Colofon ffl menseniinq.nl dinsdag 4 september 2012 rmHe&erichten I 29 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon Wij zijn erg verdrietig, door het overlijden van Ed Schuitema Wij wensen Renate, Jela, Kwint en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Erik, Marion Stephan en Inger Geschokt zijn wij door het overlijden van de partner van onze collega: Ed Schuitema Onze gedachten gaan uit naar Renate, Jela en Kwint. We hopen dat ze de kracht kunnen vinden om dit grote verlies te verwerken. De collega's van Lamb Weston Meijer. Intens bedroefd zijn wij door het overlijden van Ed Schuitema vader van Kwint uit groep 5 en oud-leerlinge lela. Wij wensen Renate, Jela en Kwint heel veel sterkte toe. Leerlingen, leerkrachten, leden, ouderraad, MR, bestuurders en toezichthouders van de Vlissingse Schoolvereniging Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlinge Jela de heer Ed Schuitema is overleden. Wij wensen Jela en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van Nehalennia ssg H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep M.A. Wagensveld-Heeren, loc.dir. Nehalennia ssg, afd. HAVO/VWO Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze klasgenote Jela de heer Ed Schuitema Wij leven erg met Jela mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas 1D Margaretha, Laura. Julian, Anthony, Kjeld, Corrado, Anne, Quinty, Jeroen, Jorrit, Sem, Laureine, Lola, Nonna, Jordi, Lara, Loes, Floortje, Leijn, Ronan, Annabel, Jesse, Ruden, Justin, Sophie, Laura, Monifah, Thymen, Nicky Mevr. J.K.M. Lupker, mentor Dhr. R.J.L. Verschoor, teamleider VWO-onderbouw Nehalennia SG Verdriet Het is onzichtbaar, toch is er veel Het is niet tastbaar, toch is het reëel Het is gewichtloos, maar soms heel zwaar Toch is het te dragen, als je het draagt met elkaar. Wij zijn heel bedroefd om het heengaan van onze oudste broer, zwager en oom Theodorus Josephus Jacob Theune THEO Theo was sociaal betrokken op velerlei gebied. Wij wensen Marijke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. An Theune Cor Theune (in herinnering) Nel Theune (Zr. Marie-Adriënne) Riet (in herinnering) en Frans de Smit-Theune Jaap en Annie Theune-van Egeraat Jo en Jopie Theune-van der Borgt Rinus en Riny Theune-van Eekelen Johan en Jopie Theune-van 't Westende Ad en Tonnie Theune-Vermoolen Lucia (in herinnering) en Pieter van Dongen- Theune Agnes en Jan Schrier-Theune Neven en nichten en achterneven en achternichten. Vlissingen, 1 september 2012. Geleefd naar eigen wens Dat deed hij de laatste jaren alleen Hij was een eigen mens en ging alleen heen. Hendrik Gijsbertus van Tol Henk Goes, 1 augustus 1947 Delft, 23 augustus 2012 Een liefdevolle herinnering Best: Bert en Silvia Goes: Hellen en Bert En verdere naaste familie Ter nagedachtenis aan onze broer heeft de crematie plechtigheid op dinsdag 28 augustus in Den Haag in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Hinkelbrits 36 5683 KX Best Geschokt hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Cristian Visser We wensen Leen, Nel, Michiel en Patrick veel sterkte met het zware verdriet en het grote gemis Chris, we zullen je nooit vergeten! Alex Perry Jarco en Jolinde Franswa Maurits en Teunette Mark en Charlotte Kevin en Sarien Mario Sanneke en Maurice Gerdien Marinda en Gert-Jan Jacco en Anella Maikel en Lizanne Krabbendijke, 1 september 2012 Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen... Verdrietig zijn wij omdat plotseling is overleden onze buurjongen Cristian Visser Wij wensen Leen, Nel, Michiel en Patrick veel kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Jaap (in liefdevolle herinnering) en Hannie van Paasschen, jacco en Marielle, Maurice Jan en Janneke Sinke, Naomi Ton en Dien Brandenburg Dennis en Ciska Neels, Merle, Yinthe Kees en Ennie Weststrate, Elize Bram en Jermien Zuidweg Co en Marly Luteijn, Jarco en Jolinde, Matine en John, Lilian, Nadine, Jorden Leendert en Petra Molhoek, Johnny en Angharad, Lisette en Rinco, Joanne, Christi anne Kees en Dinie Wolfert, Niels en Marielle, Jolande, Marissa Krabbendijke.september 2012 Ach blijf met Uw genade, Heer Jezus ons nabij Verdrietig zijn we over het plotselinge heengaan van ons oud clublid Cristian Visser de broer van onze clubleden Michiel en Patrick. We bidden hen Gods nabijheid toe samen met hun ouders en verdere familie. De leiding en clubleden van de Hervormde Jeugd Raad Krabbendijke ghft Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. "'■"'•I Wgggg'S&Él* M Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29