Versloot S3 VERSLOOT BVr ONAFHANKELIJK PROJECTBUREAU IN GROEN, GROND EN WATER Op 20 oktober 2012 verschijnt er in deOndernemer een bijzondere special met de thema's: Vergaderen (locaties), bedrijfsopleidingen/trainingen en bedrijfsuitjes. ndernemer VERSLOOT BV is een onafhankelijke projectpartner voor gemeen ten, ingenieursbureaus, bedrijven en projectontwikkelaars. Binnen de overheid wordt steeds vaker gekozen voor externe partners en Versloot BV is met een vooruitziende blik tien jaar geleden gestart met het aanbieden van projectvoorbereiding en begeleiding van groen- grond- en waterprojecten. Dit betekent dat Versloot BV zich richt op ontwerp, technische voorbereiding en engineering en advies voor de totale buiteninrichting. Afhankelijk van de wen sen van de opdrachtgever kan Versloot BV zelfstandig de directie over de uitvoering verrichten, additioneel toezicht bieden, de hele bestekadministratie voeren en opnemingen verrichten. Een uitdagend project kan soms de definitie ve stap zijn naar het succes van een bedrijf. Dat geldt ook voor het bedrijf van Raymond Versloot, directeur/eigenaar van Versloot BV. Hij startte tien jaar geleden met zijn onafhan kelijke bureau voor projectondersteuning in groen, grond en water. Na een verzakking van de kademuur bij zand- en grinthandel Van Ouwerkerk BV, gevestigd aan het Arne- Zijkanaal, werd Raymond Versloot benaderd om het project te dragen. Het lukte hem om dit project binnen zes maanden aan te be steden en uit te laten voeren, een recordtijd voor de realisatie van het hele traject van ontwerp tot en met oplevering. "Daarin zit de kracht van Versloot BV. Hier in mijn kan toor aan het Noordpoortplein heb ik alles in huis om efficiënt en snel aan een project te kunnen werken. Dat levert voor mijn op drachtgevers veel tijdswinst op," aldus Raymond Versloot Voor diverse gemeenten verzorgt Versloot BV regelmatig gevarieerde projecten zo als het ontwerp en rapportages, tekenin gen en R.A.W. bestek en ramingen. "Voor de gemeente Sluis voer ik momenteel werkzaamheden uit voor in het kader van de ontwikkeling van Cadzand-Bad en ook voor de gemeente Middelburg ben ik zeer actief. Voor Delta NV en Evides voerde Versloot BV al diverse opdrachten uit o.a. de engineering van een waterleidingtra ject van Terneuzen naar Ter Hole over een lengte van 15 km. "Het verkorten van voorbereidingstrajecten is mogelijk omdat ik mij volledig kan focussen op de aan vraag en de benodigde apparatuur zoals plotters en printers die ik hier in het pand heb staan. Mijn vrouw biedt twee dagen per week administratieve ondersteuning. Zij verzamelt o.a. de externe informatie zoals vergunningseisen, overzichten van kabel- en leidingentracés, Kadasterge- gevens, etc. zodat ik direct aan de slag kan op basis van actuele gegevens. Door tijdswinst op de vergunningenprocedure kan een opdrachtgever sneller met de uitvoering beginnen. Ook met een aan tal civieltechnische bedrijven werk ik al vele jaren samen, tot grote tevredenheid van alle partijen!" Gestuurd boren Een specialisatie van Versloot BV is het Raymond Versloot gestuurd boren van kabels en leidingen. Het gestuurd boren is sterk in opkomst. Versloot BV ontwikkelt zich als specialist in deze efficiënte methodiek. In opdracht van KPN hebben we onlangs een boring van 160 meter uitgevoerd onder het Ketel plein langs de A4. Gestuurd boren levert een grote besparing op door het reduceren van graafwerkzaamheden en het beperken van de verkeershinder. Voor Delta NV is er in totaal ca. 25 km kabeltracé aangelegd voor de nieuwe windmolens op Neeltje jans naar Middelburg. Door in dit tra ject 1,9 km met deze boormethode aan te leggen, onder de bodem van hetVeerse Meer, is ca. 6,5 km graafwerkzaamheden vermeden. Dit houdt in; minder kabelme ters, minder vergunningen en procedures. Dankzij deze ontwikkelingen is Versloot Foto: Marijke Folkertsma BV inmiddels in gesprek met o.a. Essent en Volker Wessels. Versloot BV kan deze werkzaamheden volledig in eigen beheer uitvoeren. GROEN-GROND-WATER PROJECTONDERSTEUNING B.V. Versloot Projectondersteuning BV Noordpoortplein 3 Postbus 134 4330 AC Middelburg Telefoon: 0118-475454 Mobiel: 06-41907096 E-mail: r.versloot@verslootbv.nl Internet: www.verslootbv.nl Meer informatie? De Ondernemer Zeeland T 0118-434 070 Eteamzeeland@pzc.nl I www.deondernemer-pzc.nl ZAND-, SCHELPEN- GRINTHANDEL Gecertificeerde Noordzeeschelpen van Van Ouwerkerk: breed toepasbaar en duurzaam Bereik uw doelgroep Met Werken bereikt u maar liefst meer dan 190.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 230.000 personen!* Vandaag extra aandacht voor Werken in de Techniek. Op zaterdag 6 oktober ICT Automatisering. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Verkoopteam Zeeland telefoon 0118 - 434 070 «.w&ioop* of e-mail teamzeeland@pzc.nl *Bron: NOM-STIR lliLAJl -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 106