W Veronica Geertruida Koster-Marchand 0 mensenlinq.nl vrijdag 14 september 2012 familieberichten I 35 üi/arleden de tijd kan wel ons verleden verlengen en onze toekomst verkorten maar mist het vermogen om alle wonden te helen G. Kleinveld Heden bereikte ons het bericht dat onze vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus Westerweel op vrijdag 7 september 2012 is overleden. Frankrijk Marten en Madeleine Verdouw-Westerweel Hulst Jos en Mirthe de Rijcke-Verdouw Bussum Emilie Verdouw Welzalig zij die in uw huis wonen zij loven U gestadig", Psalm 84:5, trouwtekst Onverwachts is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 19 augustus 1930. t 12 september 2012 We zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons geweest is. Leen Koster Leendert Koster Patty Muller Nelleke Koster Mike Bayfield Dominic, Luuk Henk Koster Margitta Rott Cees Koster Jolanda Hulspas (in herinnering) Jolanda van Oosterhout Hans Koster Yvonne Lebbink Leoniek, Paulien Maandag 17 september nemen wij afscheid van Veronica, om 13.00 uur in het Rouwcentrum aan de Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg. Om 14.30 uur begraven wij haar op de Algemene Begraafplaats in Zoutelande, gelegen aan de Molenweg, 4374 BE. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Nog vrij plotseling is Veronica Marchand echtgenote van L.F.C. (Leen) Koster enige zus, schoonzus en tante op woensdag 12 september overleden. We zijn verslagen en allemaal erg verdrietig. Vlissingen: Hannie Sonke-Marchand, Paul Sonke Almere: Nelleke Sonke, Han Tuijnenburg Paul, Robin, Penna Amsterdam: Paul Sonke, Ankie Kuntze Eva Amsterdam: Corine Sonke, Marius de Smet Lisa, Tomas, Hannah Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van ons lieve nichtje Veronica Koster-Marchand We wensen Leen en de kinderen veel sterkte. Namens alle neven en nichten: Lenny van Meerendonk Map Brasser Jullie mijn kinderen die ik innig liefheb heb ik nu verlaten om terug te gaan naar hem die ik altijd heb liefgehad. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat onverwacht, in het bijzijn van haar kinderen, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Agues Clemence Elsa Maria Remery weduwe van Otto Edmond Dehulsters *03 -05- 1930 Westdorpe t 12-09-2012 Temeuzen Lembeke (B): Walter en Yvonne Mèlanie, Jens Angela en Dennis, Jayden Almere: Koen en Raquel Kevin Jari Obdam: Jori s en Mia Sidney Max Sas van Gent: Carolien en Danny Sint Jansteen: Otto Balou Familie Remery Familie Dehulsters Sas van Gent, 12 september 2012. Corr. adres: Stationsstraat 16, 4551 EM Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 17 september om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent., Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring plaatshebben te Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze schoonzuster en tante Adriana Elizabeth Aalbregtse weduwe van Marinus van der Vlugt Zuidzande 20 januari1920 Breskens: t Oostburg 12 september 2012 E.C. den Dekker-Aalbregtse in herinnering P. den Dekker Sluis: A.S. Aalbregtse in herinnering H. Aalbregtse-Krane Middelburg: G. van der Vlugt in herinnering S. van der Vlugt-Melse Breskens: JP. den Dekker A. den Dekker-Smidt Nona en Jeffrey Schoondijke: J. Lampaert-van der Vlugt A. Lampaert Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij op afdeling "Klaproos" van verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg mocht ontvangen. Correspondentieadres: JP. den Dekker Ghistelkerke 432 4511 JK Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal maandag 17 september om 14.00 uur gehouden worden in de NH kerk te Retranchement. Aansluitend zal de begrafenis-plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Parlevinker", Markt 4 Bedankt voor jullie vriendschap. Ik had graag nog willen blijven, maar helaas is het tijd om te gaan. Wees niet verdrietig en geniet van iedere dag die je is gegeven. Ik ga nu naar mijn Lief. Nelly Als je hart het goed vindt, dan is het goed. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herin neringen, delen wij u mee dat is overleden ons aller liefste Nelly de Jonge partner van Rinus Harthoom overleden 8 oktober 2007 Tholen, 9 november 1953 Vlake, 12 september 2012 Pa en Ma de Jonge Ineke en Bert Martijn en Caroline, Thom, Louis Louis en Gitta Tineke en Cees Jeanine en Addie Max Kyle Correspondentieadres:Bolwerk 13 4691 CJ Tholen We nemen dinsdag 18 september om 14.00 uur afscheid van Nelly in de Hervormde kerk aan het Kerkplein te Schore. Aansluitend gelegenheid tot samenzijn in Restaurant "Oesterbeurs", Wijngaardstraat 2 te Yerseke. Nelly zal in besloten kring worden begraven. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een ziekbed bespaard is gebleven, hebben wij in alle rust afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Martina Leijnse Tini 9 januari 1928 t 11 september 2012 Jan Kooman en Anne Jop Lodewijks Wessel Correspondentieadres: Postbus 2139 1180 EC Amstelveen Wij nemen afscheid van Tini op maandag 17 september om 13.45 uur in de aula van het uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Hotel-Restaurant Solskin, Boulevard Bankert 58, Vlissingen. Tini hield van witte bloemen. Van der Hooft Uitvaartzorg MUjiJUU C.W. de Kok iC. de Kok-Van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder 1:0113311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wwww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding j Dag en nacht bereikbaar de Groot-de Kam bv fff tevens informatiecentrum w/WM tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35