Colofon OiUfWê rJirichierj (H fHensenllnq.nl woensdag 5 september 2012 I 33 Psalm 147 vers 6 berijmd. Met diepe droefheid in mijn hart, maar vervuld met dank baarheid voor wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat de Heere op Zijn tijd, na moeitevolle jaren, van mij heeft weggenomen, mijn innig geliefde en dierbare vrouw Cornelia Maria Tollenaar-Pijpelink Corrie echtgenote van Frangois Jacobus Tollenaar Geboren teTerneuzen, 28 december 1956 Overleden te Goes, 4 september 2012 "Nochtans heb ik met al mijn kracht Die Godsregering overdacht; Maar 't was een stuk, dat in mijn oog, Mij moeilijk viel en veel te hoog. Psalm 73 vers 8 berijmd. F.J. Tollenaar Prinses Christinastraat 23 4455 BC Nieuwdorp Onze dank gaat uit naar "Ter Valcke", te Goes, voor de liefdevolle verzorging aan Corrie bewezen. Corrie is thuis opgebaard. Aldaar is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 6 september van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal D.V gehoüden worden op zaterdag 8 september om 10.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Nieuw dorp, Havenweg 26. Daarna zullen we haar lichaam om ongeveer 12.00 uur aan de schoot der aarde toevertrouwen op de algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Psalm 1038 berijmd. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Cornelia Maria Pijpelink dierbare echtgenote van Frans Tollenaar in de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere onze broer en schoonbroer en heilige deze roepstem aan hem en ons aller hart. Marian Heijboer-Pijpelink Iman Hei j boer Leuntje Dieleman-Tollenaar Adri Dieleman Adrie de Bat-Tollenaar Jan de Bat Ca trien Mol-Tollenaar Adri Mol Izaak Tollenaar Leneke Tollenaar-van der Werf Teun Tollenaar Jannie Tollenaar-van Es Nieuwdorp, 4 september 2012 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde tante Cornelia Maria Tollenaar-Pijpelink Tante Corrie echtgenote van Frangois Jacobus Tollenaar Wij wensen oom Frans heel veel sterkte toe met dit zo groot verlies. Arno en Mandy Mark en Susan Lein en Anke Dany en Ada Jolanda en Dick Johnny en Ellen Leona en Leen Madeion en Sjaak Linda en Wim Daniëlle en Frans Marcel Leanne en Pieter Madelina en Wilco Sabrina en Jan Janneke en Willem Daniël en Marianne Peter en Nelly achterneefjes en nichtjes Nieuwdorp, 4 september 2012 ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corrie Tollenaar-Pijpelink echtgenote van wethouder Frans Tollenaar Corrie is slechts 55 jaar geworden. Ons medeleven gaat uit naar Frans. Wij wensen hem veel sterkte met het veiwerken van dit grote verlies. "Namens de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en het personeel van de gemeente Goedereede, De secretaris, H. van Steeg De burgemeester, G.J. van de Velde-de Wilde De griffier, D.A. Koppenol f:vaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? "Geen woorden voor" Toen we hoorden van het overlijden van jullie zoon Cristian Nel, we denken aan jullie, Collega's Teams Wijkverpleging Allévo Meta Bruynooge Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cristian Visser Wij wensen Leen,Nel, Michiel en Patrick, Gods nabijheid en ondersteuning toe in dit grote verdriet. Ko en Suzan Jeroen en Nicolien Jan en Sandrien Alex en Judith Ad en Anja Arjan en Alinde Krijn en Heieen Leendert 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging 5©I Johcwv H oakwiiawv voor een zorgzame: begeleiding; Eigen rouwcentnitn met aula én koffiekamer Gelcleloozèpad 20 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapeile Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelie tej. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbiitler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33