üvarJailSf) INDY de Rijke 44 I familieberichten zaterdag 8 september 2012 ass feDUfHfl Door de geboorte van is de RIJKdom weer toegenomen. Ook het evenwicht is hersteld. 9 ACHTER-kleinzonen en 9 ACHTER-kleindochters De Zegeningen zijn haast ontelbaar van die RIJKE GOD die ze mild en overvloedig uitdeelt. De dankbare en RIJKe ouders Paul Lenneke de Rijke-de Rijke met Jorden Senna Prins Bemhardlaan 6,4354 BH Vrouwenpolder. De Rijke en dankbare Overgrootvader Leunis Adriaan de Rijke Koningin Wilhehninalaan 33,4354 BD Vrouwenpolder. Op dinsdag 11 september 2012 zijn onze ouders en opa en oma W. Hamelink en J.M.N. Hamelink-Willemsen 60 jaar getrouwd. Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom van 16.30 tot 18.00 uur in Dorpshuis De Wemel, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Kinderen en kleinkinderen Dorpsstraat 47 4424 CV Wemeldinge Telefoon 0113-621429 Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud collega, de heer Jo Adriaanse is overleden op 4 september 2012. De heer Adriaanse was jaren docent en adjunct directeur op onze school en heeft in die tijd veel voor onze schooien onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans, sectordirecteur vmbo Dag lieve oma Cobi! Alex, Rachelle Wessel, Milan Viënne Roy, Ingrid Jesse. Joy Lola We zijn bedroefd dat na langdurige ziekte is overleden onze nicht Cobi van den Boomgaard-Duine We wensen Leo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Ooms en tantes van Hercules, neven en nichten Hester je bracht me heel veel levensvreugde, en laat een onopvulbare leegte achter. slaap zacht schat. liefs Willem Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hester Ciere Moeder van onze leerlingen Jennifer en Lara Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe. Namens het team, de kinderen en ouders van Archipelschool de Leeuwenburch en de Raad van Bestuur Archipelscholen.. Middelburg, 6 september 2012 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de kaarten, bloemen en cadeaus die wij voor ons 50 jarig huwelijk hebben gekregen. Het was een dag met een gouden randje. Willem en Sien Passenier Vol van verdriet en verslagenheid, maar dankbaar voor alle liefdevolle jaren samen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn lieve mama en schoonmoeder Marianne Kerckhaert - Martens Kloosterzande 17 april 1950 Hulst 5 september 2012 Hulst Nijmegen Karei Kerckhaert Lotje Kerckhaert Louise Verbree We hebben diep respect voor de wijze waarop zij omging met haar ziekte en de keuzes die zij daarin maakte. Het afscheid van Marianne vindt plaats op woensdag 12 september om 14.00 uur in de Basiliek in Hulst. Na de afscheidsdienst brengen we haar samen naar de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg 102b in Hulst. Correspondentieadres: Saxhavenstraat 25 4561 HB Hulst (H Hlenseniinq.nl "Ik heb een pmchtleven gehad!" Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die hij gegeven ■heeft, geven wij u kennis dat op 92-jarige leeftijd is overleden onze altijd opgewekte en optimistische vader en schoonvader, rots in de-branding Willy Jozephus Irma Cortvriendt sinds 7 januari 2011 weduwnaar van Jantiné Cortvrie.ndt. - Start Sluiskil, 2 augustus 1920 Capelle aan den IJssel, 6 september 2012 Hiermee is aan de voor hem zo moeilijke periode zonder ma een einde gekomen. Karin en Martin Verzorgingshuis "De Roo van Capelle" De Baronie 326, kamer 214' Correspondentieadres K. Cortvriendt Amiranten 27 2904 VB Capelle aan den IJssel Er is gelegenheid tot samenzijn voorafgaand aan de crematie op dinsdag 11 september van 14.45 tot 15.15 uur in het rouwcentrum "Hess", Reigerlaan 195 te Capelle aan den IJssel (Centrum). Aansluitend zal om 1.6.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Schollevaar". Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van de afdeling Harmonika van verzorgingshuis "De Roo van Capellevoor de liefdevolle verzorging in de afgelopen anderhalf jaar. Opgewekt en zorgzaam, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer Na een moeilijke tijd is, in volle berusting en grote tevredenheid over een goed leven, ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Charles Louis van Daele (Louis) Rotterdam Oost-Souburg 18-11-1929 t 6-9-2012 Middelburg: Miep van Daele - van der Gaag Oost-Souburg: Johan van Daele Jolanda van Daele - de Vrieze Marc van Daele Oost-Souburg: Laura van Daele Luciën de Vries Onze grote dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar: dr. Vervloet, Thuiszorg Middelburg, Anja Vogel, personeel Hospice de Casembroot, Marjan Saija en personeel Ambachtsveld. Correspondentieadres: Zeelandiaplein 4 4388 BD Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 14 september van 12.45 - 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44