Colofon Ulensenlinq.nl dinsdag 1 i september 2012 familieberichten I 33 Eenvoudig en bijzonder Op 97-jarige leeftijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en bijzondere schoonzus en tante Pieternella de Pagter ~Nel~ Vlissingen, 10-02-1915 Vlissingen, 09-09-2012 Wij zullen haar betrokkenheid en humor missen. Gerrit de Pagter in liefdevolle herinnering) fo de Pagter-Geljon Leny en Hans Tuinhof-de Pagter Jelmer en Lydia Jorrit Marit en Wouter CoiTespondentieadres: Noordweg 188 4333 GM Middelburg Nel is overgebracht naar Het Afscheidshuis, Ring 83 te Nieuwdorp. Donderdag 13 september zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Tot onze droefheid nam de Heere onverwacht uit onze familiekring weg onze zeer geliefde broer, zwager en oom Stoffel Pieper echtgenoot van W. Pieper-Simonse op de leeftijd van 84 jaar Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. De Heere sterke en trooste Woudi en de verdere familie. Ederveen: S. Dorresteijn-Pieper Gouda: A.W. Bezemer-van Kreuningen A.Bezemer Krabbendijke: Q.Pieper E. Pieper-Buteijn neven en nichten 9 september 2012 's-Gravendamseweg 22c 2211 WK Noordwijkerhout Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn geliefde schoonzuster en onze tante Maria Cornelia Meulenberg-Kouwer Colijnsplaat: P.C. Kouwer-de Bruine Neven en nichten 7 september 2012 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom [ohannis van Belzen Weduwnaar van A. van Belzen-De Ridder Arnemuiden: J. Caljouw-Van Belzen (f) A. Caljouw M. van Belzen (t) J.P. van Belzen-De Ridder (t) K. van Belzen M. van Belzen-Van Belzen (t)1 C. van Belzen P. de Hamer-Van Belzen L. de Hamer L. van Belzen J.C. van Belzen-Vroegop Neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar de kinderen en hun gezinnen. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Johannis van Belzen Fam. J. de Ridder Arnemuiden, 8 september 2012 Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Tannetje Catharina Francke Tanneke 1 december 1947 8 september 2012 Joshua en Marloes Gido Rowan Ronnie en Valérie Correspondentieadres: J. Verkerke Zuidsingel 8 4454 BG Borssele De afscheidsdienst, waarin ds L. Woltering voorgaat, zal worden gehouden op donderdag 13 september om 13.15 uur in kerkgebouw De Open Haven aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaand is er van 12.00 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in De Ark. Na de dienst zullen wij Tanneke naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg te Serooskerke, waar de begrafenis omstreeks 15.00 uur zal plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd om haar moeizame leven en met gevoelens van onmacht, nemen we afscheid van orize oudste zus, schoonzus en tante Tanneke Francke in de leeftijd van 64 jaar Amstelveen: Pieten Isabel Den Bommel: Nettie en Adrie Arkel: Kees en Tineke Alkmaar: Stinie Den Haag: Jan en Ellen neven en nichten Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve nicht Tanneke Francke C. Besuijen- Boone t W. Besuijen C. van Dis- Boone L.P. van Dis t JJ. Janse- Boone A. Janse t Neven en nichten Veere, 08 september 2012 amiSieiïericirtësi Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33