Colofon Als een rups steeds verder ingesponnen in je cocon nu ben je vrij om te gaan zeilend in de wind en de zon goeie reis Hij heeft geprobeerd te vechten voor wat hij waard was, maar" heeft de kans niet gekregen. Hij wilde ons niet alleen laten OLAF VEERMAN 36 I familieberichten vrijdag 14 september 2012 (Densenlinq.nl 23-05-1965, Amsterdam 112-09-2012, Terneuzen is op zijn laatste reis vertrokken mijn lief, mijn pappa Winny en Wietse Veerman Amsterdam: onze zoon Cisca Veerman-Rem t Piet Veerman Antje Voordewind mijn broer Niels Veerman i Temeuzen: onze schoonzoon Adrie Oppeneer-jansen vai Piet Oppeneer onze schoonbroer Corrie Bakker-Oppeneer Bob Bakker Arianne Ruyter-Oppeneer Pascal Ruyter Karla Oppeneer onze oom Lisha Avci-Bakker V Emrah Avci Tom Ruyter Sam Ruyter Eva Ruyter Kamillestraat 15,4537 CL Temeuzen. We zijn boos en heel verdrietig, maai" ook blij dat we zoveel zorgeloze en gelukkige dagen samen hebben gehad. We willen graag met iedereen die de afgelopen tijd om ons heen hebben gestaan en ons zoveel liefde en vriendschap hebben gegeven afscheid van hem nemen. De crematiedienst vindt plaats op dinsdag 18 september om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Wil je afscheid van Olaf nemen kom dan naar het Monuta uitvaartcentrum naast het voornoemde crematorium, in de familie kamer Zonnebloem, dit is mogelijk van 19.00 tot 20.30 uur elke avond tot en met maandag 17 september. Olaf was niet voor stropdassen en handjes schudden, dus zullen we samen herinneringen ophalen bij een bakje koffie na: de dienst in de koffieruimte van het crematorium. Bloemen zijn niet nodig, maar als je wilt neem dan sen zonnebloem mee. Kom zoals je bent. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzoon, Olaf, onze grote Amsterdammer metz'n kleine hartje, wat zullen we je missen... Adrie en Piet Oppeneer Op 47 jarige leeftijd is veel te vroeg overleden... Olaf Veerman humorvolle schoonbroer en lieve oom "Grote" Amsterdammer van ons, we missen je nu al vreselijk., maar we zullen er altijd zijn voor je geweldige vrouw en ons stoere neelje Corrie en Bob Lisha 9 en Emrah Nooit meer samen Natres Nooit meer samen Vliegshovy- Nooit meer samen B,P Nooit meer Wat zullen we je missen. Dag Swa Dag Lieve Olaf Kus Pascal, Arianne, Tom, Sam Eva Ruyter De leegte die hij achterlaat, is niet met woorden te vullen. Olaf Veerman Wij wensen Winny, Wietse en de familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Frans en Corrie Gert Nona Brent Silke en Siebe Bianca en Sophie Zó gevochten voor meer tijd om te leven maar helaas moest zijn lichaam zich gewonnen geven. Olaf Veerman Met genegenheid denken wij terug aan Olaf en wensen zijn vrouw Winnie, zijn zoon Wietse en de rest van hun familie veel sterkte en kracht om hun verlies te verwerken. DagLiflajje... Karla Huub Martine en kinderen Jacco Ulrike en kinderen Valerie Je mag nu gaan zeilen op de golven van de wind. Dag, Lieve Olaf Jovica, Katja, Dejan, Zoran 'Getroffen zijn we door het bericht dat op 47-jarige leeftijd is overleden Olaf Veerman Vader van onze leerling Wietse. We wensen Wietse en z'n moeder veel sterkte toe om dit verlies samen met de familie te verwerken. De meesters en juffen van SBO De Springplank en de kinderen van de klas van juf Joyce: Meiïlyn, Serkan, Jan-Willem, Delilah, Nikki, Pieter, Kimberley, Mike, Roan, Enya, Emy, Yassine, Sezer Familie Basting September 2012 Badhuisweg 39 4506 BA Cadzand Hartverwarmend was de grote belangstelling tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Paula Wielemaker-Jacobs Het is langs deze weg dat wij een ieder willen bedanken voor dit medeleven, dat ons tot grote steun en troost is geweest. Namens de kinderen, Bram Wielemaker Middelburg, september 2012 Wij willen u, die na liet overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en fijne oma Aalbertha Fasol-van der Voorde blijk heeft gegeven van uw hartverwarmende steun, oprecht dankzeggen. Uw brieven, persoonlijke aanwezigheid en andere tekenen van medeleven hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Els Boot-Fasol Joop Boot Bart en Ellen Eelco Suzanne en Gerard Ad Fasol Lenneke Fasol-Geilvoet Nathalie en Dennis Malissa Ellemeet, september 2012 r 'u Uüfjitüsruigjuüt ■«■•■■■■■■MuanranamaamswManmmwsasmKwmMaammaMmaaamanamMaaassani Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van Janneke de Koeijer betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan, f Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa Hans Boot Wij kijken als familie terug op een mooi en waardig afscheid zowel in de kerk als bij het graf. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor zovelen iets heeft betekend. Corrie Boot-Jansen Corine en Peter Wilna Marjanne en Werner Jolanda en Bram Willem Jan en kleinkinderen Middelburg, september 2012 DAG EN NACHT BER 0111 450717 of 0 Bezoekadres Werckendetstraat 4, Zierikzee Internet www.uitvaartschouwenduiveland.nl info@uitvaartschouwenduiveland.nl EIKBAAR OP 111 462600 Postadres Postbus 189 4300 AD Zierikzee Fax 0111 450718 ;am!lt;eöeriehtan Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 1G.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere maiiopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36