strange van Bresjes uit 15 donderdag 6 september 2012 eten www.pzc.nl/uit foto's Peter Nicolai wind, zeer goed toeven. NOTARISPRAKTIJK VAN DONGEN Thuis in uw situatie uw notaris voor wonen en familie Dam 37, Middelburg j 0118 629155 wwwnotaris-vaodongen. nf Uit etert «net bêê? veel korting ookbg: Primera Chateaubriand met champignons, diverse groenten, aardappelkroketjes en sausjes helaas niet zelfgesneden, en als we om mayonaise vragen, krijgen we helaas niet die zelfgemaakte, maar iets uit een potje. Ondanks dat ge mopper, concluderen we dat we al met al lekker eten. De tiramisu is zelfs subliem: lekke re romige crème met zompige lan ge vingers, gedrenkt in amaretto, met slagroom en wat aardbeien: heerlijk. Dit is waarom tiramisu zo lekker is. Het bedienend personeel is vrien delijk en precies informeel genoeg. En als het verkeerd dreigt te gaan met de rekening wordt dat ade quaat en zonder problemen opge lost. Breskens Aan Zee, Promenade 2, Duinovergang 33, 4511 RB Breskens, telefoon: Tina de Rijbel 06 412 421 88 of Michel Vergouwe 06 48 11 76 97. www.breskensaanzee.nl; e-mail: info@breskensaanzee.nl. Dagelijks geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur, buiten het zomerseizoen niet op dinsdagen. Breskens Aan Zee is redelijk geschikt voor mensen die slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten: er is een hellingbaan. Geen column Wegens omstandigheden treft u vandaag op deze plek niet de gebruikelijke column van culinair journaliste Puck Kerkhoven aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41