank Marcel en Ilse Saritha en Dean Hulst, september 2012 Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ondervinden na het overlijden en de begrafenis van mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Madeleine de Kort-Pouwels Hiervoor onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan doktoren, verzorgend personeel en vrijwilligers van groepswoning Blaauwe Hofke 136 en van afd. Paal en Baalhoek van w.z.c.-Antonius voor de goede en liefdevolle verzorging. J. de Kort Christianne en Ko Dieleman-de Kort en kinderen Kloosterzande, september 2012 Voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man I Willem Oreel wil ik u allen hartelijk danken. L.C.Oreel - van Kogelenberg Vlissingen, september 2012 I Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Adrie Hazen Wij willen u bedanken voor de kaarten en uw aanwezigheid. Tevens een woord van dank aan de medewerkers van SVRZ Thuiszorg locatie Dijkstede en Huisartsenpraktijk P. Ingelse te 's-Heerenhoek. Kinderen en kleinkinderen. Lewedorp, september 2012. In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van belangstelling en medeleven ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en omi Janna Maria Burger-Braam We zeggen u hiervoor hartelijk dank. Familie Burger Kapelle, september 2012. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Ada Het heeft ons erg goed gedaan. Mede namens de kinderen en kleinkinderen A. Bimmel Domburg, september 2012 Je bracht ons heel veel levensvreugde nu is het stil in ons. Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze mama, onze dochter, zus, schoonzus en tante Debby Blokpoel-Vinke Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, voor de vele kaarten, persoonlijke brieven, bloemen en telefoontjes. Het doet ons goed te weten dat zij niet alleen voor ons de allerliefste was. Wij zullen haar heel erg missen. Amo Blokpoel Danique Kyano Wil Vinke-Neuféglise Kees Vinke f Angelique - Rens Vincent - Ramona Neven en nichten Middelburg, september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37