Hendrik van de Vijver 40 Ifamilieberichten donderdag 13 september 2012 rHensenlinq.nl OvsrJailen Mooi is de mens die z 'n hart openstelt voor een ander Na een leven vol uitdaging, met wilskracht en moed gedragen, is in het bijzijn van haar geliefde man rustig ingeslapen Marga Sanderse-Gort - Jantina Jozina Margaretha in de leeftijd van 65 jaar. Cor Sanderse Menno en Lucv Sanderse-Wise Imogen, Luca Marcia en Kasper van der Horst-Sanderse ,,Inka en Roel Coppejans-Gort Zrtzoe, Zenno f 9 september 2012 ?tKoopmansvoetpad 59, 4388 AS Oost-Souburg Het was de wens van Marga om herinnerd te worden [I zoals u haar voor het laatst zag. De herdenkingsdienst zal op maandag 17 september om ,12.00 uur worden gehouden in het kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Hierna begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg waar omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Aansluitend bent u van harte welkom om met de familie herinneringen aan Marga op te halen in Grand Café Raymondo, Boulevard Evertsen 2-8, 4382 AC Vlissingen. Mocht u geen persoonlijk bericht ontvangen hebben, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. "Laat me m'n eigen gang maar gaan" Ramses Shaffy Na een langdurig en moedig gedragen lijden, is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en lieve opa Henk sinds 4 oktober 2011 weduwnaar van Johanna Dommisse Middelburg, 25 november 192.5 in de leeftijd van 86 jaar. t Middelburg, 11 september 2012 Ineke Peene t Nieuwegein: Ans Abbink kinderen en achterkleinkinderen Nieuwdorp: Annelies Traas-van de Vijver Kees Traas Stef Amsterdam: Chantal en Frank Middelburg: Peter van de Vijver Jenny van de Vijver-Wiessner Onze speciale dank gaat uit naar medewerkers van "Zorgstroom" en DrAngotta voor de bijzonder goede zorg en begeleiding tijdens zijn ziek zijn. Correspondentieadres: Vluchtenburgstraat 34, 4337 JN Middelburg Onze vader en opa is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Jobse, aan de Bachweg 2 te Middelburg, waar u maandag 17 september a.s. afscheid kunt nemen tussen 14.00 en 14.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bezige handen, nu gevou wen en stil In de mooie leeftijd van ruim 90 jaar is rustig ingeslapen onze vader, opa en overgrootvader Geboren: 9 december 1921 Stoffel Brouwer Overleden: 11 september 2012 Weduwnaar van Elizabeth Catharina Francke sinds 18 maart 1980 Levenspartner van Jannie Kouwen-Hillebrand, overleden 27 september 2000 In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Goes: Ineke Kosten-Brouwei- Dies Kosten (in liefdevolle herinnering) Willeke, Dries Christof en Florence, Elliot en Louis Hans en Corina, Michelle, Gionara, Quinty Oostkapelle: Bram Brouwer Brigitte Brouwer-Wacker Alexander Ellewoutsdijk: Nanne Overbeeke-Brouwer (in liefdevolle herinnering) Leo Overbeeke Pieter Lennart en Inge Vlissingen: Betsie Elve-Brouwer Kees Elve Oostkapelle: José Brouwer Narcisse Pascolini Elise en Jeroen, Fère Marjolein en Joey, Liam Domburg: Kanen Huibregtse-Brouwer Tonnie Huibregtse Lisa en Bas Vera Teun Oostkapelle: Peter Brouwer Tanneke Brouwer-Louwerse Mirre Ezra Con-espondentieadres: Dam 3, 4461 HV Goes Indien u afscheid van vader wilt nemen kunt u contact opnemen met één van de kinderen. De afscheidsdienst, geleid door Ds. N.J. Dekker, wordt gehouden op zaterdag 15 september om 11.00 uur in de 'Dorpskerk', Waterstraat 2 in Oostkapelle. Naar zijn wens wordt vader begraven naast moeder op de algemene begraafplaats in Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Anno Nu', Dorpsstraat 39. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentra Simniaen de 'Egelantier' voor de liefdevolle verzorging. M Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom Stoffel Brouwer Aagtekerke: J. Brouwer M. Brouwer - Kodde Domburg: M.J. Maljaars - Brouwer neven en nichten 11 september 2012 Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Stoffel Brouwer gehuwd geweest met Elizabeth Catharina Francke Familie Francke Neven en nichten Serooskerke, 12 september 2012 /JpT 'Tfr ip En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Heden overleed zacht en kaim mijn man, onze vader en opa Johannes Anthonius Schouten Jan echtgenoot van Loes Schouten-van Royen A Middelburg, t Middelburg, 28 juli 1939 11 september 2012 Loes John Mees, Abel, Cato Marianne en José Birgit Correspondentieadres: De Deckerestraat 8 4388ITW Oost-Souburg fan is overgebracht naar het uitvaartcentrum, hoek Roozenburglaan/Buitenhovelaan te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 17 september om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna Jan naar zijn laatste rustplaats gebracht zal worden op de gemeentelijke begraafplaats aldaar. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40