O (Densenlinq.nl zaterdag 8 september 2012 familieberichten I 45 Waar de weg mij brengen moge aan des vaders trouwe hand Loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land Lied 293:4 Met gevoelens van verdriet, maar dankbaar dat haar lijden voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Geschiere-de Buck Sinds 26 september 2000 weduwe van Simon Pieter Geschiere 30 april 1925 Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: Middelburg: Serooskerke: 6 september 2012 Ina Tavenier-Geschiere Wim Tavenier Emiel en Ellen, Julia, Simon Sarina en Romano, Jasmijn Willy Sandee-Geschiere Jan Sandee Richard en Natalie, Kees Christian en Nicole Jan Geschiere Ada Geschiere-Dingemanse Mark en Alexandra Anita Wim Geschiere Corine Geschiere-Adriaanse Rosanne en Rob Martijn en Renée Nieuwstraat 20, 4354 AW Vrouwenpolder Moeder is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op zaterdag 8 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 11 september, aanvang 13.00 uur, in de Pelgrimskerk te Vrouwenpolder. Aansluitend brengen wij haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Ontmoeting', achter de Pelgrimskerk. Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Cathrien Geschiere-de Buck weduwe van Simon Geschiere Ermelo Klazien Geschiere-Stavast Aagtekerke Nel Geschiere-Bosselaar Middelburg Matty Lorier-Geschiere Middelburg Johan Geschiere Janny Geschiere-Riemens Serooskerke Bram Gideonse en neven en nichten in dierbare herinnering: Jan Geschiere Piet Geschiere Jo Geschiere-Bakker Adrie Geschiere Dien Geschiere-de Vrieze Ko Geschiere David Lorier Jo Gideonse-Geschiere Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Onze lieve dappere buurvrouw Cathrien Geschiere-de Buck is overleden. We zullen haar missen. Adriaan Janse Nel Joziasse Ineke en Gerrit Mes u Leintje Schout Maat en Frans Sturm Vrouwenpolder, september 2012 "Hij, die u roept is getrouw." Heden overleed onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jannetje Geertrui Louwerse-Heijmans Jannie weduwe van Aarnout Louwerse Nieuw-Helvoet, 16 juni 1921 Vlissingen, 6 september 2012 J.C. Hoogstrate-Louwerse J.A. Hoogstrate Jeanette en Eduard Derrick, Iwan, Sven Hans en Violante Joel, Rafael C.M. Louwerse L. Nelissen Niek en Erika Anne, Lea, Mieke, Elsa Annelies en Anthon Demi, Lisa Arno en Eline Yasmin, Noud Esther en Peter Tygo W. Louwerse G. Louwerse-Slabbekoorn Jeroen en Else Marieke Melijn, Stef Michiel Sophie Correspondentieadres: J.C. Hoogstrate-Louwerse Van Bourgondiëlaan 25 4333 LN Sint Laurens De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 11 september om 13.15 uur in kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaand is er van 12.30 tot 13.00 uur in De Ark gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg, waar de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Zoute Viever en het verpleeghuis Ter Reede. Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Joshua, de heer John Mac-Nac is overleden. Wij wensen Joshua en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Wij zijn bedroefd door het overlijden van de vader van onze leerling en klasgenoot Joshua, de heer John Mac-Nac We leven intens met Joshua mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas BK IA, Krzysztof, Stylios, Marshall, Sammy, Sylvia, Chanan, Sandin, Nadieya, Dennis, Hassan, Naomi, Britt, Klaudia, Chessedy, Marcel, Calvin, Tamas, Anouk en Dhio Dhr. D. But en dhr. S. Kramer, mentoren Mevr. R.W. van Oost, teamleider MAVO/VMBO Scheldemond College tl i F De kern van alle liefde is, de gedachte dat je zinvol bent. Ons bereikte het vreselijke bericht dat onze oud-studente Mireille van Dullemen (24 jaar) onverwachts in Antwerpen is overleden. We wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het opleidingsteam van de Pabo, Henk Zielstra, directeur Academie voor Educatie Pedagogiek HZ University of Applied Sciences Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Simon Poortvliet Middelburg 1 oktober 1940 Goes 6 september 2012 Middelburg: Addie Poortvliet - Mervel Heerlen: Astrid en Peter Maurice Nancy Middelburg: Ronald en Elly Middelburg: Robert en Wendy Naomi Ruth Oost-Souburg: Anita en Anton Céline Vicky Keurhove 94 4336 GR Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 12 september om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is overleden onze vriend en buurman Fred van Riel Wij zullen ons kaartavondje en zijn vriendschap erg missen. Tilly en de familie wensen we veel kracht met dit zware verlies. Xu en Dik de Blaeij Goes, 7 september 2012 p ^*<<4 .v/ f*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45