(J) mensenlinq.nl Kornelia Elizabeth Boogaard - Alewijnse Mia Duinkerke - de Koeijer Irmy jÊ I 46 Ifamilieberichten zaterdag 8 september 2012 Geheel onverwachts is overleden de vriendin van onze broer en zwager Wim, Carmelita Salonga Yerseke: J.P.Wisse-Steijn (in herinnering) L. Wisse (in herinnering) Biezelinge: P.J. Dingemanse-Steijn S. Dingemanse (in herinnering) Yerseke: P.M. Steijn (in herinnering) E. Steijn-Meijaard Yerseke: M.P. Steijn W.P. Steijn-Kok Yerseke: A. Steijn C.J. Steijn-Sonke Yerseke: L. Steijn (in herinnering) Yerseke: D. Schouwenaar-Steijn (in herinnering) P. Schouwenaar Yerseke: C. Steijn Ch. Steijn-Salonga Wij wensen de familie Smits heel veel sterkte toe met het verlies van echtgenoot, (schoon)vader en opa Johan Smits Wij zullen er met zijn allen zijn om jullie te steunen. Michel, Mascha, Isa, Jesse en Tess. Gyon, Margo en Kimi. Jochem, Fanny en Mats. Tom, Mireille, Mick en Jenna. Harold, Sylvia, Teun en Dries. Jeroen. Sam en Liselotte. Johnny en Anneke. Jeroen en Divina. Enige en algemene kennisgeving Ik heb zo graag m'n tuintje gedaan.... Cornelis Jan Wielemaker Cees Weduwnaar van Adriana Willemse 18 december 1936 14 september 2012 Oostkapelle: Evalien en Guus Gabriëlse-Wielemaker Annika, Bj0rn Middelburg: Mathya Wielemaker Rozemarijn Correspondentieadres: Randduinweg 9 4356 HC Oostkapelle De begrafenis heeft op 7 september 2012 in besloten familiekring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats in Sint Laurens. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bram Bliek Onze hartelijke dank hiervoor. Tevens willen wij de medewerkers van de wijkverpleging en thuiszorg hartelijk bedanken voor alle goede zorgen. C.C. Bliek-Geensen, kinderen en (achter)kleinkinderen Vlissingen, september 2012 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Familie Boogaard Meliskerke, september 2012 I .angs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan Dijke F.A. Dijke - Brasser Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Tonnie en Johan Peter en Carolien en kleinkinderen Goes, september 2012 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van onze hebben mij en mijn familie veel troost en warmte gegeven. Onze oprechte dank voor alle steun en vriendschap aan Irmy betoond tijdens haar ziekte, voor uw aanwezigheid bij het afscheid en voor de ontelbaar veel ontvangen kaarten en brieven. Mede door u allen bewaren wij mooie herinneringen aan dit afscheid. Namens de familie: G. Hoefnagel September 2012 Nieuwe Rijksweg 31, 4472 AA 's-Heer Hendrikskinderen De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoontjes en emails, tijdens het korte ziekbed en na het overlijden van Annemiek van der Heijden - hensen heeft diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons goed gedaan en gesterkt. jan, thijs en anne van der heijden. Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man en vader Rinus van Liere is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u hem een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Tannie van Liere - Leendertse Conny van Liere Kamperland, 8 september 2012 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder Johanna Maria Postma-de Wit hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Familie Postma Domburg, september 2012 Dank voor de overweldigende hoeveelheid blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve en sterke Gommerina van der Werff - Mos Zoveel medeleven helpt. Wij proberen uit haar levenswijze de kracht te halen om de toekomst tegemoet te treden in haar stijl. il Namens de familie: Hans van der Werff Middelburg, september 2012 Verwonderd zijn we over de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Goedbloed Hartelijk dank daarvoor. Lenie Goedbloed-Wisse Kinderen en kleinkind Middelburg, september 2012 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jakomina Zachariasse-Kerkhove Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Familie Zachariasse Middelburg, september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46