t Colofon samüietariehtéh f|| H1ensenlinq.nl woensdag 12 september 2012 Na een lang ziekbed is onze lieve moeder, oma en overgroot moeder overleden. Ze stond altijd voor ons klaar, ook al was ze vaak met haar hart in haar geliefde Enkhuizen. We zijn dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Aaltje Bakker - van der Leek Enkhuizen 12 juni 1929 Terneuzen 9 september 2012 Weduwe van Chris Bakker sinds 16 november 2003 Hoogland: Chris Bakker en Yvonne van Vugt Bettine Jan -Bart Mirrthe Jojanneke Martijn - Elvy Terneuzen: Winfried Heieen Bakker-Stofferis John Monique; Martijn Vlissingen: Annelies Bakker en Kees Hamann Jasper; Tomas; Matijs Shannine Terneuzen: Judith Bakker Jean-Paul Casteleijn Maaike; Ricardo Correspondentieadres: W. Bakker, Tooropstraat 7 4532 HV Terneuzen De plechtige uitvaartdienst en begrafenis zal - geheel naar haar wens - in de beslotenheid van haar eigen gezin plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Als je van je leven geniet, kun je niet mislukt zijn. -William Faulkner- Heel verdrietig zijn wij over het vrij plotseling overlijden van onze vader, schoonvader, opa en levenspartner. Gerard Jan Beeke 25 juli 1937 t 10 september 2012 Athene (GR): Christa Beeke Dimitris Nikolaou Jorgos Vertoumis Horssen: Ank van de Geijn - Beeke Wil van de Geijn Middelburg: Ida Riemens Correspondentie-adres Westerscheldestraat.269 4335 NH Middelburg Het afscheid van Gerard zal vrijdag 14 september a.s. om 10.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunnen we elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Gerard zou in plaats van bloemen een donatie aan de dierenbescherming zeer op prijs stellen. Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwachts overleden onze geliefde mama, oma en overgrootmoeder mevrouw Elvira Francisca Elodia V erstraeten-Ceulemans gehuwd met George August Verstraeten f6 februari 1994 Schoten (B), 31 augustus 1924 t Terneuzen, 10 september 2012 Hulst: Guido en Ineke Verstraeten-Bartz Maaike, Jeroen en Ilse en kinderen Hulst: Eric en Marleen Verstraeten-Reijns Bart en Sandra, Tom en Natascha en kinderen Turnhout (B): Jan en Fanny Verstraeten-Claes Veerle en Wouter, Koen en Cathy, Pieter en Elke en kinderen Korte Bellingstraat 8,4561 EG Hulst Mama ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 september van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 september om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Kroon' te St. Jansteen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Langs deze weg willen wij u bedanken voor alle blijken van medeleven tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma A. van Baalen-Joziasse Familie J. van Baaien Goes, September 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve (schoon)moeder en oma Adriana Pieternella Witte-Kik Ko Witte Carla en Anton Anita en Andre Sam en Nicky Vlissingen, september 2012 Stuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rpuwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vérmeiden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre die met zoveel respect en liefde voor onze moeder gezorgd hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33