Met deze aanbouw 41 wonen €219.000 k.k. Jan Steenstraat 10 Goes €203.000 k.k. Ingridstraat 19 Scharendijke Pollux 1 Oostburg €209.000 lek. 0fö\!fë®t?ooo tegen de 225.000 vrijdag 7 september 2012 Kenmerken: Ruime, moderne eengezinswoning met garage. Deze woning ligt op een uitstekende locatie in de 'schilderswijk' van Goes-Zuid én op loop/fietsafstand van het stadscentrum, scholen en sta tion. dertig vierkante meter groter is dan de oude keuken en de zitkamer samen. Marcel Ver ton: „Het andere deel van de garage is ber ging geworden. Die hebben we weer doorge broken naar de woning. Waar de garage deur zat, hebben we een kozijn geplaatst. Een keukenblokje in de berging maakte het werk af." Het grove werk gebeurde in de winter. Ach tergevel, bijkeuken en garage werden ge sloopt De familie heeft foto's van sloop werk in een sneeuwbui. Bart: „Toen we de fundering aan het leggen waren was 't ook nog behoorlijk koud." In de overspanning van de achtergevel was een lange, stalen bint nodig. De familie woonde al die tijd op zolder. „Het was een beetje kamperen, maar het viel wel mee", laat Werner Kafoe van elders in de woonkamer weten. „En ik zie dat jul lie nog steeds bij elkaar zijn, dus is het alle maal goed gekomen", vult Bart aan. Werner komt er even bij zitten en legt uit dat verhuizen of verbouwen de afweging was. „Maar dit is een kindvriendelijke buurt met overal speelplaatsjes, dus we wilden ei genlijk niet weg. Nou moet je dat ook niet overdrijven want, hoewel je dat aan de vorm van de straten niet zou zeggen, wordt hier soms hard gereden. Dat is weer de re den dat ik achter op de plaats een poortje heb gemaakt. Dat leek me toch veiliger voor de kinderen." Het eerste contact tussen Ka foe, directeur van installatiebedijf IPZ, en Verton en Verkaart Timmerbedrijf maakte een uitbouw aan een twee-onder-eenkapper in de Zierik- zeese nieuwbouwwijk Poortam bacht 10. door Ton van den Nouweland Het was een mooie klus. Com pleet ook: van vloer tot pla fond. En niet het standaard werk, maar strak en modern. Dat de bewoners het nu de moeite waard vinden om te blijven wonen en dat je van anderen hoort dat het mooi ge worden is. Ja, dat laten we graag zien", ver telt Bart Verkaart. De familie Kafoe liet in 1993 een twee-on der-eenkapper bouwen aan de Vondelings plaat in Zierikzee. Twee kinderen en vijftien jaar later kwamen de Kafoes leefruimte te kort. Verton en Verkaart kreeg de opdracht een aanbouw met glasgevel te maken. Dat ging ten koste van de halve garage, de bijkeuken en een deel van de achterplaats. De indeling van de begane grond ging ook op z'n kop: de keuken naar voren en de woonkamer naar achteren. Het eindresul taat is een L-vormige, open leefruimte die Kenmerken: Vrijstaand woonhuis met tuin in het cen trum van dit dijkdorp. De woning ligt aan een rustige straat met veel voorzieningen in de directe omgeving en staat op 4601T12 eigen grond. De woning werd ge bouwd in 1957 en heeft een inhoud van circa 26om3. Kenmerken: Instapklare, vernieuwde hoekwoning met garage, voor- en achtertuin. Volledig gestoffeerd. Perceel: 242012 eigen grond, bouwjaar: 1976. Achterge vel met serre met toegang tot garage. Voor mensen die niet meer willen klussen de ideale woning. Dichtbij al le voorzieningen die Oostburg te bieden heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44