televisie! 35
z
n
'Onze schrijvers, bijna allemaal mannen, willen de vrouwen overladen met
SchuldgevoelSidse Babett Knudsen
woensdag 5 september 2012
06:55 De grote verbou
wing 07:50 Tommy Tele
shopping 13:20 The price
is right 14:00 De gemene
deler 14:30 Een nieuw huis
in 60 minuten 15:30 Little
house on the prairie 16:30
De grote verbouwing 17:30
Huizenjacht
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Nederland bouwt 09:40
RTL Z Nieuws 11:20 Be
drijf in beeld 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Wat kiest
Nederland 12:40 Verkiezin
gen VS: Obama vs Romney
13:00 RTL Z Nieuws 13:20
De succesfactor 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Watt nu?!
14:40 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTLZ Nieuws 15:50
RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTLZ Nieuws 16:20
Techniek Achter Nederland
16:40 RTLZ Nieuws 17:10
Wat kiest Nederland 17:30
RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Chloe's
closet, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington, Ernst, Bobbie en
de rest, Burgers' Zoo en
Waarom, Chuggington Me
daille race, Brandweerman
Sam, PipaPanda, Bibaboer-
derij, Jokie, TitaToverfeest,
Sprookjes van Klaas Vaak,
Jungleclub, Bobo 10:00
Tel sell 15:01 RTLTele
kids: De Freggels, TitaTo
verfeest, Marjolein en het
geheim van het slaapzand,
De Schatkamer, Jungle
club, Bassie Adriaan en de
geheimzinnige opdracht,
Green-Kids, Ernst, Bob
bie en de rest 17:10 Hoe
schoon is jouw huis? 17:40
The bold and the beautiful
07:10 Disney feest 07:40
Veronica's closet 08:05
Tommy Teleshopping
11:05 Astro TV 13:05 Tom
my Teleshopping 14:10
Disney feest 14:45 Vero
nica's closet 15:10 Mas-
terChef Australia 16:10
Ready steady cook 17:05
McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad,
De Vervangers, Het Speel
plein, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Davinci-
bles, A kind of magic, Cas
per's griezelschool, Total
ly spies, De Vervangers, Pair
of kings, Kick Buttowski,
An extremely Goofy mo
vie, The suite life on deck,
Kickin' it, Lab Rats, Pair of
kings, Zeke Luther, Kic
kin'it, The suite life on
deck, Mr. Young
O
18:20 The price is right 18:00 Helden Van 7: Bil- 18:05 Judge Hatchett,
(h), Spelprogram-
ly the extermi
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, R ealitypro-
gramma
Reality
18:35 Judge Maria Lo
pez, Reality
18:00 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 My wife and kids,
Comedy
18:40 Still standing, Co
medy
19:00 Hartvan Neder- 19:00 RTL Sport Inside, 19:00 The Ellen DeGe-
land Dagelijkse sport up- neres Show, Talk-
19:20 Shownieuws date. show
19:30 Stop! Politie, Reali
ty serie
19:00 Achter gesloten 19:05 Accordingto Jim,
deuren, G edrama- Comedy
tiseerde reality 19:30 That 70's Show,
19:55 Junior Master- Comedy
Chef, Kookwed-
strijd
20:00 De gemene deler, 20:30 The Bourne iden- 20:00 The nanny, Co- 20:30 Switched at birth, 20:30 Criminal minds,
Spelprogramma tity, Actiefilm medy Dramaserie Misdaadserie
20:30 Dokter Tinus, Ko- 20:30 The Flock, Thriller
mische dramaserie
21:30 De lijf show, Spel
programma
22:30 Hart van Neder- 22:50 The Bourne su- 22:35 Dr. Phil, Talkshow 22:20 One born eve- 22:20 Flashpoint, Mis-
land premacy, Thriller ry minute, Do cu- daadserie
22:50 Piets weerbericht mentaire
22:55 Shownieuws
23:20 Villa Morero,
Amusement
23:30 De Pfaffs, Celebri- 23:25 Achter gesloten 23:15 Human target, Ac-
tydocusoap deuren (h), G edra- tieserie
matiseerde reality
00:20 Trauma centrum
00:45 Nachtmagazine
01:00 RTL Sport Inside
01:30 Teleshop 7
01:31 Sneak preview
05:00 Car tracks
actualiteiten sport film
TV
De prins ik
In een nieuwe serie vertellen bekende en
minder bekende mensen anekdotes over hun
ontmoetingen met de prinsen Bernhard,
Claus en Willem-Alexander. Ze gaan terug
naar de plek van de ontmoeting en kijken
naar beelden ervan.
Nederland 2, 19.20 uur
Labyrint
De verkiezingsstrijd levert klompendansende
en baby's kussende politici op, maar bovenal
veel opiniepeilingen en straatonderzoeken.
Het popuiairwetenschappelijke magazine
gaat in deze verkiezingsspecial op zoek naar
de invloed van peilingen en de kwaliteit er
van. Het komt erachter dat boterzachte gege
vens vaak als vaststaande feiten worden ge
bracht.
Nederland 2, 20.50 uur
Hoe is het nu met...
Tweedelige special waarin de kandidaten van
de reportageserie Obese terugkijken op het af
gelopen jaar. Presentatrice Wendy van Dijk
zoekt de toenmalige zwaarlijvige kandidaten
op om te zien hoe het nu met ze gaat.
RTL 4, 21.30 uur
00:16 Stoute meiden TV 00:20 McLeod's daugh-
02:01 Tommy Teleshop- ters(h)
01:10 Reaay steady
cook (h)
02:15 Relatie Advies
02:55 Switched at bir
th (h)
05:30 Woningwijs
00:05 Freddie
01:00 Nachtprogram-
land (late editie)
00
O
KO
21:25 Switched at birth, 21:25 Criminal minds, fcj
Dramaserie Misdaadserie
N>
N>
O
M
o
SHOW
zie onze website: sbowentv
Pippa viert vakantie met vriend
Pippa Middleton heeft het uitstekend naar
haar zin in New York. Op Shelter Island vier
de de 28-jarige zus van Katherine, Hertogin
van Cambridge, vakantie met hotelier André
Blazs. Dat schrijft New York Post. De twee
werden al pingpongend gespot bij het hotel
waar Blazs verblijft. Volgens bronnen was er
absoluut sprake van 'chemie' tussen het stel.
Cheryl Cole heeft 'crush* op Rihanna
Cheryl Cole valt op Rihanna. De zangeres
droomt zelfs over haar collega, zo vertelde ze
de radiozender Heart FM. Op de vraag of ze
ooit weieens had gedroomd van een be
roemdheid antwoordde ze: "Ja, Rihanna".
Wat er dan precies gebeurde in die droom?
"We hadden lol. Je weet wel, 'girly firn'." Ri
hanna gaf aan Cheryl ook wel te zien zitten.
Seal houdt liefje Heidi als bodyguard
De bodyguard van Seal, waarmee zijn aan
staande ex-vrouw Heidi Klum een affaire
had, blijft gewoon in dienst. Dat verklappen
bronnen aan TMZ. Seal huurde Martin Kris
ten enkele jaren geleden in en sindsdien
werkt hij voor zowel Seal als Heidi. De affaire
kwam deze week aan het licht
SUSUS®
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, Dromen van
Messi, Verzeeuwigd 07:30 Zee-
land.NU, Toos en Henk, Het
Weer, Regioned, Verzeeuwigd
08:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:28 08:30
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57 09:00 program
mering zoals tussen 07:00 en
07:28 09:30 programmering
zoals tussen 07:30 en 07:57
10:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:28 10:30
programmering zoals tussen
07:30 en 07:5711:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Toos en Henk, Het Weer,
Zeeuwse Top 40 clips 18:32
programmering zoals tussen
07:30 en 07:5719:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:22 19:32 programmering
zoals tussen 07:30 en 07:57
23:22 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:22 23:32
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se Kost 12:35 De premiejagers
13:00 Het journaal 13:30 Het
Weer 13:35 ledereen beroemd
13:55 Kaat&co 14:20 Thuis
14:45 Downton Abbey 15:35
Clips 15:50 Sporza: Paralympics
16:00 Sporza: Ronde van Span
je 18:00 Het journaal 18:12 Het
Weer 18:15 Dagelijkse Kost
18:30 Blokken 19:00 Het jour
naal 19:40 ledereen beroemd
20:00 Joker+ en Lotto 20:05
Het Weer 20:10 Thuis 20:40
Ook getest op mensen 21:30
Villa Vanthilt 22:15 Het journaal
laat 22:30 Scott Bailey 23:15
Winst Joker+ en Lotto 23:16
Keno 23:17 Euromillions 23:20
Het Weer 23:25 Dagelijkse
Kost 23:35 ledereen beroemd
23:50 Journaallus
09:00 TerZake 09:35 Reyers
Laat 10:15 Zomerbeelden
12:30 Programmering Ketnet
13:25 De Canvascrack 14:00
100" 14:02 Login 15:00 100"
15:02 Alles voor de weten
schap 16:00 100" 16:02 Lou
Grant 17:00 100" 17:02 De
keuze van... 18:00 100" 18:02
Comedy Inc. 18:30 100" 18:32
James May's Big Ideas 19:30
100" 19:32 Login 20:00 TerZa
ke 20:35 De Canvascrack 21:05
Borgen 22:05 Episodes 22:30
Reyers Laat 23:15 Little Britain
23:45 Sporza: Paralympics
23:55 Canvaslus
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off
Britain 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Escape to the
Country 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:40 Doc
tors 15:10 Only Fools and Hors
es 16:05 Marrying Mum and
Dad 16:35 Splatalot 17:00
Shaun the Sheep 17:10 Wingin'
It 17:30 Jedward's Big Adven
ture 18:00 Newsround 18:15
Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
21:00 The Flowerpot Gang
22:00 Who Do You Think You
Are? 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and
Weather 23:35 The National
Lottery Wednesday Night
Draws 23:45 Not Going Out
07:00 Guess with Jess 07:10
Louie 07:20 Wibbly Pig 07:30
64 Zoo Lane 07:40 Chugging
ton 07:50 Rastamouse 08:00
Barney's Latin America 08:30
League of Super Evil 08:40
Leon 08:45 Frankenstein's Cat
08:55 Newsround 09:00
What's New Scooby-Doo?
09:25 Buzz and Tell 09:30 Nina
and the Neurons: In the Lab
09:45 Baby Jake 10:00 Tinga
Tinga Tales 10:10 Uki 10:20 Raa
Raa the Noisy Lion 10:30 The
Large Family 10:40 The Koala
Brothers 10:50 dirtgirlworld
11:00 Octonauts: Creature Re
ports 11:05 Kerwhizz 11:30
Driver Dan's Story Train 11:40
Waybuloo 12:00 In the Night
Garden 12:30 Daily Politics
14:00 See Hear 14:30 To Buy or
Not to Buy 15:15 The Weakest
Link 16:00 Wanted Down Un
der 16:45 Hairy Bikers' Best of
British 17:30 Flog It! 18:15 Put
Your Money Where Your
Mouth Is 19:00 Eggheads
19:30 Celebrity MasterChef
20:00 Celebrity Antiques Road
Trip 21:00 Restoration Home -
One Year On 22:00 Vexed
23:00 The Boss is Back 23:30
Newsnight
J:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Mord mit Aussicht 11:15
In aller Freundschaft 12:00 Ta
gesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Elefant, Tiger Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50
Heiter bis tödlich: Hubert und
Staller 19:45 Wissen vor 8
Werkstatt 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Alles
fiir meinen Vater21:45 Plusmi
nus 22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Anne Will
SEEKMlilll
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 ZDF Pa
ralympics live 12:00 Heute
12:05 ZDF Paralympics live
15:00 Heute 15:05 ZDF Para
lympics live 16:00 heute - in Eu
ropa 16:15 Die Pyramide 17:00
Heute 17:10 Hallo Deutschland
17:40 Leute heute 18:00 SOKO
Wismar 18:50 Lotto Ziehung
am Mittwoch 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Küstenwa-
che 20:15 Aktenzeichen XY
ungelöst 21:45 Heute Journal
und Wetter 22:12 Wetter
22:15 auslandsjournal 22:45
ZDFzoom 23:15 Markus Lanz
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen: Alle Neune! -
Volkssport Kegeln 09:20 Eins
zu eins - Gesprach aus Berlin
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Giraffe, Erdmannchen Si
Co. 12:00 Pinguin, Löwe Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby
- 70.Tödliche Party 14:58 WDR
aktuell 15:00 Planet Wissen:
Tanker - Eine unberechenbare
Gefahr? 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim &unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Das NRW Duell 21:15 Land und
lecker 22:00 WDR aktuell
22:10 Bericht aus Briissel 22:25
SK Kölsch - 64. Verlorene Her-
zen 23:10 Sherlock - Ein Fall
von Pink
07:40 Biker build-off 08:30
Wheeler dealers 09:00 Twist
the throttle 09:50 Coal 10:40
Salvage hunters 11:30 X-Ma-
chines 12:20 Mega builders
13:10 Mythbusters 14:00 How
it's made 14:55 Dirty jobs
15:50 Ultimate survival 16:45
Cafe racer 17:10 World's
toughest drive 18:05 Salvage
hunters 19:05 Coal 20:00
American chopper: Senior vs
Junior 21:00 Unchained reac
tion 22:00 Dynamo: magician
impossible 23:00 Border inva
sion USA
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Rescue Ink 10:00 Inside 11:00
Seconds from disaster 12:00
The dog whisperer 13:00 Sec
onds from disaster 14:00
America's hardest prisons
15:00 Air crash investigation
16:00 Locked up abroad 17:00
Inside 18:00 Seconds from di
saster 19:00 The dog whisperer
20:00 Seconds from disaster
21:00 Killing Hitler 22:00 Ja
pan's secret sub 23:00 Killing
Hitler
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:10
Baby planet 09:05 Great White
invasion 10:00 Wildlife SOS in
ternational 10:25 Orangutan is
land 10:55 Animal cops Hou
ston 11:50 RSPCA: Have you
got what it takes? 12:20 Animal
precinct 13:20 Great White in
vasion 14:15 Ned Bruha: skunk
whisperer 14:45 Dick 'n' Dom
go wild 15:15 The really wild
show 16:10 Your pet wants
this, too! 17:10 Dogs 101
18:00 Cake boss 18:25 One
born every minute USA 19:15
Carson Nation 20:05 Say yes to
the dress 21 :Q0 Brides of Bever
ly Hills 22:00 Snog, marry,
avoid? 23:00 Police women of
Maricopa County
06:55 Spongebob Squarepants
07:25 Drake Si Josh 07:55 Luc
ky Fred 08:20 Rien's planeet
08:30 Dora 08:55 Bubble Gup-
pies 09:20 Little kingdom
09:35 Timmy tijd 09:45 Peppa
Pig 09:55 Olive the Ostrich
10:05 Pirn Pom 10:10 Umi-
zoomiz 10:35 Bobo 10:45 Go
Diego Go! 11:10 Pieter Post
11:25 Thomas de Stoomloco
motief 11:35 My little pony
11:55 Shaun het schaap 12:05
Life with boys 12:30 Wingin' it
12:50 De Klas uit! 13:00 iCarly
13:25 Big time rush 14:15 Vic
torious 15:05 Fairly odd parents
15:30 Winx club 15:55 De Klas
uit! 16:00 Mia Si Me 16:30 Ge-
ronimo Stilton 16:55 Sponge-
bob Squarepants 17:30 Big
time rush 17:55 Victorious
18:20 iCarly 18:45 Hotel 13
19:15 Cheeeese 19:30 Drake
Josh 19:55 Ned's survivalgids
20:10 Spongebob Squarepants
21:00 Victorious 21:20 iCarly
21:45 Wingin' it 22:10 Big time
rush 22:35 Degrassi: The next
generation 23:00 Naked Bro
thers Band 23:25 Saved by the
bell 23:50 True Jackson 00:10
Victorious
10:00 3 from 111:05 My life as
Liz 13:35 Made 14:25 Teen
mom 2 15:10 Degrassi: The
next generation 15:35 Friend-
zone 16:001 Used to be Fat
16:50 Made 17:35 Awkward
18:00 Friendzone 18:25 Teen
mom 219:10 Savage U 20:00
Awkward 20:50 Jersey shore
22:20 Gamekings 22:45 Beavis
Si Butt-head 23:10 Crash can
yon 23:35 Dirty Sanchez
08:25 TVSMonde, le journal
08:40 Le monde des Chumballs
08:50 Chaplin 08:55 Samson et
Néon 09:05 Le Petit Prince
09:30 Flash 09:35 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash
10:05 Urbania 10:30 Nec plus
ultra 11:00 Hash 11:05 Les
Boys 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Ricardo
12:30 Ports d'attache 13:30
Journal télévisé de la RT8F
14:00 A double tour 15:40
Flash 15:45 African Race 16:00
TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Le point
18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 Le roi,
l'écureuil et la couleuvre 20:10
Flash 20:15 Echo-logis 20:30
Journal de France 2 20:55 Ves
tiaires 21:00 Des racines et des
ailes 23:00 TV5Monde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 Paralympiques,
le mag 00:05 Fortier
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Kuifje
09:30 Samson Gert 09:55
Wizzy Woppy 10:00 Nils
Holgersson 10:25 Wickie de Vi
king 11:10 Heidi 12:00 Dom
mel 12:20 Boes 12:35 Alfred J
Kwak 12:55 Lucky Luke 13:25
David de Kabouter 13:45 Wick
ie de Viking 14:10 Dommel
14:35 Boes 15:00 Married with
children 15:45 30 Rock 16:05
Scrubs 16:30 It's always sunny
in Philadelphia 16:55 Friends
17:45 Family guy 18:05 Futura
ma 18:30 South Park 18:55
Community 19:15 30 Rock
19:40 Family guy 20:00 Futura
ma 20:25 South Park 20:50
Chuck 21:35 Scrubs 22:00
Friends 22:50 Married with
children 23:40 Spin city
07:00 Tennis: US Open 09:00
Avontuur: Ultra trail Mont-
Blanc 09:30 Olympic Magazine
10:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje 11:00 Tennis: US Open
16:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje 17:45 Tennis: US Open
09:30 Inside Africa 10:00
World Business Today 11:00
Amanpour 11:30 Inside the
Middle East 12:00 World One
13:00 Piers Morgan Tonight
14:00 News Stream 15:00
World Business Today 16:00 In
ternational Desk 17:00 Global
Exchange 18:00 World Sport
18:30 Inside the Middle East
19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 21:00
Amanpour 21:30 CNN News-
Center 22:00 Connect the
World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World
Sport