36 I Vrijdag 7 september 2012 O (llensenlinq.nl Veel te vroeg ben je, tot onze grote verbijstering, geheel onverwacht maandagmorgen in je slaap bij ons weg gegaan. Je stond nog aan het begin van je mooie leven. Je had nog zoveel plannen en dromen om te verwezenlijken. Die neem je nu met je mee. Je bent hier alleen nog als een herinnering, één die we voor altijd bij ons zullen dragen. We zullen je ontzettend missen onze zorgzame, sterke en lieve dochter, zusje, schoonzusje, vriendin en juf Mireille van Dullemen Vlissingen, Antwerpen, 26 november 1987 3 september 2012 Middelburg: Wim van Dullemen Catolien van Dullemen - Visser t Vlissingen: Leroy de Priester Joyce de Priester - van Dullemen Bolgatanga: Ruth Mmahpika Yinimi Prins Bernhardstraat 7 4332 XG Middelburg Mireille is bij ons thuis, hier is iedereen tot dinsdag 1 1 september 17.00 uur welkom om afscheid van haar te nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 12 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. En niemand voelt wat het met me doet Ik kan jou niet vergetenmijn hart wil niet weten Dat jij bij me weg bent gegaan En wat iemand ook doet of zegt Ik sluit mijn ogen en ontken Omdat ik geloof dat je nog bij me bent Dag lieve Mirei We wensen Wim, Joyce, Leroy en verdere familie heel veel sterkte toe. Petra, Annelies, Marjolein Carine en Elvera Een groot verdriet, je hart doet zeer Degene die je zo lief hebt is er nu niet meer Steeds stromen tranen, Je keel knijpt dicht En in gedachte zie je dat vertrouwde gezicht We zijn erg geschrokken van het bericht dat plotseling is overleden Mireille van Dullemen Wij wensen Wim, Joyce, Leroy en Ruth heel veel sterkte voor de komende tijd. Leo, Maria en Desiree de Priester Diep verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Mireille van Dullemen al vele jaren lid van Swift en speelster - met haar zus Joyce - in ons derde team. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Joyce, Wim, Leroy en Ruth. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het bestuur en alle leden van korfbalvereniging Swift Middelburg, 3 september 2012 Geschokt zijn we door het onverwachte overlijden van Mireille van Dullemen Wij herinneren haar als een fijne teamgenoot die altijd klaar stond voor haar team. Haar spontaniteit en enthousiasme zullen we missen. Helaas was je er veel te kort. Wij wensen Wim, Joyce Leroy, verdere familie en vrienden veel sterkte. spelers van k.v. Swift 1 2 Bas, Dennis, Jacco, Joren, Koen, Kris, Lennart, Luc, Matthijs, Paul, Richard, Alinde, Anita, Eefje, Elize, Jessica, Mirella, Naomi, Pascal, Sascha, Sophie, Vera Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze teamgenoot Mireille van Dullemen Kerngezond kwam ze terug van een reis naar Ghana en speelde met ons de eerste competitiewedstrijd. Niemand had kunnen vermoeden dat het haar laatste zou zijn. Wij zullen Mireille herinneren als een ondernemende en vrolijke teamgenoot. Onze gedachten gaan uit naar Wim, Joyce, Leroy en Ruth. Spelers en oud-spelers van k.v. Swift 3 Benjamin, Carlien, Daniëlle, Emma, Davin, Ineke, Ingmar, Iris, Kim, LeonieMartijn, Merijn, Mirjam, Robbert-Jan, Sophie, Steven Liefde is.alles begrijpen van elkaar zonder iets te zeggen. Liefde is.alle ruzietjes weer snel bijleggen. Liefde is.naar elkaar luisteren en elkaar vertrouwen, maar hel allerbelangrijkste van liefde is om van elkaar te houden! Met veel verdriet en in liefde gedenkend geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, is overleden mijn innig geliefde man en maatje, mijn broer, onze zwager en oom Friedrich Marie van Riel -Fred- Venlo, 19 oktober 1939 f Goes, 5 september 2012 Tilly van Riel-van Waesberghe Familie van Riel Familie van Waesberghe Dr. W. Dreeslaan 16 4463 XE Goes Wij nemen afscheid van Fred op dinsdag 11 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u hierbij wil zijn nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na het afscheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, will u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 5 september 2012 van onze oud medewerker en collega Fred van Riel in de leeftijd van 72 jaar. Fred is in 1973 bij Zeeland Refinery in dienst getreden, alwaar hij in het Magazijn tot aan zijn pensionering in 2000 werkzaam is geweest, laatst in de functie van Chief Storekeeper. We herinneren ons Fred als een goede en sociale collega. Hij heeft zijn werkzaamheden bij de raffinaderij altijd met inzet uitgevoerd. Wij wensen zijn echtgenote veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Danckaerts-Provoost Jo weduwe van Bartholomeus Johannes Danckaerts Middelburg, Vlissingen, 12 augustus 1914 3 september 2012 Elly de Groot-Danckaerts Fred de Groot Roald Noor, Eef Matthijs en Louise Piet Danckaerts Louis Danckaerts Renate Danckaerts-Bos Simon en Tze-Wen Robin Correspondentieadres: C.J. de Groot-Danckaerts Koningsboulevard 65 6852 PH Huissen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 10 september om 12.30 uur in het. crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Riet Janse-Verlaan Wij wensen Nelleke, Kees en de kinderen veel sterkte met het verlies. Familie Janse Bedroefd maar vol goede herinneringen zijn we door het overlijden van Jo Adriaanse We wensen Jopie en verdere familie veel sterkte toe. De Buren Bedroefd zijn wij na het overlijden van ons gewaardeerd lid Jo Adriaanse Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Jopie en familie. Bestuur en leden van L.T.C. de Bongerd Kloetinge, 06-09-2012 Een wedstrijd die hij nooit kon winnen Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze tennisvriend Jo Adriaanse Wij wensen Jopie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Adrie, Dick, Ger, Leen, Piet, Sal Plotseling is overleden de vrouw van Jaap, lid van onze kaartclub. Ria Huigens-Stoel Wij wensen Jaap en kinderen veel sterkte de komende tijd. Namens alle leden van de woensdagavond kaartclub.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36