De reiswereld blijft boeien m deOndernemer 15 september 2012 De Starter reisadviseur Voor Karin Adriaanse, woonach tig in Hulst, is een droom werke lijkheid geworden met de over stap naar het zelfstandig onderne merschap in een voor haar ver trouwde branche. Karin voelt zich als zelfstandig reisadviseur als een vis in het water. Tekst: Henk van de Voorde HULST - Zij brengt zelf wanneer het schikt een bezoek aan huis of kan toor om te bemiddelen bij de reis van uw dromen". Ze maakt een reisadvies dat echt passend is voor de klant. De reiswereld betekent voor haar ook 'back to the roots'. De uit Sas van Gent afkomstige Karin Adriaanse werkte na haar opleiding voor Toeris tisch Management Assistente ruim elf jaar op de afdeling Reizen bij de Ra bobank in Zeeuws-Vlaanderen. ..Ik heb jarenlang met veel plezier rei zen verkocht bij de Rabobank. Na het wegvallen van deze afdeling was ik een aantal jaren administratief me dewerker, maar de reiswereld is altijd blijven kriebelen. Het geven van reis advies en het boeken van reizen vind ik enorm leuk. De kans om als zelf- standig reisadviseur aan de slag te gaan onder de vlag van Personal Tou ch Travel heb ik met beide handen aangegrepen." De Zeeuws-Vlaamse is officieel op 1 februari 201.2 van start gegaan. Wie: Karin Adriaanse Bedrijf: Personal Touch Travel Waar: Hulst Begonnen: 1 februari 2012 Meevaller: Vliegende start Tegenvaller: Tot dusverre geen Email: karin.adriaanse@ personaltouchtravel.nl bij de ANVR, SGR en het Calamitei tenfonds. Als zelfstandig reisadviseur regelt Karin desgewenst een visum en geeft ze ook advies inzake reis- en an nuleringsverzekeringen, inentingen en andere gezondheidsaspecten. Daar naast handelt ze ook eventuele onef fenheden af. „Als er zich bijvoorbeeld op de plaats van bestemming een probleem voor doet, dat ter plaatse niet adequaat kan worden opgelost, kan men altijd bij mij terecht." Franchise Het Nederlandse bedrijf Personal Touch Travel is een franchiseorganisa- tie met meer dan tachtig zelfstandige reisadviseurs in Nederland. De onder nemers binnen deze keten zijn onaf hankelijke reisexperts met vele jaren ervaring. De ffanchiseformule biedt verschillende voordelen zoals geza menlijke inkoop en back-up dankzij een uitgebreid netwerk van kennis en reiservaring. Centraal bij Personal Touch Travel staat, hoe kan het ook anders, de persoonlijke benadering. De reizen worden tailor made samen gesteld, afgestemd op de specifieke wensen van de klant. Bovendien komt deze reisadviseur als geroepen voor mensen die geen zin of tijd heb- Karin Adriaanse: ontzorgen. ben om urenlang het internet af te sur fen op zoek naar een reis, mede om dat op de digitale snelweg vaak door de bomen het bos niet meer te zien is. Voordeel van Personal Touch Tra vel ten opzichte van een stenen reisbu reau is dat ook buiten de reguliere openingstijden de zelfstandig reisadvi seur graag tijd vrij maakt om een reis op maat te boeken. Ideaal voor men sen met een drukke baan of eigen be drijf die het lastig vinden om tijdens normale openingstijden naar een reis bureau te gaan. In vergelijking met het reguliere reisbureau zijn met de service op maat van de zelfstandig reis adviseur geen extra kosten gemoeid. Ontzorgen Karin Adriaanse maakt voor elke reis, hoe bescheiden ook, het beste plan. „Het gaat erom dat uit het enorme www.personaltouchtravel.nl/karin-adriaanse Persons-Sr ToüCji liavel reisaanbod, de specifieke vakantiewen- sen worden vertaald in een concreet reisaanbod tegen een goede prijs/kwaliteit verhouding. Het ont zorgen van de mensen staat voorop. Dus geen oeverloze zoektochten meer op internet of rekening houden met de beperkte openingstijden van het reisbureau. Zonvakanties, winter sport, cruises, autovakanties, losse vliegtickets: alles is mogelijk. Het mooie van dit werk is dat je een zeer leuk product verkoopt, waar mensen echt aan toe zijn, waar ze veel zin in hebben. Uiteindelijk heeft vrijwel ie dereen behoefte aan vakantie, of het nu in de buurt of ver weg is. Als klein meisje wilde ik altijd stewardess wor den. Van jongs af aan ben ik vaak op vakantie geweest, heb veel gereisd. Ik ben me echt gaan inleven in de ver schillende bestemmingen. Regelma tig ga ik op studiereis om in een paar dagen tijd het bijzondere karakter van de streek te beleven. Als mensen naar Italië op vakantie gaan, kiest men ne gen van de tien keer voor Toscane of Sicilië. Maar wat te denken bijvoor beeld van de prachtige natuur op Ca- labrië. Het lijken daar wel gorden. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat ik zelf van origine vooral vanwege het mooie weer, strand, cultuur en be zienswaardigheden in de steden, op vakantie ga! Gewoon lekker even weg, bijvoorbeeld een terrasje pikken in Valencia." Personal Touch Travel is aangesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 114