'Obama zorgt voor herstel van 81 buitenland PZC Fantastische Fly-drive Costa del Sol! KRAS.NL. vrijdag 7 september 2012 Ma«aB5gg38BB«gg5«K«aaa»s»vA»aftigagS56a«iMaaiBgssiza5SiBgiB5ss^^ Oud-premier Clinton houdt hartstochtelijk pleidooi op Democratische Conventie Oud-president Bill Clinton brak woensdag (lokale tijd) een lans voor Barack Obama als presi dentskandidaat voor de Demo craten. „Ik wil een man nomine ren die naar buiten toe koel blijft, maar van binnen vlamt voor Amerika", zei Clinton. CHARLOTTE - De populaire Ameri kaanse oud-president Bill Clinton gelooft 'met heel zijn hart' dat Ba rack Obama degene is die de Ame rikaanse economie uit het slop kan trekken. Clinton sprak woens dag (lokale tijd) op de Democrati sche Conventie in Charlotte. In zijn speech, die naast de duizen den aanwezigen in Charlotte door miljoenen mensen op televisie werd gevolgd, nomineerde de 66-jarige Clinton Obama officieel als presidentskandidaat voor de Democraten. „Ik wil een man no mineren die naar buiten toe koel blijft, maar van binnen vlamt voor Amerika", zei Clinton. Obama was de enige serieuze kan didaat binnen de partij. Afgelopen nacht accepteerde hij de nomina tie in zijn belangrijkste campagne toespraak tot nu toe. Op 6 novem ber neemt hij het op tegen de Re publikein Mitt Romney. Ook hield Clinton, president in de welvarende jaren '90 een harts tochtelijk pleidooi voor de herver kiezing van Obama. „Als je een je-staat-er-alleen-voor-, een al- les-voor-de-winnaar-samenleving wilt, dan moet je de Republikei nen steunen", zei Clinton. „Als je een land wilt met gedeelde voor spoed en gedeelde verantwoorde lijkheid, een we-moeten-het-met- z'n-allen-doen-samenleving, dan moetje voor Barack Obama en Joe Biden (vicepresident - red.) stem men." De Republikeinen zeggen in recla mespot na reclamespot dat het land er onder Obama niet op voor uit is gegaan. Ze hameren vooral op de economische problemen. Maar volgens Clinton is de malaise juist de schuld van de Republikei nen, die in de acht jaar tussen hem en Obama aan de macht wa ren. De campagnestrategie van de Re publikeinen is volgens Clinton sim pel: „We hebben hem een rotzooi tje nagelaten, hij heeft het nog niet opgeruimd, dus ontsla hem en neem ons terug." Hij zei dat Obama de 'basis heeft gelegd voor een modernere, even wichtigere economie'. Clinton vindt dat Obama in zijn "eerste vier jaar de economie wel degelijk heeft versterkt en voor miljoenen nieuwe banen heeft gezorgd. De huidige president is volgens Clin ton uitstekend geschikt omdat hij zich inzet voor vernieuwing, creati viteit en samenwerking. Na de toe spraak kwam Obama even het po dium op en omhelsden de twee el kaar terwijl de circa 15.000 toe schouwers in de zaal juichten. De keuze voor Clinton als een van de belangrijkste sprekers op de conventie is opvallend, maar lo gisch. Obama nam het in 2008 in de verkiezingen voor de nomina tie van de Democraten op tegen Hillary Clinton, de vróuw van Bill. De twee mannen zijn eikaars te genpolen: Clinton is extravert, emotioneel en heeft het hart op de tong, terwijl Obama koel, nauw gezet en gereserveerd is. Maar on der Clinton floreerde de economie en er zijn weinig politici die zo po pulair zijn als de oud-president. Vooral onder blanke mannelijke stemmers, een groep die normaal de voorkeur geeft aan Romney, is Clintons aanzien groot. Economie is het belangrijkste the ma van de Amerikaanse verkiezin gen en hoewel Amerikanen Oba ma over het algemeen aardiger vin den dan Mitt Romney, verwach ten veel van hen dat die laatste een betere keuze is als het gaat om het herstel van de Amerikaanse economie. zie onze website:buitenland Bekijk de videobeelden van de nominatie van Barak Obama Oud-president Bill Clinton nomineerde tijdens de Democratische Conventie Vertrek vanaf Amsterdam, Rotterdam of Eindhoven! 8-t/m 15-daagse vliegreis Spanje inclusief verblijf, ontbijt, diner en huurauto Met deze reis kunt u wel heel voordelig genieten aan de zonnige Costa del Sol! Ontdek per huurauto de mooie kust van de Costa del Sol en het sfeervolle Andalusië. Laat u betoveren door de passionele flamencodansers, witte dorpjes, indrukwekkende steden en prachtige landschappen. Een bezoek aan Granada met haar imposante Alhambra, Córdoba met haar moorse invloeden, de Britse enclave Gibraltar met de markante rots, het spectaculair gelegen Ronda, het bruisende Sevilla en de populaire badplaats Marbelia mogen zeker niet ontbreken aan uw reis. Een stadsbezoek is natuurlijk niet compleet zonder een heerlijke, lange tapaslunch! Bij boekingen t/m 21 september profiteert u van exclusieve kortingen tot wei 80 bij 2 personen! VIK Grand Hotel Costa del Sol**** Dit mooie 4-sterren hotel ligt in La Cala de Mijas, in het hart van de Costa del Sol en direct aan het fijne zandstrand! Het centrum van het gezellige dorp met diverse bars en restaurants ligt op slechts 150 m en de luchthaven van Malaga ligt op slechts 26 km! Het hotel beschikt o.a. over liften, een bar, restaurant, Wi-Fi, diverse sportfaciliteiten en een buitenzwembad met ligstoelen en parasols. Uw ruime en moderne kamer met zijzeezicht beschikt o.a. over Wi-Fi, koelkastje, airconditioning, bad/douche, toilet en een balkon. Vertrekdata en prijzen Vertrek van 27/9/2012 t/m 30/3/2013 Lezersprijs 8 dagen vanaf €418,- 15'dagen vanaf €659,- Ook 10-, 11- en 12-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam/Rotterdam/Eindhoven-Malaga v.v., luchthavenbelastingen, brandstofheffing, verblijf in VIK Grand Hotel Costa del Sol, ontbijt, diner en autohuur cat. B (Fiat Panda of gelijkwaardig) bij 2 pers. en cat. E (Peugeot 308 of gelijkwaardig) bij 3/4 pers. Exclusief: niet genoemde maaltijden, fooien, excursies en entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, voor alle exclusieven m.b.t. autohuur, zie het tabblad Autohuur op de website, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht) Ga voor alle informatie over deze reis naarwww.kras.nl/LR21192 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR21192 Deze reis met prijsverlagingen is exclusief voor u te boeken t/m 21 september. waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen zonvakanties WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 8