(I Ulensenlinq.nl üvsrledyi] pr Lena Johanna de Fouw-Potter Leny Maria van Hoften-Kodde dinsdag 4 september 2012 famiiieb«rieht':i! I 27 Slik And when the last great Scorer comes to write again your name. He 'II ask not if you won or lost, but how you played the game. Na een verdrietige periode hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Bassie in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: W. Bassie - Francke Roosendaal: Monica Debbie, Remco Schiedam: Erik Velserbroek: Selma en Marco Sander, Franka, Carina Middelburg, 1 september 2012 Arnelaan 8 4335 TD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 7 september van 10.00 tot 10.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend daar de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Bedroefd hebben wij vernomen dat na een kortstondige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Piet Bassie echtgenoot van Willy Francke Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen alle kracht om dit verlies te verwerken. Meliskerke: Ko en Elly de Korte-Rog (Francien Francke in her.) Vlissingen: Jaap Francke (Erica Nanning in her.) Yerseke: Laura en Kees Bakker-Francke Vlissingen: Jos en Anne Mieke Francke-van Oorschot Neven en nichten Met veel respect denken wij terug aan onze voormalige nestor en oud-collega Ad van Dijk Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar Hetty en de naaste familie. De Vlissingse huisartsen en oud-huisartsen - - Als je te moe bent om te leven, is eeuwige rust een zegen. Na een paar moeilijke laatste maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed leven ingeslapen mijn maatje, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Kruiningen, 2 maart 1933 t Goes, 2 september 2012 Hansweert: Ko de Fouw Goes: Goes: Lidy en Hans Mathilde en Mark Brigitta Wilko en Karin Maikel Melissa Correspondentieadres Waalstraat 19 4417 AP Hansweert De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, vrijdag 7 september om 13.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Kom zoals je bent Lieve Oma, Bedankt voor de mooie tijd samen. We zullen je'nooit vergeten. Mathilde en Mark Brigitta Maikel Melissa Goes, 2 september 2012 Overleden Bram Gerritse Hij was vanaf 1954 een trouw lid van onze zangvereniging Wij zullen Bram missen. Zangvereniging Crescendo Kruiningen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Meneer Kapoen Oud-directeur van de obs Prof. dr. Kohnstammschool Meneer Kapoen heeft veel betekend voor onze school. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Prof. dr. Kohnstammschool Team, leerlingen, ouders en MR Stichting Openbaar Primair Onderwijs NOBEGO Bestuur en directies Veel heb je ons gegeven, veeI heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Toch nog onverwachts is overleden mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Weduwe van Jacobus van Hoften 5 januari 1921 t 2 september 2012 Wij zijn dankbaar dat ze zo lang in ons midden is geweest en verdrietig dat we haar nu moeten missen. Adriaan (in liefdevolle herinnering) Mar ja en Jan Wanda en Kees Marinka en Brian Anouk Jaimy Marianne en Jordy Dion John en Esmée Jayden We nemen afscheid van ma en oma op vrijdag 7 september om 13.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle. Daarna begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats in Westkapelle. Aansluitend kunt u de familie condoleren in Brasserie De Fontein, Markt 73, Westkapelle. Correspondentieadres: Torenstraat 28 4361 CV Westkapelle We bedanken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Simnia voor de goede zorg. In plaats van kaarten "Ik ben van huis uit een Zeeuwse jongen en minde de Westerschélde als mijn eigen bloed". Verdrietig, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter van der Meule Kapitein Eerste Klas PSD b.d. sinds 20 mei 2005 weduwnaar van Tona Roelse in de leeftijd van 90 jaar. Bergen op Zoom Peter en Conja Vlissingen Albert en Joke Vlissingen José en Anouk Simon. Reinout Vlissingen Sylvia Den Haag Susanne en Niels Oost - Souburg Rob en Jan Onze dank gaat uit naar al het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Buitenrust" voor de goede en liefdevolle zorgen. Middelburg, 3 september 2012 Correspondentieadres Londonstraat 20 4611 HW Bergen op Zoom De Herdenkingsdienst wordt gehouden vrijdag 7 september om 12.00 uur in "Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 13.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in ''Schuttershof'. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27