Opru imen wordt etaleren wonen In Slim en efficiënt bouwen met Aannemingsbedrijf Fraanje H0UT ES www.muuto.com www.normann- copenhagen.com vrijdag 14 september 2012 Rondslingerende spullen hoeven niet langer in een fruitschaal of lade te liggen. Door de komst van allerlei decoratieve boxjes en doosjes wordt opruimen etaleren. Een overzicht van de leukste nieuwe opbergers. door Suzanne Dijkstra BAMBOE Ikea-ontwerpster Sarah Fager bedacht hoe handig kruidenlades in de keuken zijn. Op dit idee baseerde ze haar bambo-boxjes (foto rechts) voor Ikea. Ze ma ken deel uit van de PS-col- lectie. Het warenhuis levert ze als set van vier formaten met gekleurde lades. Zet ze los neer of hang ze aan de muur. Doordat ze van bam boe en gerecycled kunst stof zijn gemaakt, zijn ze sterk en duurzaam. Prijs: 34,95 euro. J www.ikea.nl KARTON Het Deense Hay heat zijn collectie opbergaccessoires uitgebreid. Meest in het oog springend zijn de ge kleurde kartonnen doosjes, genaamd Box Box. Ze zijn verkrijgbaar in zeven forma ten en passen als een soort matroesjka-poppetje in el kaar. Kies uit kleurencombi natie 'male' of'female', ofte wel met blauw of met roze (43 euro per set). Nog nieuwer is opbergbak Archive Hill (foto boven). Deze houten doos doet denken aan een vis- of ge reedschapskoffertje met scharnieren. Prijs: 115 euro. KLEURRIJK Soms is de verpakking nog mooier dan de inhoud. Dit zal ook gelden voor de ei kenhouten Hopper Boxes (foto boven) van het Duit se designmerk KaschKasch. De kleurrijke, cilindervor mige, stapelbare opberg- boxen doen denken aan Japanse voedselcontainers. Prijs op aanvraag. www.kaschkasch.com Doosjes van hout geven dg&ï sfeer in het interieur. Hang ze bijvoorbeeld aan de wand y, A'" als creatieve wandkastjes. r" Dat kan met het Stacked v> Shelf System van Muuto (71 euro) of met de fraaie houten kistjes Color Box A (foto links) van Normann ('.open hagen. Ze zijn ge schikt voor het opbergen van onder meer boeken, magazines, elpees, cd's en dvd's. In zes kleuren. Prijs: 80 euro. DOORZICHTIG Mooie spullen mogen best gezien worden. Zet ze in een decoratief transparant boxje. Het merk Hay heeft de Stuff Box (foto boven), een serie transparante op- bergbakjes. Handig op het bureau voor brieven en pennen of het overzichte lijk opbergen van sieraden. Prijs: vanaf 73 euro. www.hay.dk Reageren? wonen@wegener.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51