mmwÊÊM Abraham Cornelis Kraamer Aloysia Amandina Maria de Miiliano-Hermans 36 Ifamilieberichten zaterdag 15 september 2012 ITlensenLinq.nl Telkens nieuwe moed 't is op, het is goed zo... Wij hebben afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en allerliefste opa -Bram- West-Souburg, Vlissingen, 21 mei 1943 12 september 2012 Riki Kraamer-Belfroid Mirjam en Koen Lieke, Iris, öorien Brigitte en Dick Melanie, Martijn Raymond en Sandra Ray my, Ster re Groen van Prinstererlaan 24 4384 CG Vlissingen Bram is thuis. Er is zondag 16 september van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen. Wij nodigen u uit om samen met ons Bram te gedenken op dinsdag 18 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna bent u welkom voor een informeel samenzijn in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40,4371 RE Koudekerke. Het was de wens van Bram in plaats van bloemen een gift te ontvangen voor het KWF. Hiertoe is een collectebus in het crematorium en Huys ter Schelde aanwezig. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Legemate en dr. Kerkhofs. BRAM I know sometimes you feel so helpless Sometimes you feel like you can't win Sometimes you feel so isolated You'll never have to feel that way again Never thought I'd find the road to freedom Never thought I'd see you smile again Never thought I'd have the chance to tell you That I will always be your brother and friend Bruud-band. 12 september 2012. De muziek was je passie, wij je grootste fans. Met veel respect hoe je bent omgegaan met deze slopende ziekte. BRAM West-Souburg: Lenie en Ben Oost-Souburg: Addie Aagtekerke: Ruud en Jolanda de meiden, mannen en kids Afscheid nemen is meedragen van herinneringen die je voor altijd wilt bewaren. 12 september 2012. Verdrietig, maar met mooie 'herinneringen aan wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager Bram Kraamer echtgenoot van Riki Belfroid Wij wensen Riki, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Broers en Zussen Belfroid Zwagers en Schoonzussen Neven en Nichten We herinneren je hoe dapper je met je ziekte omging. We herinneren je hoe je tussen ons, midden in het leven stond. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die hem dierbaar waren, is thuis zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame, vader, schoonvader, opa en opaatje Petrus Livinus Hollebosch Piet echtgenoot van Denis Amelia Alphonsina Vanhijfte 18-05-1923 Boekhoute (B) Sas van Gent: Sas van Gent: Zelzate (B): 1 14-09-2012 Sas van Gent Denis Hollebosch-Vanhijfte Carla en René Hemelaar-Hollebosch Patricia en Wim, Jasmijn Herman en Oda Hollebosch-Soethaert Jolanda en Harry, Fenna Marianne en Sven, Junior Familie Hollebosch Familie Vanhijfte Sas van Gent, 14 september 2012. Vier Ambachtenstraat 42,4551 HB De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 19 september om 11.00 uur in het crematorium te Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder hem, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve man, papa en opa Joannes Loete echtgenoot van mevrouw Maria Wijnands geboren te Oostburg NL op 12 april 1946 en overleden te Sint-Niklaas in AZ Nikolaas op maandag 10 september 2012. Volgens de wens van de overledene heeft de rouwdienst in beperkte familiekring plaatsgehad in het crematorium "Heimolen" te St.-Niklaas Dit melden u: Maria Wijnands zijn echgenote; Danny en Lucie Franssens - Loete Sander, Naomi en Nikki Veerle Loete zijn kinderen en kleinkinderen; De families: Loete, Wijnands, Calle en Hoogstad. Begrafenissen Schelfhout Stekene B Email: info@bgsh.be www.begrafenissenschelfhout.be Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liêfde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder Alice Louisa van Pamelen-van de Voorde weduwe van Albert van Pamelen 4 augustus 1930 te Schoondijke 13 september 2012 te Oostburg Sluis: Fred van Pamelen Schoondijke: Adrie van Pamelen Correspondentieadres: Dinsdagstraat 16 4524 AN Sluis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 september om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar dar zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat roch nog onverwacht von ons is heengegaan weduwe van Omèr de Milliano 12 januari 1922 te IJzendijke f 13 september 2012 re IJzendijke Familie Hermans Familie de Milliano Correspondentieadres: Draaibrug 32 4527 PC Aardenburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Huize Emmous voor de goede verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordr uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 19 september om 10.30 uur in de Eligiuskerk te Oosfburg. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de dienst in voornoemde kerk. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. ':i v v:L»'rY.'<4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36