PZC We gaan naar Zandvoort al aan de Zee! Kampeer Caravan Jaarbeurs 2012 Kampeer en Caravan Jaarbeurs 381 donderdag 13 september 2012 Profiteer als lezer van deze speciale actie en ontvang bij aanschaf van een toegangskaart (e-ticket) voor de Kampeer Caravan Jaarbeurs 2012 een tweede kaartje gratis. Bovendien krijgt u op bette betalen kaartje een korting op de reguliere kassaprijs. Deze actie is geldig voor toegang tot de beurs op maandag 22 oktober of dinsdag 23 oktober 2012. Uiterlijk te bestellen t/m 21 september 2012. Er is slechts een beperkt aantal kaarten voor deze actie beschikbaar, wees er dus snel bij! De grootste showroom van Nederland Droomt u ook wel eens van een vakantie met uw eigen camper of caravan? Het ultieme gevoel van vrijheid combineren met de gezellige sfeer van thuis? Met een caravan, camper of vouwwagen is een vakantie altijd 100% op uw eigen smaak ingericht. U kunt gaan en staan waar u wilt. Vakantie vieren is nog nooit zo relaxed geweest. Bent u op zoek naar meer informatie over deze ideale vakantiemogelijkheden? Kom dan naar Kam peer Caravan Jaarbeurs in Utrecht. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe caravans, campers, vouwwagens en voortenten, allemaal onder één dak. Daarnaast vindt u er een volledig aanbod aan accessoires en toebehoren om van uw kampeervakantie op wielen een succes te maken. Ook zijn er workshops, presentaties en lezingen te volgen. Dit alles gaat natuurlijk vergezeld van deskundig advies. Kassaprijs 2 kaarten 32,50 Deze prijs betaalt u vooreen toegangskaarten daarbij krijgt u dan de tweede gratis. Per bestelling maximaal 3x een 2=1 ticket (6 totaal). Toegangskaarten zijn geldig op maandag 22 oktober of dinsdag 23 oktober 2012. Uiterlijk te bestellen t/m 21 september 2012, op opl Toegangskaarten zijn in de vorm van een e-ticket) Bestel uw kaarten via de webwinkel van uw dagblad pzc.nl/webwinkel categorie abonneevoordeel Breng een bezoek aan de sfeervolle winkelstad Haarlem, (ook goed te bereiken per fiets) metz'n gezellige grachten, boetiekjes, proeflokalen en leuke eettentjes. Haarlem is één van de mooiste oude steden van Nederland. Al van verre lokt de toren van de Grote of Sint Bavokerk. Haarlem ligt aan de rivier het Spaarne en heeft een aantrekkelijke, monumentale binnenstad met veel bezienswaardigheden, zoals het Frans Hals en Teylers Museum. Na een dag in de stad of op het strand is het heerlijk thuiskomen in uw hotel, BEST WESTERN Palace Hotel Zandvoort dat direct aan de boulevard is gelegen. BEST WESTERN Palace Hotel Zandvoort**** Uw hotelkamer is klein, maar comfortabel en van alle gemakken voorzien. Zo zijn alle kamers voorzien van telefoon, radio, televisie, minibar, zithoekje, bureau en een badkamer met douche, toilet en föhn. In het restaurant Grand Palace geniet u 's morgens van een uitgebreid ontbijtbuffet. Nieuw, sinds 1 Augustus geopend een sushi bar. Arrangement: Zorgeloos Zandvoort 2 x overnachting in een comfortabele kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner op de dag van aankomst lx Lunch to Go Mini handcrème Gratis entree Holland Casino Gratis plattegrond Haarlem Zandvoort Gratis gebruik internet De Lunch to Go bestaat uit twee belegde broodjes, een stuk vers fruit en iets te drinken. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174-752 202 (bereikbaar ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur) of per mail via lezersreizen@wegenermedia.nl Geniet nog even van het najaarszonnetje aan de prachtige Noord Hollandse kust. Zin in een afwisselend weekend aan zee? Ga dan eens naar Zandvoort! U kunt heerlijk uitwaaien langs het strand, maak een wandeling door de duinen of het bos. VAN €119 VOOR €89 p.p. WEB KEL Aankomst zondag - donderdag 89,00 p Aankomst vrijdag en zaterdag 99,00 p prijzen zijn per persoon o.b.v. een tweepersoonskamer en op basis van beschikbaarheid. Toeslag alleen gebruik 25,- p.p.p.n. Prijs is exclusief toeristenbelasting a 2,55 p.p.p.n. Het hotel beschikt over parkeergelegenheid, 11,50 per 24 uur. De toeslag voor een ruimere 2 persoonskamer bedraagt 20,- p.p.p.n. U betaalt eenmalig 9,95 reserveririgskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38