wonen 15 vrijdag 14 september 2012 De keuken met rechts een bar die in de woon kamer uitkomt. foto Ruben Oreel In het huis bleef niet veel op zijn plaats zitten. stijl. Dat is echt niet ons ding. Misschien pakken we dat ook nog een keer aan, maar vooralsnog is het naar onze wens. Wanneer de bovenverdieping klaar is, geen idee. Het moet allemaal naast mijn werk gebeuren," legt Theo uit „Ik hoop het dit jaar af te heb ben, maar het kan evengoed februari of maart volgend jaar zijn." Die termijn lijkt absoluut geloofwaardig, als je ziet wat er in zo'n korte tijd allemaal opgeknapt is. Ervaring met klussen heeft Theo: „Ik heb mijn eigen bedrijf: Bouw Montageservice Zeeland. Het begon toen ik in Rotterdam woonde. Ik hielp graag mensen in mijn om geving. Op een gegeven moment werd ik overal voor gevraagd. Ik werkte een tijd bij een gerenommeerd bouwbedrijf en besloot in 1998 voor mezelf te beginnen, met groot succes. Als deze privéverbouwing klaar is, is het huis helemaal naar ons zin. Het enige wat dan nog aangepakt wordt is de zalm kleurige voorgevel. Die vinden we drie keer niks. Het was de eerste vraag die uit de buurt kwam: 'Laten jullie de gevel zo?' 'Nee.' 'Oh gelukkig!' Ze vonden alles beter dan de kleur die het nu is. De voorgevel wordt vrijwel zeker olijfgroen, net zoals de muur in de woonkamer. De contrakleur we ten we nog niet. Misschien melkchocolade bruin zoals de deurposten binnen, of monu mentaal wit." De woonkamer. De doorkijk naar de keuken was vroeger een raam dat uitkeek op de binnenplaats. Er moet nog wel het een en ander gebeuren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45