Ondernemers 10 081 c16,75 In finale leukste straat' Combi Comfort 21 Groen van Toen Rioolgemaal Ritthem krijgt opknapbeurt Altijd én voordelig bereikbaar met de HTC Desire C. hollands mei we. dinsdag 4 september 2012 808SaK8SSff««iS Het Ondernemersplein is een vaste, wekelijkse rubriek van de PZC-editie Schouwen-Duiveland. Tips over openingen, uitbreidingen en bedrijfsbeëindigingen zijn welkom op: schouwen-duiveland@pzc.nl De moerbijboom, het zoethout, de meidoornhaag en het bleekveld. Het zijn voorbeelden van 'groen van toen'. En dat is het thema van Open Monumen tendag 2012. Het groen is zaterdag te zien op de monumentale boerderij De Zonnehoeve in Zonnemaire. Om 11.00, 14.00 en 16.00 uur zijn er rondleidingen, waarbij over dit oude groen wordt verteld. ketten aan. Dé klant kan Gr verder terecht voor de OV-jaarkaart, over schrijving van een kentekenbewijs ritthem - Waterschap Scheldestro- men is begonnen met de renovatie van rioolgemaal Ritthem in de Zuidwateringsstraat. De elektri sche, mechanische en civiele instal latie worden vernieuwd. Het riool gemaal dateert uit de jaren '8o en is volgens het waterschap aan een opknapbeurt toe. Na de renovatie werkt het rioolgemaal weer vol gens de laatste techniek en kan het daarmee weer vijftien jaar vooruit, zo verwacht het schap. Voor het vervangen van de werktuigbouw kundige installatie worden oude leidingen vervangen door nieuwe. Vanwege slijtage komen er ook nieuwe pompen en is volgens het waterschap sloopwerk nodig. Om de werkzaamheden uit te kunnen voeren, worden planten en strui ken verwijderd. Tot slot wordt de bestrating en het hekwerk rond om het rioolgemaal vernieuwd, zo belooft het. en voor postzegels. IPZ is sinds tien jaar in Zierikzee gevestigd. Er werken twintig mensen. IPZ-directeur Werner Kafoe voor de nieuwe locatie van zijn installatiebedrijf aan het Haringvlietplein in Zierikzee. IPZ zet daar volgend jaar het Business Point van Post.nl voort. foto Dirk-Jan Cjeltema NIEUWERKERK In 't Veld Transport bestaat tien jaar A. W. In 't Veld Transport in Nieu- werkerk bestaat tien jaar. Het be drijf, dat rijdt met twee vrachtwa gencombinaties, heeft zich gespe cialiseerd in het vervoer van bouw- en aannemersmateriaal. In cidenteel wordt ook voor industrie en offshore gereden. In 't Veld heeft naast de vestiging in Nieu- werkerk een loods in Zierikzee. Dit jaar nam de transporteur een uitschuifbare aanhangwagen in ge bruik, waarmee materiaal tot 12 me ter kan worden vervoerd. OUDDORP Naar surfers kijken met webcam in HD Beachclub Natural High aan de Brouwersdam heeft een webcam van HD-kwaliteit geïnstalleerd. De camera draait zichzelf naar verschil lende posities, zodat meerdere de len van het strand en de zee in beeld komen. Daarnaast zoomt de camera op diverse plekken in, zo dat zelfs kitesurfers die meer dan 300 meter van het strand aan het surfen zijn, haarscherp in beeld ko men. www.natural-high.nl/beachclub/webcam ZIERIKZEE Nobelpoort verlicht met led's van Steutel Installatiebedrijf Steutel aan de Lan ge Blokweg in Zierikzee houdt op 4 oktober een demonstratieavond over led-verlichting. Als onderdeel van deze avond wordt de monu mentale Nobelpoort met deze ener giezuinige lampen verlicht Steutel verwacht dat groene energie een grote rol gaat spelen. Het bedrijf probeert daarom zich hierin te ver diepen. Installatiebedrijf Steutel is begin dit jaar overgenomen door drie werknemers. goes - Simone Veilhof in de Goe- se Polder heeft de finale bereikt van de landelijke verkiezing De Leukste Straat van Nederland. De bewoners kregen maandag te horen dat ze bij de laatste twaalf straten zitten die in de race zijn voor de titel. De bewoners moeten allerlei opdrachten zo goed moge lijk uitvoeren om een ronde ver der te komen. Er hadden zich in totaal 338 straten kandidaat ge steld, 36 gingen er door naar de halve finale die afgelopen zaterdag plaatsvond én nu zijn er dus twaalf finalisten over. De finale is aanstaande zaterdag, waarbij de laatste, vrijdag te ont vangen opdracht moet worden uit gevoerd. De hoofdprijs is onder meer een buurtbarbecue, een op treden van Ben Saunders en 1500 euro van jantje Beton voor een speeltoestel. ■^beenhakker comfort mobiliteitshulpmiddelen Jufferswegje 12, Kapelle - 0113 34 10 49 www.combicomfort.nl - info@combicomfort.nl Inclusief een Sim Only 275 abonnement en extra 500 MB internetbundel. Voor maar per maand HTC Desire C •'•Bestelnu hollandsnieuwe.nl/krant Een HTC Desire C en iedere maand. 275 belminuten of sms'jes 500 MB internetbundel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45