Colofon QW de emotie... familieberichten De Uitvaart informatie Hulplijn ÜLL1. Wat blijft is (H (H0ns9niinq.nl donderdag 13 september 2012 fas?: bb' I 41 'Wie in de schuilplaats van de Allerhoogste is gezeten zal overnachten in de schaduw van de Almachtige.' Psalm 91:1 Heel verdrietig zijn we omdat het afscheid onvermijdelijk werd. Dankbaar zijn we voor de liefde en zorg die we mochten delen. Onder de indruk zijn we van haar moedige strijd en de manier waarop zij afscheid nam. Vol vertrouwen zijn we dat niets haar kan scheiden van de liefde van Christus. Dat en nog veel meer leeft in onze harten als we u meedelen dat we afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde Ingeborg Broere-van der Bijl 28 juni 1968- 10 september 2012 19 juli 1991 Peter.Broere Bart Thijs Mirte Oranjerie 47 4691 LICTholen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 15 september om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 teTholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bemhardstraat teTholen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Voor de dienst kunt u schriftelijk condoleren in de kerk. De bloemen worden door ons zelf verzorgd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 'Ik stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Voor altijd in ons hart Ingeborg Broere-van der Bijl Wij wensen Peter, Bart, Thijs en Mirte Gods nabijheid en troost toe in deze moeilijke tijd. Waar nodig willen we er voor jullie zijn. Terneuzen: Pa en Ma Broere Temeuzen: Cas en Paula Broere Hanneke, Lizeth en Jorie, Bastiaan Temeuzen: Gerrit en Willeke Broere Annelies, Mieke en Meivin Nieuwkoop: Herman en Hanny Broere Quinten, Femke Terneuzen: Burrèten Gabriëlla Broere Sam, Lotte Terneuzen: Henriëtte Broere en Ingmar Kraak Marit, Vera Tholen, 10 september 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Elly Verstraeten-Ceulemans Vanaf 2006 was zij lid van de Cliëntenraad Hulst, waar zij vooral op kwam voor de belangen van de cliënten van Curamus die in de binnenstad van Hulst wonen. Zij vervulde haar rol in de cliëntenraad vanuit een grote betrokkenheid met haar medebewoners, en vanuit begrip voor de organisatie. Wij zullen haar zeer missen. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, cliëntenraden, medewerkers en vrijwilligers van de Stichting Curamus Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Rinus Noordhoek in de leeftijd van bijna 81 jaar. Wolphaartsdijk: Corrie Noordhoek - Klompe Borssele: Helma en Wiet Wim, Carlien Wolphaartsdijk: Henk en Karen Boris, Rens, John, Angela Wolphaartsdijk: Kees en Ineke Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van Allévo; Emergis afdeling ouderenpsychiatrie én zorgcentrum Nieuwsande voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. 8 september 2012 Vliedbergstraat 1, Wolphaartsdijk Correspondentieadres: Sabbingedijk 5, 4471 RM Wolphaartsdijk Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden^ Tot ons verdriet is overleden onze lieve zwager en oom Rinus Noordhoek echtgenoot van Corrie Noordhoek - Klompe Zierikzee: Koos de Jager - Klompe (in liefdevolle herinnering) Lauw de Jager Schore: Hetty in 't Anker - Klompe Wim in 't Anker Neven en nichten Zierikzee, 8 september 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl v7 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. \ZZV Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41