JL~ Vy.nl/abonnee r Vlaak kans op een professionele fotoshoot in het Zeeuws Museum ZEEUWS MUSEUM Uiro Loterij ABONNEE VOORDEEL Is het ook uw grote wens om mee te werken aan een échte fotoshoot in Zeeuwse stijl? Dit zou uw kans kunnen zijn! De PZC verloot in samenwerking met het Zeeuws Museum en de BankGiro Loterij een exclusieve fotoshoot door een professionele fotograaf. U wordt gekleed en gestyled in de sfeer van de bekende fotoreportages van het museum. De fotoshoot vindt plaats op dinsdag 25 september op een locatie in de omgeving van het Zeeuws Museum die we nog geheim houden. Houdt u er rekening mee dat dit een groot deel van uw dag in beslag neemt. De winnaar mag één introducé meenemen die ook deelneemt aan de fotoshoot. Na afloop ontvangt u een serie afdrukken van de fotosessie. De rechten van de foto's liggen bij het Zeeuws Museum en het museum mag gebruik maken van de foto's. Zo doet u mee Wilt u kans maken op deze exclusieve fotoshoot? Stuur dan uiterlijk 15 septem ber een email naar m.dvoogt@pzc.nl en laat ons weten waarom u deel wilt Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel nemen aan deze fotoshoot. De leukste inzender wint, samen met een introducé, de fotoshoot. In verband met de styling van de oude Zeeuwse en nieuwe kleding vragen we uit praktisch oogpunt om in uw email uw confectie maat en lengte te vermelden en een foto bij te voegen (ook van uw introducé) waarop u helemaal te zien bent. De winnaar krijgt persoonlijk bericht. De naam van de winnaar staat vanaf 19 september op www.pzc.nl/abonneevoordeel Voorwaarden Deelnemers (M/V) dienen minimaal 18 jaar te zijn Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd Het Zeeuws Museum wordt, samen met tientallen andere culturele organisa ties, ondersteund door de BankGiro Loterij, de cultuurloterij van Nederland. Diverse kortingen bij kuuroord Sanadome Nijmegen! Middelburg, herinneringen aan de verdwenen stad, 15, Kijk ook eens in or www.webwinkel.pzc.nl M v U www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of Abonneevoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34