4 „i 2e toegangskaart gratis! FZC Luxe op subtropisch Madeir P Kampeer Caravan Jaarbeurs 2012 Kampeer en Caravan Jaarbeurs KRAS.NL 24l zaterdag 8 september 2012 Profiteer als lezer van deze speciale actie en ontvang bij aanschaf van een toegangskaart (e-ticket) voor de Kampeer Caravan Jaarbeurs 2012 een tweede kaartje gratis. Bovendien krijgt u op het te betalen kaartje een korting op de reguliere kassaprijs. Deze actie is geldig voor toegang tot de beurs op maandag 22 oktober of dinsdag 23 oktober 2012. Uiterlijk te bestellen t/m 21 september 2012. Er is slechts een beperkt aantal kaarten voor deze actie beschikbaar, wees er dus snel bij! De grootste showroom van Nederland Droomt u ook wel eens van een vakantie met uw eigen camper of caravan? Het ultieme gevoel van vrijheid combineren met de gezellige sfeer van thuis? Met een caravan, camper of vouwwagen is een vakantie altijd 100% op uw eigen smaak ingericht. U kunt gaan en staan waar u wilt. Vakantie vieren is nog nooit zo relaxed geweest. Bent u op zoek naar meer informatie over deze ideale vakantiemogelijkheden? Kom dan naar Kam peer Caravan Jaarbeurs in Utrecht. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe caravans, campers, vouwwagens en voortenten, allemaal onder één dak. Daarnaast vindt u er een volledig aanbod aan accessoires en toebehoren om van uw kampeervakantie op wielen een succes te maken. Ook zijn er workshops, presentaties en lezingen te volgen. Dit alles gaat natuurlijk vergezeld van deskundig advies. Kassaprijs 2 kaarten 32,50 Lezersprijs 2 kaarten 14,25* Deze prijs betaalt u voor een toegangskaart en daarbij krijgt u dan de tweede gratis. Per bestelling maximaal 3x een 2=1 ticket (6 totaal). Toegangskaarten zijn geldig op maandag 22 oktober of dinsdag 23 oktober 2012, Uiterlijk te bestellen t/m 21 september 2012, op op! Toegangskaarten zijn in de vorm van een e-ticket! Bestel uw kaarten via de webwinkel van uw dagblad pzc.nl/webwinkel categorie abonneevoordeel 8-t/m 22-daagse zonvakantie inclusief vliegreis, verblijf, ontbijt en diner Verblijf in een super-de-luxe 5-sterren hotel! Laat u verrassen door Bloemeneiland Madeira, de Portugese 'Parel van de Atlantische Oceaan'! Ontdek hier de weelderige natuur, schilderachtige vissersdorpjes en ruige rotspartijen. Ook een prachtige wandeling langs de levada's of een ontdekkingstocht door het vulkanische binnenland zijn zéér de moeite waard. Speciaal voor u selecteerden wij het luxe 5-sterren Quintinha Sao Joao in Funchal, de hoofdstad van het eiland. U kunt hier heerlijk slenteren door oude smalle straatjes en rondneuzen in talloze winkeltjes. Als lezer van deze krant krijgt u, t.w.v. 225,- p.p.p.w., tijdens uw gehele verblijf dagelijks een diner gratis! Deze aanbieding is exclusief voor u te boeken t/m 14 september 2012, dus wacht niet langer... Quintinha Sao Joao***** Dit super-de-luxe hotel wordt door klanten beoordeeld met een 9! Het ligt in een prachtig aangelegde tuin, op ca. 1,5 km van het gezellige centrum van Funchal. Twee keer per dag rijdt er een shuttlebus naar het centrum. Quintinha Sao Joao biedt vele gratis faciliteiten, zoals WiFi in de publieke ruimten, een buitenzwembad met terras, badhanddoekenservice, sauna en een fitnessruimte. Tegen betaling kunt u genieten van schoonheidsbehandelingen in de spa. Uw ruime en luxe kamer is o.a. voorzien van airco en minibar. Vertrekdata en prijzen Vertrek op maandag en donderdag van 1/10/2012 t/m 21/3/2013. Lezersprijs 8 dagen vanaf €63S. 11 dagen vanaf C75S,- 15 dagen vanaf €909,- Ookl2- en 22-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com, luchthavenbelasting, brandstofheffing en eventuele toeslagen, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Hotel Quintinha Sao Joao, ontbijt, diner en Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursies, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor informatie en actuele prijzen naarwww.kras.nl/LR21096 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o .v.v. reisnummer LR21096 en u ontvangt dagelijks een gratis diner tijdens uw verblijf. Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 14 september 2012. Eilandhoppen? 8c 3 dagen v.a. de natuur op Madeira en heerlijke stranddagen P-P-! op zustereiland Porto Santo. Als lezer van deze krant krijgt u 2 gratis diners op Porto Santo! Inclusief: vliegreis, transfers, 5 nachten verblijf in een 4-sterren hotel op Madeira, overtocht Porto Santo v.v., 2 nachten verblijf in een 4-sterren hotel op Porto Santo en ontbijt. Kijk snel op www.kras.nl/LR21190 waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen zonvakanties Gratis dagelijks diner t.w.v. 225 p.p. per week! WEBWINKEL Quintinha Sac

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 24