Oy/srlsdsn Mathilda Wilhelmina Hooqesteqer-van den Bera 3 2 I familieberichten dinsdag 11 september 2012 I11ensenlinq.nl Godd/e hem heeft gegeven verstand, moeden kracht om te werken en te leven zegt nu: Het is volbracht In dit geloof is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Apolonus Cornells Sterkenburg Ploon A De Werken en Sleeuwijk, 5 februari 1932 t IJsselstein, 9 september 2012 IJsselstein: Mevr. A. Sterkenburg-Leutscher Grijpskerke: Plonie en Lieven St. Jansteen: Gea en Gerard Middelburg: Peter en Annelies Houten: RenéenDiedy Vleuten:Jaco Lopik: Arno en Linda Harmelen: Marcel en Karin Amersfoort: Helma t en Ko Kleinkinderen en achterkleinkinderen Tiranastraat 16 3404 CH IJsselstein De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 14 september om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Andorrastraat 2 te IJsselstein. Na afloop van de dienst gaan wij, geheel volgens zijn wens, Ploon uitzwaaien voor zijn laatste reis naar het crematorium Noorderveld. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Ploon ligt thuis opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. Mijn man hield van bloemen Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen, zijn herinneringen aan jou.. Lieve Opa, we gaan je missen en zullen je nooit vergeten Opa Sterkenburg Karin en Thomas, Sabine, Milan Alco en Babs, Femke, Henrik Cora en Twan, Travis Stef en Valerie Tamara en Reinier, Sven Chantal en Jeroen Daphne Jessica Andrea Kaylee Tim Celine Sanne Bedroefd zijn wij door het overlijden van ons Erelid Maatje van Zweden-Saaman Wij wensen Jan en familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Tafeltennisvereniging Kapelle Jacques Derksen - voorzitter Sprakeloos zijn wij door het plotselinge overlijden van onze medewerkster en collega Carmelita Salonga Zij was 10 jaar bij ons werkzaam binnen de afdeling productie, waar wij haar hebben leren kennen als een fijne en hardwerkende medewerkster en collega, die haar functie altijd met veel inzet vervulde. Wij zullen haar enorm missen. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte. Directie en medewerkers LENGER SEAFOODS YERSEKE B.V. Yerseke, 10 september 2012 En het geschiedde dal de bedelaar stierf en van de engelen gedragen werd in de schoot van Abraham. Lukas 16:22 De HEERE heeft uit ons midden weggenomen mijn dierbare man, onze lieve, zeer zorgzame vader en opa Johannes Koster echtgenoot van Johanna de Leeuw 9-9-2012 We hebben diep verdriet. Waarde: J. Koster-de Leeuw Waarde: Rian Schriek-Koster Kees Schriek Dennis en Fleur Richard, Marjolein, Lennard Krabbendijke: Caren Kamerling-Koster Ronnie Kamerling Roy, Pete Krabbendijke: John Koster Francette Koster-Willeboer Jarno, Mirella, Thirza, Kai Krabbendijke, Ter Weel Havenstraat 23,4414 AX Waarde. We willen de HEERE danken voor zijn leven en bidden om troost en ondersteuning in een rouwdienst, waarbij u van harte welkom bent op D.V. donderdag 13 september om 13.00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zo God voor ons is, wie zal tegen ons zijn. Na een geduldig gedragen lijden,werd onze geliefde zwa ger en oom Johan Koster door de Heere van ons weggenomen. Waarde, 8 september Kloetinge: Jan en Maatje Stokmans-de Leeuw St.-Willebrord: Johan en Bets de Leeuw-de Bruyne Rilland: Huib en Anny de Leeuw-Westveer 's-Gravenpolder: Rinus en Katrien de Leeuw-Zandee Piershil: Wim en Truus Boender-de Leeuw Krabbendijke: Jan en Ella de Leeuw-van Luyk neven en nichten 'n Leven dat geleefd werd eindigt niet op aarde. Het heeft een onsterfelijke waarde. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud- collega. Vader van collega John Koster. Opa van collega Dennis Schriek. Johannes Koster Johan was vanaf 20-08-1973 tot en met 30-11-2003 in dienst van ons bedrijf (Traas Metaalbewerking Kruiningen BV). Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Wartsila Netherlands B.V. Kruiningen Kruiningen, 11 september 2012 Afscheid nemen is meedragen van herinneringen die je voor altijd wilt bewaren. Verdrietig zijn we omdat is overleden onze vriend Jan de Graaf We leven met Nel en de (klein)kinderen mee. Friedy en Tjitske Geeve-Prins Louis en Laura Bosschaart-Klap Heden is overleden onze tante Francina Jacoba de Kok Francien t Vlissingen, 9 september 2012 Oostburg, 25 mei 1916 Familie Davidse Familie Klaassen Familie Muilié Correspondentieadres: F.S. Muilié Nicolaas Beetslaan 11 4382 CE Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 14 september om 13.00 uur in hét crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Namens de familie willen wij alle medewerkers van Verpleeghuis Picassoplein -woning 2- hartelijk bedanken voor de goede verzorging. La forsa del destino. - de macht van het noodlot- Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid is overleden mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Tfuïïy 19-04-1940 t 08-09-2012 M.A. Hoogesteger Wim van Schaik t Annette en Erwin van Stevendaal-van Schaik Chantal Damian Louis van Schaik en Monique Pellis Robin Priscilla en Bennar Stefan Hoogesteger Marco Hoogesteger Breitnerlaan 8 4382 VT Vlissingen Op vrijdag 14 september is ervan 10.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid van Thilly te nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij haar willen gedenken, zal om 11.30 uur gehouden worden in de aula aldaar. Hierna begeleiden wij haar naar de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveldaan waar omstreeks 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben wilt u deze kennisgeving dan als zodanig beschouwen. Bedroefd geven we kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Hillegonda Dingemanse-Hokke Den Haag 16-3-1931 Bilthoven 9-9-2012 Meliskerke: E. Zachariasse-Dingemanse M. Dingemanse-Hugense neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32