€799 eeland|25 dejörönië Woonboulevard heeft geen last van de crisis RUGKLACHTEN OF HERNIA? BOVEN OOGLID CORRECTIE Confetti Taptoe Jan Stins U hoeft niet meer naar België! Raad geeft 10 mille voor kunstwerk Exploitanten op zoek naar locatie voor disco Sluis zaterdag 15 september 2012 MC de Baronie werkt in een prettig laagdrempelige omgeving met des kundige artsen. Onze specialisten zijn allemaal BIG geregistreerd en aangesloten bij de vakverenigin gen. Bovendien hebben zij jaren lange ervaring in vele ziekenhuizen zoals het Erasmus MC, het Groene Hart Ziekenhuis en Maasstad Ziekenhuis. Vooral onze persoonlijke aandacht en professionele faciliteiten zullen u aanspreken: We hebben alle zorg voor de patiënt. Alle behandelingen die binnen de (basis)verzekering vallen, worden door de zorgverzekeraars vergoed. U heeft wel een verwijzing van uw huisarts of behandelend arts nodig indien u naar één van onze me disch specialisten komt. Indien u meer informatie wilt of een consultafspraak met één van onze specialisten, neemt u dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag verder. Ook volgens PTED methode. Bij een aanvullend pakket is vergoeding door uw zorg verzekeraar mogelijk. *septemberactie* nu slechts mcdebaronie.nl MINDERBROEDERSSTRAAT8 4811LX BREDA TEL076-7640777 GOES - Op de Grote Markt in Goes wordt vandaag voor de derde keer de Confetti Taptoe gehouden. Van af 19.00 uur speelt een groot aantal korpsen, met Euphonia uit Goes in het voorprogramma, 's Middags spelen een aantal korpsen al in de binnenstad van Goes. Te zien zijn onder meer formaties uit Goes, Ka- pelle en Vlissingen. uurwerkmaker/ instrumentmaker K RESTAURATIES VV.OOR AL UW UUR\ X> O ";'V LlD^ESgjAURATOREN NE*Ufi«J.AND" TOURMENSEN DIE VAKWERK I 7, MIDDELBURG T. 0x18-636635 www.janstins.nl door Emile Calon MIDDELBURG - Woonboulevard De Mortiere blijft groeien. Volgens be stuurslid Jurrien Kruidhof van de ondernemersvereniging van de woonboulevard komen er nu ruim 2,5 miljoen bezoekers op jaarbasis. Een jaar geleden ging het om ruim 2 miljoen bezoekers. De ondernemer geeft aan dat steeds meer Zeeuws-Vlamingen de woonboulevard bezoeken, Maar ook uit andere delen van Zee land neemt het aantal bezoekers toe. Een medewerkster van Trend home ziet zelfs regelmatig klanten uit Bergen op Zoom en Roosen daal bij haar in de winkel. Ook zien ondernemers meer en meer klanten uit Goes en omgeving hun inkopen bij De Mortiere doen. Maar ook uit de omgeving van Zie- rikzee komen er klanten. De Middelburgse woonboulevard is in trek, aldus de ondernemers, omdat hij goed bereikbaar is, er gratis geparkeerd kan worden, er grote publiekstrekkers zijn en klei nere gespecialiseerde zaken. Ook de opening een half jaar geleden van brasserie Het Hoofdkantoor draagt volgens ondernemers bij aan het succes van De Mortiere. „Er kan nu een broodje gegeten worden, iets gedronken en men sen kunnen daar naar het toilet. Voorheen moesten toiletgangers het terrein af en bleven ze vaak weg", aldus een medewerker van een van de winkels. „Nu kunnen ze hier terecht voor al hun bood schappen", grapt hij vervolgens. De woonboulevard telt nu 21 win kels en een brasserie. Eén pand staat nog leeg. Kruidhof zou het liefst zien dat in dat pand badka merspeciaalzaak komt. dichtbij huis, zónder wachtlijsten en binnen 2 weken behandeld. "Interne geneeskunde 'Handchirurgie "Neurochirurgie 'Orthopedie "Urologie "Gynaecologie 'Dermatologie "Maag- darm- en leveronderzoek 'Pijnbehandeling "Plastische chirurgie 'Andrologie 'Urochirurgie 'Dexa- Scan 'Flebologie 'Injectables Zolang de boom haar wortels gevestigd heeft, blijft zij een boom. Ondanks dat ze getroffen kan zijn. Wij blijven men sen, wat er ook gebeurd is. Tabitha Wagenvoort in de bundel 'Werelreis, levenswijs'. foto Ronald den Dekker uniek persoon bent. Je bent jezelf, je bent met een doel op aarde ge komen." Uit haar werk blijkt dat zij zelf. die aanmoediging ook nog wel eens nodig heeft. Tranen zonder een einde zakken weg over mijn gezicht. Als een waterval stort het. Ik waag mijn hoofd in het stille ochtendlicht. Daar in de schemer Durf ik het nog aan. Zonder dat ooit iemand mij zal gaan vragen Waar ik zal staan. Zware woorden voor een jonge meid. En zo staan er nog veel meer in deze bundel. Tabitha in alle eerlijkheid: „Ik heb niet zo'n leuke jeugd gehad, zo vaak gepest op school, zo erg dat ik op den duur niet eens meer naar binnen durfde. En dan ook nog die paniekaanvallen. Later bij het Groencollege in Middelharnis ging het beter. Ik heb mbo Dieren- verzorging gedaan. Het liefste had ik natuurlijk een opleiding in schrijven, muziek of grafische vormgeving gedaan, maar daar is mijn vooropleiding dan weer niet voldoende voor. Ik heb al diverse baantjes gehad, maar ben nu weer op zoek naar werk. Maar ik ga wel door hoor, met schrijven, muziek maken en fotograferen." Wat dat fotograferen betreft: bo men en wolken hebben haar voor keur, omdat die zulke grillige vor men kunnen aannemen. „Bij bo men vind ik de tegenstelling zo mooi: krachtige, harde stammen, stevig met wortels in de grond, ook als het stormt. En dan de blaadjes vaak juist zo teer en zacht." Tabitha heeft haar gedichtenbun del geïllustreerd met eigen foto's, voorzien van poëtische onder schriften. Bundel 'Wereldreis, levenswijs'; €16,95; ISBN: 978-90-484-2404-7; op Schouwen-Duiveland verkrijgbaar bij Boekhandel De Vries, Zierikzee. THOLEN - De gemeenteraad van Tholen heeft donderdag 10.000 eu ro beschikbaar gesteld voor de komst van een kunstwerk in Scher- penisse. Alleen SGP en Christen- Unie stemden tegen. De gemeentelijke adviescommissie kunst had een negatief advies over het werk gegeven. Het zou te wei nig artistieke waarde hebben. Dat het kunstwerk zal worden ge maakt door Thoolse werkzoeken den was voor de meeste partijen in de gemeenteraad reden om toch akkoord te gaan met het ver strekken van tienduizend euro. OOSTBURG - Er zijn enkele kandi daat-exploitanten op zoek' naar een geschikte locatie voor een dis cotheek op Sluis' grondgebied. Dat zegt burgemeester Jacques Suur- mond. De raad van Sluis ziet graag dat er een nieuwe uitgaansgelegenheid voor jongeren in de gemeente komt, omdat de Cadzandse disco Joy eind dit jaar de deuren sluit. Tijdens een vorige raadsvergade ring werd onder meer gepleit voor een discotheek op het Veerplein. Ook werd de suggestie gedaan om het leegstaande gebouw op plan De Kreeke (de vroegere Euregiotui- nen) in te richten als disco. Jacob Catsstraat I .Middelburg; 1 •- ^-eer ruirne woning waarbij hBjj' «BSf van 2 woningen ti|dens de renovatie I riante woning j. 1 1 4 (510 m is geie3liseerd met vele mdelings en ril" f" X gebruiksmogelijkheden. I 1 I j 1 kaï akcei istieke wijk uit de i#'wss& t 1 i1 Vraagprijs 169.000,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 121