wereld tec Hoeveel soorten snoep kan een kleine winkel bergen? Afsluiting Raamwerk met poëzie, muziek en dans ismfi Böü Vêsiief;, bers opqelet!!LJ 4_ www.pzc.nl/uit Hoeveel verschillende soorten snoep kan een winkel van tien vierkante meter ber gen? Heel wat, keu rig opgeborgen in de heldere sta pelkastjes waaruit je zelf kunt scheppen. Hoeveel soorten er pre cies in de aanbieding zijn bij Deli- cia, dat is de prijsvraag. Wie het juiste aantal weet te noemenmag bij de winkel een doosje bonbons ophalen. Inzendingen kunnen naar het e-mailadres cstogie@gmail.com. Vorige week stond Het Kinderpa leis in Middelburg in de Etalage. De lezersvraag luidde: hoeveel stip pen staan er op het Spaanse dans schoentje. Het juiste antwoord was vijftig. Uit de goede inzendingen werd die van Leone Nieuwenhuize uit Krabbendijke getrokken. Zij heeft een waardebon van vijftien euro. gewonnen. In Nederland gemaakte Fair Trade bonbons van Barry Callebaut. Kinderen kunnen zelf een boodschappenmandje vullen. donderdag 6 september 2012 door Ali Pankow Een mooi project verdient een passende afsluiting, vindt Regi- na Reinders uit Middelburg. Zij nam het initiatief tot 'Raamwerk', een specifieke presentatie van beel dende kunst in de Jodengang in Middelburg. De afronding daarvan bestaat uit een slotfeest zondag middag met poëzie, muziek en dans. Ingegeven door de behoefte meer buurtcontacten te realiseren, klopte Reinders aan bij de bewo ners m de Jodengang met het voor stel gezamenlijk een expositie op touw te zetten. Geen gebruikelijke tentoonstelling in een zaal of ge bouw, maar een presentatie van ei gen kunstvoorwerpen voor de ei gen ramen. Het aanbod aan kunst voorwerpen mocht zo divers zijn als de deelnemers zelf. Het initia tief werd positief ontvangen met als gevolg dat de Jodengang de af gelopen tijd een trekpleister was voor passanten. De buurtexpositie 'Raamwerk' wordt zondag beslo ten met voordracht uit eigen werk door Tanja Harpe, Joke Midavaine en Lara Koppejan. Verder zijn er optredens van singer-songwriter Marscha, de Niembooda bol- lywooddansschool, het Olmenhof- koor en Band 27. Zon. 9 sept, Jodengang, Middelburg, 13.00 - 17.00 uur. voor wie het maar vroeg. Mis schien lukt het hier ook." Als Braziliaanse heeft ze vanzelf sprekend chocola. Niet zomaar bonbons: de Fair Trade-bonbons van leidend chocoladeproducent Barry Callebaut. Alleen die heb ben de juiste nasmaak van echte cacao, vindt Tania. En dat is op merkelijk, want, bekent ze: „Ik houd niet van zoet." WISSENKERKE Restaurant HET VEERHUIS Veerdam 7, 4484 NC Kortgene www. het-veerh uis. net Donderdag gamba-avond groot bord gamba's met een keuze uit 5 verschillende bereidingen voor de prijs van 19,50 p.p. Bij ons elke vrijdag visdag zo van de vismijn Colijnsplaat keuze uit verse: sliptong, kabeljauw, paling, schar, tarbot voor de ongelooflijke prijs van 17,50 p.p. zondag: Traditioneel Zeeuwse Stokvis Of SJoO* Klassieke Bouiliabaise 19,50 p-P- Graag even reserveren op tel. 0113 - 301 782 (privé t.n.v. F. F. Hamelink) of 0113 - 301 693 (restaurant Het Veerhuis) !i; s' foto's Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45