Alstublieft: tot€ 150,00 tankkorting! ♦wEBwrcmi Noord-Brabant in de Tweede Wereldoorlog Exclusief voordeel: Ga naar: pzc.nl/tanken PZC In 4 simpele stappen: 201 Vrijdag 7 september 2012 Vraag uw tankkaart aan Tank bij één van de ruim 600 tankstations Laat uw tankkaart zien aan de kassa Uw kortingstegoed binnen 1 dag bijgewerkt Korting op alle brandstoffen (Diesel, LPG, Benzine) Tankkaart is gratis wanneer u in de 1e drie maanden 100 liter tankt (anders kosten €5,-) Korting van 6 tot 12 cent per liter t.o.v. GLA1 Met ruim 600 tankstations altijd een tankstation in de buurt! Uw voordeel loopt op tot 150,- per jaar. Spaart u voor mei 2013 minimaal 15,- tankkorting dan krijgt u ook 10,- brandstof tegoed cadeau! Vraag uw tankkaart aan via onderstaande website. GLA Gemiddelde Landelijke Adviesprijs Alleen te koop bij uw dagblad Unieke DVD box NOCfRD SRAB ,N 0 tweede wereldoorlog 0323 Met nooit eerder vertoond archiefmateriaal en amateurbeelden van onze lezers. Deze 3DVD-box gaat over de oorlogsjaren in Noord-Brabant. De originele filmopnamen die op deze DVD-box zijn opgeno men, zijn afkomstig uit verschillende archieven. De films zijn ondergebracht in de hoofdstukken Nationaal Socialisme, Oorlogsgeweld, Sport en arbeid, Bevrijding, Brabantse Stoottroepen en Dagelijks leven. pzc.nl/webwinkel BON - Noord-Brabant in de Tweede Wereldoorlog Graag bestel ik:X Noord-Brabant in de Tweede Wereldoorlog a 19,95* •ex. verzendkosten. Levertijd met bon is ongeveer 10 werkdagen. Levertijd webwinkel is 3 werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere Informatie aan. Zeer bijzonder aan deze productie zijn amateurbeelden van de mobilisatie in Schijndel in 1939, de oorlogstijd in Boxmeer, Boekei en Uden en de bevrijding van Tilburg en Eindhoven Onze prijs €19,95 Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van WegenerMedia éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop naar: Webwinkel, o.v.v. Noord-Brabant in de Tweede Wereldoorlog, Postbus 1090,5004 8B in Tilburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20