28 I dinsdag 4 september 2012 0 mensenlinq.nl Dan ga ik op tot uw altaren, tot U, o bron van zaligheid. Dan mag mijn ziel uw heil ervaren en dankbaar ruisen alle snaren voor U die al mijn vreugde zijt en eindloos mij verblijdt. Psalm 43 4 Wij zullen haar enorm missen, mijn lieve vrouw, onze sterke moeder en mijn zorgzame dochter Hendrika Anna Pieternella Huigens - Stoel Ria 20 april 1949 131 augustus 2012 De liefde die zij gegeven heeft, koesteren wij met heel ons hart! Jaap Huigens Willeke en Erik Wilbert en Ilse W.J. Stoel - Smalheer Verseputseweg 7- 4321 TC Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren woensdag 5 september van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de Christelijke Gereformeerde kerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. De rouwdienst zal D.V. donderdag 6 september gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde kerk, Dapperweg 25 te Burgh-Haamstede, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kerkwerve. Voor de rouwdienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren. Liever veen bloemen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze lieve schoonzus en tante Ria Huigens - Stoel in de leeftijd van 63 jaar. Rotterdam: Bart en Stien Huigens-Hoogesteger Franny en Matthieu Sandra en Arie Barry en Marion Oosterland: Kees en Annie Stoüten-Huigens beiden in herinnering Conny en Volkert André en Marlien Heemskerk: Chris en Adrie Kurvink-Huigens Kuno en Mar tine Sacha en Theo 31 augustus 2012 Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze vriendin en nicht Ria Huigens- Stoel Wij wensen Jaap en verdere familie veel sterkte in de komende tijd. Zierikzee: Gretha en Jan Uijl Annie en Tonnie v.d. Sluis Met verslagenheid delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze gewaardeerde buurvrouw Ria Huigens 'De Heere troost hen in hun verdriet.' De kring van buren Familie J. Bakker Familie FI. Scheele Familie J.L. Boot Familie G. vd Sluis Mevr. C.M. van Leeuwen-Kurvink Dhr. J. vd Staak Familie C. van Leeuwen Familie J.C. van Leeuwen Familie E.W.J. van Leeuwen Mevr. M. van Strien-Boot Dhr. K. van Gilst Familie P. Veenman Familie S.L. vd Wekken Kerkwerve, 3 september 2012 Wessel je was 2 jaar toen je in ons leven kwam en groeide je op in ons gezin. Nu, diep in ons hart getroffen, aangeslagen en verbijsterd hebben wij vernomen op onze reis dat onze pleegzoon Wessel, plotseling is overleden. Wessel 27 okt.1980 - 30 aug. 2012 Je pleeg pa en ma van Nieuwenhuize Rolf en Hanneke Isabel en Tijs Don en Nisrine Qa'is Jessica en Stijn heel veel sterkte voor nu en in dê toekomst. Wessel van der Laan Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze (oud) mede vrijwilliger en later professioneel beveiliger van het Bevrijdingsfestival Zeeland en het Straatfestival/Onderstroom Vlissingen. Wij herinneren Wessel als een uiterst joviale grote kerel. Het was altijd een plezier om met hem om te gaan. Hij was serieus en plichtsgetrouw waarbij de bulderende lach nooit ver weg was. Wij gaan je missen maar nemen allemaal een stukje van je persoonlijkheid met ons mee. Wij wensen zijn Jessica en zoontje Stijn, familie, collega's en vrienden veel sterkte bij dit groot verlies. Ad van Es, Andre de Haan, Angelina de Hamer, Ankie Veijgen-van Leersum, Astrid Rijsdijk, Ben van Hartevelt, Carolina Groen, Caroline Schuurman, Danny Jahn, Eldert Michels, Evert Cyvat, Ference Hieronymi, Frank van lersel, Fred de Ruijsscher, Hetty Slavenburg, Irene Wunneburg, Ivo Musters, Jaap van Klinken, Jack du Pon, John de Visser, Kees de Steur, Klaas Overdam, Koos Verspoor, Loek Deleij, Marcel Francke, Maria de Zeeuw, Maurice Kuijpers, Miranda van Hoogendoorn, Nico Jansen, Patrick de Ruijsscher, Rianne van de Grift, Schermaine Pietersz, Steven Fondse, Tonny Lippens, Tonny van Meirsch, Yldau de Boer en ongetwijfeld mede namens vele collega's door de jaren heen. Geschokt zijn wij door het plotse overlijden van Wessel Wessel was een vertrouwde verschijning die ons jarenlang een veilig gevoel bezorgde. We zullen hem missen en wensen Jessica, Stijn en verdere familie veel sterkte toe. Collega's stadskantoor Middelburg Enige en algemene kennisgeving Afgelopen maandag hebben wij na een korte, heftige strijd, naar Jaap zijn eigen wens, in kleine kring begraven mijn lieve man, onze vader, lieve broer, zwager en oom Jacob Jan van der Schraaf - Jaap - Kloetinge, 18-11-1949 - t Goes, 29-08-2012 Els van der Schraaf-Verschuure Perry Jetta P.C. van der Schraaf, kinderen en kleinkinderen Wim en Jolanda Verschuure-Walraven Ramon en Saskia, Max Marloes 's-Gravenpolderseweg 16 4462 CG Goes Met speciale dank aan dokter van der Werff voor de fijne begeleiding. Onverwacht snel is van ons. heengegaan onze vriend Jaap van der Schraaf Het is goed zo. De verhalen en herinneringen blijven. Wij wensen Els en kinderen met de verdere familie veel sterkte. Leo en Jopie Jan en Marijke Katjah, Eva, Sander, Vincent Peter en Mieke Tom en Milly, Linda, Noortje Don en Anne, Tess, Jesse, Dylan Cafla Hans en Nora, Rana, Patriek Tommy en Diana, Carlo, Mitchell, Darryl Lex en Noor Robert en Nina Achter je ligt een leven van werk en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flinkwasjijje hele.leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo'n pijn. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn zuster, schoonzus en tante Cornelia Kokelaar Corrie Vlissingen 30 november 1935 Goes 1 september 2012 Voorschoten: WA. Buurmeester-Kokelaarf W.J. Buurmeester Middelburg: D. Zwagerman-Kokelaar J. Zwagerman t Neven en Nichten Correspondentieadres Nassaulaan 195 4332 XS Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 6 september van 15.00 tot 15,15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats\>inden. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Een woord van dank voor de goede zorgen aan de medewerkers van Zorgstroom, Scheldehof en ADRZ. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud collega Jan Poerstamper Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies Directie en medewerkers EPZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28