I IHensenlinq.nl zaterdag 15 september 2012 familieberichten I 35 Oysrteiten nu heb je eindelijk rust je lijden is voorbij jouw liefde en je warmte liet je achter hier bij mij In alle rust is thuis, te midden van zijn gezin, overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader Alphonsus Josephus de Dijcker - Fons - echtgenoot van Marie-Louise Tieleman in de leeftijd van 60 jaar. Marie-Louise de Dijcker-Tieleman Werner en Els v Jochem en Frencis 13 september 2012 Zuidsingel 24 4571 HP Axel De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 19 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 29 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant 'het Wapen van Axel', Kanaalkade 3. Op dinsdag 18 september is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel. Vol verdriet in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus en tante Adriana Johanna de Haze (Yolande) Goes, 6 augustus 1969 - Turijn, 5 september 20 Adrie en Corrie de Haze i||Ineke, Ludo, Kimberly en Jennifer ISu Anne, Maarten en Bor Wi jjiy. Onze gedachten zijn bij L Franco, Nirvana, Andrea en Noa Correspondentieadres: Irenestraat 14,4486 AN, Colfjnsplaal En nu, wat verwacht ik, o HEERE? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39:8 Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat de HEERE tot Zich heeft genomen, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes Laurus van der Hiele Han in de leeftijd van 68 jaar. Rilland: Jannie van der Hiele-Nieuwenhuijse Jan Kees en Erna van der Hiele-Nelisse Marianne en Ad van Gilst-van der Hiele Lars, Sander, Levi 13 september 2012 Rietlandstraat 32 4411 AV Rilland Han is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen en te condoleren op zaterdag 15 september van 16.30 tot 17.00 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 17 september om 13.30 uur in 'De Rancke', Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in 'De Rancke'. Na een ernstige ziekte is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Laurus (Han) van der Hiele echtgenoot van Jannie Nieuwenhuijse 's Gravenpolder: P.J. van der Hiele L. van der Hiele-Harinck Werkendam: W.M. van der Klooster-van der Hiele Kamperland: M.C. van der Hiele M. van der Hiele-de Haze Neven en nichten We wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel troost en kracht toe in de komende tijd. Met droefheid geven wij u kennis dat, door de HEERE op Zijn tijd en wijze, voor ons geheel onveiwacht, van onze zijde is weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Marinus Sinke Sinds 27 juli 2007 weduwnaar van Pietemella Frederica de Dreu in de leeftijd van 90 jaar. Goes: M.F. Sinke M.P. Sinke-Vreugdenhil Kapelle: F.M. Sinke A. Sinke-van Belle Biezelinge: G. Sinke E.H. Sinke-van Engelen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Rehobothvoor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. 14 september 2012 Correspondentieadres: Laagewei 12,4464 AK Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 18 septem ber om 13.15 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth' gelegenheid tot condoleren. Geen toespraken. Geen bloemen. Wanneer iffeenmaaC onverwacht zou sterven mijn Cieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ikjnocht in 't léven zoveeCgoeds verwerven, Cjods [iefde heeft steeds om mij heen gestaan If^hiddat Cjodmij 't afscheidCicht zaCmaken, scheiden van jullie zaC zo moeiCijfzijn en dat ik^op een morgen zaContwaken in 't warme Cicht van 's hemeCs zonneschijn. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Anna van der Lubbe-Mabelus Vlissingen, 1 oktober 1923 f Goes, 8 september 2012 W.B. van der Lubbe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Volgens haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: J.A. van der Lubbe, Van Hogendorpweg 24, 4384 GX Vlissingen zijn glimlach en zijn zorgen zijn voorbij zijn lieve aandacht voor de daagse dingen die doorzijn hoofd en doorzijn vingers gingen en alles wat hij was voor u en mij de familie meldt u het overlijden van de heer Alphons de Dijcker hij mocht slechts 60 jaar worden. AxelElise de Dijcker-van Gimst Knokke Adriaan de Dijcker Louise de Dijcker-Vanhoudt Brugge Philippe en Lies de Dijcker-Taillieu AxelLien Kint-de Dijcker Ben Kint Breda Patrick en Doortje Kint-Ninck-Blok de kindjes Waasmunster Rita Lardenoit-de Dijcker Ludo Lardenoit Antwerpen Charlotte Lardenoit De afscheidsviering vindt plaats in de R.K. kerk te Axel. rouwadres: Zuidsingel 24 4571 HP Axel. Er is een land van louter licht. Met droefheid geef ik u kennis dat mijn mama is overleden Magdalena Cornelia Catsman sinds 1986 weduwe van Gijsbertus Marinus Prins Oostburg, Temeuzen, 9 maart 1918 13 september 2012 Sluis: Wil Prins Correspondentieadres: W.W. Prins Dinsdagstraat 41 4524 AM Sluis De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 19 september om 14.00 uur in de Protestantse kerk aan de Molenberg te Oostburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst in de kerk van 13.30 tot 13.55 uur. Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. O zo dappere, stoere en moedige Nelly. We zullen je missen. We wensen de familie en naasten veel sterkte toe. Bewonersgroep Vlake Dag lieve Nelly Geen wandelingetje meer door Vlake, Je belangstelling voor je buren, Wat zullen we je gaan missen. Balten, Jan-Kees en Ingrid met Laura en Tessa Atjan en Elles met Ruben, Denise en Christian Jan-Kees en Mariette

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35