üi/srisdsri COlOfOIT OMA 'amiiiebsrtehten 32 Ifaroilieberichien dinsdag 11 september 2012 mensenlinq.nl HIEP HIEP HOERA Gianni, Cindy, Sam, Senne, Silke God, die hem heeft gegeven verstand, moed en kracht om te werken en te leven zegt nu: Het is volbracht In dit geloof is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Apolonus Cornells Sterkenburg A De Werken en Sleeuwijk, 5 februari 1932 t IJsselstein, 9 september 2012 IJsselstein: Mevr. A. Sterkenburg-Leutscher Grijpskerke: Plonie en Lieven St. Jansteen: Gea en Gerard Middelburg: PeterenAnnelies Houten: René en Diedy Vleuten: Jaco Lopik: Arno en Linda Harmelen: Marcel en Karin Amersfoort: Helma t en Ko Kleinkinderen en achterkleinkinderen Tiranastraat 16 3404 CH IJsselstein De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 14 september om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Andorrastraat2te IJsselstein. Na afloop van de dienst gaan wij, geheel volgens zijn wens, Ploon uitzwaaien voor zijn laatste reis naar het crematorium Noorderveld. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Ploon ligt thuis opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. Mijn man hield van bloemen - Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen, zijn herinneringen aan jou.. Lieve Opa, we gaan je missen en zullen je nooit vergeten Opa Sterkenburg Karin en Thomas, Sabine, Milan Alco en Babs, Femke, Henrik Cora en Twan, Travis Stef en Valerie Tamara en Reinier, Sven Chantal en Jeroen Daphne Jessica Andrea Kaylee Tim Celine Sanne Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama Jaeoba Wilhelmina Tieleman-Bergs Koos echtgenote van Jo Tieleman f Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Heusden: Elly en Harry Glansbeek Wij zijn de zorgmedewerkers van "de Zouh'lieten "de Blidebijzonder dankbaar voor de goede zorgen aan mama besteed. 9 september 2012 Roden bachstraat 125, Terneuzen Correspondentieadres: Waterpoort 1-B. 5256 AX Heusden U kunt afscheid nemen van mama in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 13 september van 19.00 tot 19.50 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 14 september om 14.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. En het geschiedde dat de bedelaar stierf en van de engelen gedragen werd in de schoot van Abraham. Lukas 16:22 De HEERE heeft uit ons midden weggenomen mijn dierbare man, onze lieve, zeer zorgzame vaderen opa Johannes Koster echtgenoot van Johanna de Leeuw We hebben diep verdriet. Waarde: J. Koster-de Leeuw Waarde: Rian Schriek-Koster Kees Schriek Dennis en Fleur Richard, Marjolein, Lennard Krabbendijke: Caren Kamerling-Koster Ronnie Kamerling Roy, Pete Krabbendijke: John Koster Francette Koster-Willeboer jarno, Mirella, Thirza, Kai Krabbendijke, Ter Weel Havenstraat 25,4414 AX Waarde. We willen de HEERE danken voor zijn leven en bidden om troost en ondersteuning in een rouwdienst, waarbij u van harte welkom bent op D.V. donderdag 13 september om 13.00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE op Zijn tijd, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze broer, zwager en oom Arie de Gelder echtgenoot van Feijgje Oppeneer in de leeftijd van 79 jaar. F. de Gelder-Oppeneer Familie de Gelder Familie Oppeneer 8 september 2012 Axelsestraat 109 4537 AG Terneuzen De rouwdienst, waarin ds. J.A. Weststrate hoopt voor te gaan, zal D.V gehouden worden op donderdag 13 september om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerldaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde oom en oudoom Arie de Gelder Sterke de Heere tante Feijke in dit smartelijk verlies. Liesbeth en Sjaak Verhelst-Oppeneer Arie en Marian Oppeneer-Kolijn Linda en Gerrit Verhelst-Oppeneer en kinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum- mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl B3MMB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 64