televisie 139
'Ik kan niet meer, ik ben kapot. God vergeve me, maar ik heb weinig plezier
van hen' Moeder van autistische tweeling uit de documentaire Extreme Love van Louis Theroux
vrijdag 14 september 2012
OVERICE
06:50 De grote verbou
wing 07:55 Tommy Tele
shopping 13:25 The price
is right 14:00 De gemene
deler 14:30 Een nieuw huis
in 60 minuten 15:30 Little
house on the prairie 16:30
De grote verbouwing 17:30
Huizenjacht
!:3Q RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Watt nu?! 09:40 RTL Z
Nieuws 10:20 Onderne
mend Nederland 10:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Techniek
Achter Nederland 11:40
RTL Z Nieuws 12:20 Men
sen maken de Eemshaven
12:40 RTL Z Nieuws 13:20
Special: De kijker aan zet
13:40 RTL Z Nieuws 14:20
Bedrijf in beeld 14:40 Spe
cial: De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:30 RTL Z
opening Wallstreet 15:35
Verkiezingen VS: Obama vs
Romney 15:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws 16:20 De succes
factor 16:40 Special: De
kijker aan zet 17:00 RTL Z
Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Chloe's
closet, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington, Ernst, Bobbie en
de rest, Burgers' Zoo en
Waarom, Chuggington Me
daille race, Brandweerman
Sam, PipaPanda, Bibaboer-
derij, Jokie, TitaToverfeest,
Sprookjes van Klaas Vaak,
Jungleclub, Bobo 10:00
Tel sell 15:01 RTLTele
kids: De Freggels, TitaTo
verfeest, Marjolein en het
geheim van het slaapzand,
De Schatkamer, Jungleclub,
Bassie Adriaan, Green-
Kids, Ernst, Bobbie en de
rest 17:10 Hoe schoon is
jouw huis? 17:40 The bold
and the beautiful
07:00 Disney feest 07:30
Veronica's closet 07:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:40 Vero
nica's closet 15:05 Mas-
terChef Australia 16:05
Ready steady cook 17:05
McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad,
De Vervangers, Het Speel
plein, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Davinci-
bles, A kind of magic, Ca
sper's griezelschool, To
tally spies, De Vervangers,
Pair of kings, Het hotelleven,
van Zack Cody, Phineas
Ferb, Amazing spiez, Skunk
fu, Davincibles, Phineas
Ferb, Het Speelplein, Pair
of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, The suite life on
deck, Mr. Young
18:20 The price is right,
Spelprogramma
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
18:00 Helden Van 7: Bil- 18:05 Judge Hatchett,
ly the extermi
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, Realitypro-
gramma
19:00 RTL Sport Inside,
Dagelijkse sport up
date.
19:30 Stop! Politie, Reali
ty serie
Reality
18:35 Judge Maria Lo
pez, Reality
18:00 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Veronica's fun
niest commercials
ever!
18:05 My wife and kids,
Comedy
18:30 Still standing, Co
medy
19:00 The Ellen DeGe-
neres Show, Talk-
show
19:00 Achter gesloten
deuren, Gedrama
tiseerde reality
19:55 De vierling, Do-
cusoap
20:00 De gemene deler, 20:30 Voetbal Interna-
Spelprogramma tional, Voetbaltalk-
20:30 Knight day, Ac- show
tiefilm
20:00 The nanny, Co
medy
20:30 One fine day, Ro
mantische komedie
20:30 Boot Camp, Thril
ler
19:00 According to Jim,
Comedy
19:30 That70's Show,
Comedy
20:25 Wegmisbruikers!,
Verkeersprogram-
22:50 Hart van Neder
land
22:00 Scarface, Misdaad- 22:40 Dr. Phil, Talkshow 22:30 Law Order:
film Special Victims
Unit, Dramaserie
23:05 Piets weerbericht
23:10 Shownieuws
23:40 Underworld evo
lution, Actiefilm
01:40 Nachtmagazine
01:20 RTL Sport Inside
02:01 Teleshop 7
02:02 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:26 Stoute meiden TV 00:20 McLeod's daugh-
02:01 Tommy Teleshop- ters(h)
01:15 Reaay steady
cook (h)
02:15 Relatie Advies
02:55 Achter gesloten
deuren
05:30 Woningwijs
a
o
00
10
b
O
N>
21:25 Top Gear: Botswa- IM
na special, Auto-
magazine Q|
22:30 Duck Dynasty, Re- IM
ality fM
23:35 De PfafPs, Celebri- 23:30 Achter gesloten 23:00 Top Gear, Automa- IM
tydocusoap deuren (h), Gedra- gazine
matiseerde reality
o
actualiteiten sport film
HK
College Tour
Twan Huys interviewt, samen met een zaal
studenten, Wim Anker. Hij is net als zijn
tweelingbroer Hans een vurige strafpleiter.
Anker is meermalen uitgeroepen tot 's lands
beste strafpleiter, nipt gevolgd door zijn
broer. Als advocaten zetten de tweelingbroers
zich geregeld aan complexe zaken. Daarbui
ten gedragen ze zich als levensgenieters.
Nederland 3, 20.25 uur
Zembla
In omringende landen als Duitsland, Frank
rijk en België betalen huizenbezitters veel
minder rente op hun hypotheek dan in ons
land. In de aflevering Uw hypotheek als melk
koe zoekt Zembla uit hoe dit kan.
Nederland 2, 21.20 uur
Erica op reis
Erica Terpstra dompelt ze zich onder in de
wonderlijke wereld van Oman, een van de
laatste sultanaten: een land van nomaden,
van sprookjes van 'looi nacht', maar ook van
natuurschoon en gastvrije mensen. Terpstra
reist dwars door het land en verbaast zich
over gewoonten en gebruiken.
Nederland 1,22.20 uur
SHOW
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Beleefde kern, Verzeeuwigd,
Zeeland NU 07:46 Het Weer,
Regioned, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:30 08:46 program
mering zoals tussen 07:46 en
07:57 09:00 programmering
zoals tussen 07:00 en 07:30
09:46 programmering zoals
tussen 07:46 en 07:5710:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:30 10:46 program
mering zoals tussen 07:46 en
07:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU, Het
Weer.Trugkieke, Zeeland NU
18:51 programmering zoals
tussen 07:46 en 07:57 19:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:32 19:51 program
mering zoals tussen 07:46 en
07:57 23:32 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:32
23:51 programmering zoals
tussen 07:46 en 07:57
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Kaat& Co 14:20 Thuis 14:45
Dalziel and Pascoe 16:20 Archi
tects of Change 16:45 Clips
17:05 De topcollectie van...
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het Weer 18:15 Dage
lijkse Kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 ledereen
beroemd 20:05 Het Weer
20:10 Thuis 20:40 Midsomer
Murders 22:15 Het journaal
laat 22:30 Brothers Sisters
23:11 Keno23:13 Euromillions
23:15 Het Weer 23:20 Ameri
can Gigolo
09:00 TerZake 09:35 Reyers
Laat 10:15 Zomerbeelden
12:30 Programmering Ketnet
13:25 De Canvascrack 14:00
100" 14:02 Panorama 15:00
100" 15:02 Sons and Fathers
16:00 100" 16:02 Lou Grant
17:00 100" 17:02 De keuze
van... 18:00 100" 18:02 Come
dy Inc. 18:30 100" 18:32 Lone
ly Planet: Six Degrees China
19:30 100" 19:32 Fans of Flan
ders 20:00 TerZake 20:35 Epi
sodes 21:10 Irina Palm 22:50
Fans 23:30 Canvaslus
00:10 Wegpiraten be
trapt!
00:30 Party Heat
01:30 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:30 Hart van Neder
land (late editie)
zie onze website: showentv
Adriana Lima bevallen van dochter
Adriana Lima is woensdag bevallen van een
meisje. Sienna is na Valentina de tweede
dochter van het Braziliaanse supermodel,
meldt US Weekly. De 31-jarige is getrouwd
met de Servische basketballer Marko larie.
Toen Adriana in maart via Twitter bekend
maakte dat ze in verwachting was, schreef ze
dat moeder zijn haar 'favoriete baan' is.
Noel Gallagher sluit reünie Oasis uit
De fans van Oasis zouden maar al te graag
een reünie willen, maar voormalige zanger
Noel Gallagher sluit dit bij voorbaat uit:
„Zelfs als alle hongerige kinderen op de we
reld ervan af zouden hangen, dan nog niet. Ik
weet dat er mensen zijn die zulke dingen
doen, maar het is niet wat ik doe", stelt hij na
drukkelijk bij NME Radio.
'J-Lo wil niet praten met werklui'
Jennifer Lopez wil absoluut geen contact met
de mensen die haar nieuwe villa in San Fer
nando gaan bouwen, meldt Daily Star. „Ze
heeft heel duidelijk gemaakt dat aannemers,
chauffeurs en huishoudsters geen oogcontact
met haar mogen maken en ook niet tegen
haar mogen spreken", onthult een bron.
Buffet - Leben geniefêen
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Elefant, Tiger Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50
Null gewinnt 19:45 Wissen vor
8 19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Mensch
Mama! 21:45 Tagesthemen
21:58 Das Wetter im Ersten
22:00 Polizeiruf 110 23:30
Donnal Leon - Venezianisches
Finale
Duitsland 2
09:00 Heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Die Pyramide 17:00 Heu
te 17:10 Hallo Deutschland
17:45 Leute heute 18:05 Soko
Kitzbühel 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Der Landarzt
20:15 Der Alte 21:15 Flemming
22:00 heute-journal 22:29
Wetter 22:30 heute-show
23:00 Das Blaue Sofa 23:30
Lanz kocht
mssmmm
07:20 Schooltelevisie 08:15
Planet Wissen: Heil- und Wild-
krauter - Altes Wissen neu ent-
deckt 09:15 Europamagazin
09:45 Bericht aus Brussel 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 12:00 Pinguïn, Löwe
Co. 12:45 WDRaktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby - 79. Der Fluch der indi-
schen Göttin 14:58 WDRaktu
ell 15:00 Planet Wissen: Salz-
Die Würze des Lebens 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Dokuam Freitag-EchtNRW!
Familien von hier und anderswo
- Familie Kukic-Leipacher 21:00
Becker, der Entdecker 21:45
KölnerTreff 23:10 WDR aktuell
23:15 WDR dok: Das alteste
Gewerbe - Prostituierte und
Sexarbeit
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off
Britain 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Escape to the
Country 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:40 Doc
tors 15:10 Only Fools and Hors
es 16:05 Marrying Mum and
Dad 16:35 Splatalot 17:00 Who
Let the Dogs Out? 17:30 Blue
Peter 18:00 Newsround 18:15
Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
20:30 Cash Britain 21:00 East-
Enders 21:30 Miranda 22:00 In
With the Flynns 22:30 Mrs
Brown's Boys 23:00 BBC News
at Ten 23:25 Regional Nevys
and Weather 23:35 Would I Lie
to You?
07:00 Guess with Jess 07:10
Louie 07:20 Little Robots
07:30 64 Zoo Lane 07:40
Chuggington 07:50 Rasta-
mouse 08:00 Barney's Latin
America 08:30 League of Super
Evil 08:40 Eliot Kid 08:55
Newsround 09:00 What's New
Scooby-Doo? 09:20 Leon
09:25 Buzz and Tell 09:30 Nina
and the Neurons: In the Lab
09:45 Baby Jake 10:00The.Ad-
ventures of Abney and Teal
10:15 Raa Raa the Noisy Lion
10:25 The Large Family 10:40
The Koala Brothers 10:50 dirt-
girlworld 11:00 Octonauts:
Creature Reports 11:05 Ker-
whizz 11:25 Driver Dan's Story
Train 11:40 Waybuloo 12:00 In
the Night Garden 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Poli
tics 14:00 Golf: Women's Brit
ish Open 18:15 Put Your Mon
ey Where Your Mouth Is 19:00
Eggheads 19:30 Celebrity Mas
terChef 20:00 Celebrity An
tiques Road Trip 21:00 Master
mind 21:30 Gardeners' World
22:00 Parade's End 23:00 Ql
23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Ich leih' mireine Familie
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
07:40 Street customs 08:30
Wheeler dealers 09:50 Gold
divers 10:40 Auction hunters
11:30 Fifth gear 12:20 Finding
Bigfoot 13:10 Mythbusters
14:00 How it's made 14:55
Dirty jobs 15:50 Man; woman,
wild 16:45 Cafe racer 17:10
Chasing classic cars 18:05 Auc
tion hunters 19:05 Gold divers
20:00 Mega world 21:00
Toughest Military Jobs 22:00
Werner Herzog's Into the Abyss
EssE^sai
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Predator CS110:00 Britain's
greatest machines 11:00 The
link 12:00 The dog whisperer
13:00 Seconds from disaster
14:00 America's hardest pris
ons 15:00 Air crash investiga
tion 16:00 Locked up abroad
17:00 Titanic; The final word
with James Cameron 19:00 The
dog whisperer 20:00 9/11
21:00 Breakout 22:00 The dog
whisperer 23:00 Breakout
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:10
Panda adventures with Nigel
Marven 09:05 Shark family
10:00 Wildlife SOS internation
al 10:25 Bondi vet 10:55 Ani
mal cops Houston 11:50 Ani
mal airport 12:45 Animal
precinct 13:40 Shark family
14:30 Baboons with Bill Bailey
15:00 Dick 'n' Dom go wild
15:30 Animal crackers 16:20
Bad dog 17:10 Dogs/Cats/Pets
101 18:00 Cake boss 18:25
One born every minute USA
19:15 What not to wear 20:05
Say yes to the dress 21:00 Mob
wives 22:00 Jono 23:00 My big
fat American gypsy wedding
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
Squarepants 07:25 Drake
Josh 07:55 Lucky Fred 08:20
Rien's planeet 08:30 Dora
08:55 Bubble Guppies 09:20
Little kingdom 09:35 Timmy
tijd 09:45 Peppa Pig 09:55
Olive the Ostrich 10:05 Pirn
Pom 10:10 Umizoomiz 10:35
Bobo 10:45 Go Diego Go!
11:10 Pieter Post 11:25 Tho
mas de Stoomlocomotief 11:35
My little pony 11:55 Shaun het
schaap 12:05 Life with boys
12:30 Wingin' it 12:50 De Klas
uit! 13:00 iCarly 13:25 Sponge-
bob Squarepants 13:50 Barn
yard 14:25 My life as a teenage
robot 15:15 Fairly odd parents
15:30 Winx club 15:55 De Klas
uit! 16:00 Mia Me 16:30 Ge-
ronimo Stilton 16:55 Sponge-
bob Squarepants 17:40 Nick
Battle 18:05 Lucky Fred 18:20
Nick Battle 18:45 Hotel 13
19:15 Cheeeese 19:30 Drake
Josh 19:55 Ned's survivalgids
20:10 Spongebob Squarepants
21:00 Victorious 21:20 iCarly
21:45 Wingin' it 22:10 Big time
rush 22:35 Degrassi: The next
generation 23:00 Naked Bro
thers Band 23:25 Saved by the
bell 23:50 True Jackson 00:10
Victorious
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:05 Extreme cribs 13:30
Made 14:20 Teen mom 2 15:05
Moneymakers 15:30 Snooki
Jwoww - Launch special 15:55
Awkward 16:40 Degrassi: The
next generation 18:20 16 and
pregnant 19:05 World stage
20:00 Savage U 22:30 Ridicu
lousness 22:55 Flash prank
23:20 Nitro circus 23:45 Dirty
Sanchez
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05
Flash 09:10 Les escapades de
Petitrenaud 09:35 Cötéjardins
10:00 Flash 10:05 En pays de...
10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Les Boys 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05 A
la di Stasio 12:30 Dans les pas
de Katia 13:30 Journal télévisé
de la RTBF 14:00 Tout Ie monde
descend 15:35 Flash 15:40 Vil
lages de France 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Documentai
re 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 Cash Inves
tigation 20:05 Flash 20:30 Jour
nal de France 2 21:00 Fortier
22:30 Urbania 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 Clara
Sheller
mssmm
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Kuifle
09:30 Samson Gert 09:55
Wizzy Woppy 10:00 Nils
Holgersson 10:25 Wickie de Vi
king 11:10 Heidi 12:00 Dom
mel 12:20 Boes 12:35 Alfred J
Kwak 12:55 Lucky Luke 13:25
David de Kabouter 13:45 Wick
ie de Viking 14:10 Dommel
14:35 Boes 15:00 Married with
children 16:05 30 Rock 16:30
Community 16:55 Friends
17:20 Family guy 18:05 Futura
ma 18:30 South Park 18:55
Community 19:15 30 Rock
19:40 Family guy 20:00 Futura
ma 20:25 South Park 21:00 Jeff
Dunham: Arguing with myself
22:25 Tosh.O 22:50 Married
with children 23:40 Spin city
08:30 Voetbal: Next Gen Series
09:45 Speedway: Grand Prix
11:45 Voetbal: 2014 World
Cup World Tour 12:30 Voetbal:
WK 201415:00 Voetbal: Next
Gen Series 16:00 Speedway:
Grand Prix 17:00 Free running:
Art of Motion 18:00 Timber-
sport series: WK19:00 Bow
ling: PBA Tour 20:00 Sterkste
man: Champions League Portu
gal 21:00 Boksen: Internationa
le wedstrijd 23:00 Horse racing
time 23:15 Diverse sporten:
Watts
09:30 African Voices 10:00
World Business Today 10:45
CNN Marketplace Middle East
11:00 Amanpour 11:30 Talk
Asia 12:00 World One 13:00
Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 The Brief
17:30 World's Untold Stories
18:00 World Sport 18:30 In
side Africa 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 20:45 CNN Marketplace
Africa 21:00 Amanpour 21:30
CNN NewsCenter 22:00 Con
nect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport