€16,75 De mossel regeert tien dagen in Oostkapelle 'Monte Carlo aan de Zeeuwse kust' Combi Comfo 21 'Aardenburg beste Zeeuwse zwembad' mm Altijd én voordelig bereikbaar met de HTC Desire C. hollands nieuwe. Simone Veilhof in finale verkiezing Leukste Straat van Nederland dinsdag 4 september 2012 Uit de stoomspuit die Ramona van Alphen gebruikt, komt waternevel op 120 graden Celsius. Ramona van Alphen komt ter plekke auto's schoonmaken met stoom. De start van haar bedrijf, vorige week, ging beter dan ze gehoopt had. „Ik deed een demonstratie voor een vriendin bij een bedrijf en daar hield ik ter plekke al drie op drachten aan over. Ik heb nu al tien auto's gedaan." De behande ling kost afhankelijk van de extra's kost een stoombeurt tussen de vijf tig en honderd euro. Maar het resultaat is niet te verge lijken met de inspanningen van de buurjongen die het voor vijf euro doet of een ritje door de wasstraat. Stoelbekleding, vloermatten en al foto Ronald den Dekker lerlei hoeken die wasstraat en spons nimmer bereiken - 'zoals hier, bij de scharnieren van het portier' - kan Van Alphen met haar stoomspuit wel te lijf Een be handeling duurt een klein uur. www.autostomerij.nl AARDENBURC - Zwembad Elder- schans in Aardenburg heeft de ver kiezing 'beste openluchtbad van Zeeland 2012' via internet glansrijk gewonnen. Tot eind augustus kon worden gestemd, 't Sasse Bad in Sas van Gent stond lang aan kop, maar het Aardenburgse zwembad maakte een* eindspurt en behaalde 350 stemmen, 't Sasse Bad eindig de als tweede met 196 stemmen en Stelleplas in Heinkenszand als derde met 166 stemmen. Manager Ingeborg Modde van het Aarden burgse zwembad spreekt van 'een leuke afsluiting van het seizoen'. Zij heeft actie gevoerd om gasten tot stemmen te bewegen. Met suc ces. Het weer in augustus zorgde in Aardenburg ook nog voor een geslaagd seizoen met 14.900 bezoe kers. Vorig jaar zomer waren dat er 6000. Ingeborg: „Toen was het ook vaak héél slecht weer." Inclusief een Sim Only 275 abonnement en extra 500 MB internetbundel. HTC Desire C Bestel nu: hollandsnieuwe.nl/krant Voor maar per maand Een HTC Desire C en iedere maand: 275 belminuten of sms'jes 500 MB internetbundel door Annemarie Zevenbergen OOSTKAPELLE - Van een Zeeuwse mosselpannenkoek tot mosselta- pas en mosselen in Strandgaper- bier met Zeeuws brood; ze staan al lemaal op het menu van de eerste Mosseltiendaagse in Oostkapelle. Het evenement, dat vrijdag begint en tot en met 16 septemder duurt, is opgezet door leden van de Oost- kapelse ondernemersvereniging Natuurlijk Oostkapelle. Jac Uytdewilligen, mede-eigenaar van restaurant Mossels 8c Meer, is een van hen: „We doen dit voor de eerste keer. Als het goed loopt, hebben we de ambitie om het jaar lijks te doen. Veel activiteiten spe len zich in kustdorpen als Oostka pelle, met name af in de maanden juli en augustus en in de schoolva kanties. Met deze mosseltiendaag se willen we iets doen buiten die periode. Zowel voor dorpsgenoten als voor toeristen. Collega-onderne mer Arjen van den Driest van piz zeria Piccolo Mondo liep al jaren rond om zoiets te doen. Nu gaat dat dan gebeuren. We hebben vijf tien deelnemers, over het alge meen restaurants en twee strand paviljoens, die ieder een eigen mos selgerecht op tafel brengen. De plaatselijke vishandel doet ook mee. Daar kun je voor zeven euro vijftig een bakje gekookte mosse len eten." De prijzen variëren verder van acht euro (gegratineerde mosselen met beurre blanc en mozzarella) tot 19.50 euro (mosselen bereid op Italiaanse wijze)" „Er is een gezamenlijke menu kaart. We hebben vooraf wel dui delijk gezegd dat iedereen iets aparts met de mosselen moet doen. Niet de standaard mossel met prei en ui. Er staan hele leuke dingen op het menu. Wij hebben zelf bijvoorbeeld een mosselpan met Parmezaanse kaas, chorizo en rucola, maar er zijn ook gewokte mosselen. De gasten krijgen tevens het boek je 'Mosselen kunnen altijd' mee. Daarin staan allerlei mossel- weetjes. Wij willen een inspiratie bron zijn, want je kunt zo veel lek kers met mosselen doen." Dorpsbe woners kunnen het menu bij de VW en bij de deelnemende bedrij ven ophalen. Toeristen krijgen het via camping, hotel of bed8cbreakfast. Het menu is tevens een spaarkaart; een volle is goed voor een Zeeuwse tweepersoons mosselpan. WESTKAPELLE - Monte Carlo aan de Zeeuwse kust. Zo omschrijft Fletcher Beachclub Zuiderduin in Westkapelle het 'exclusieve strand feest' Diamonds 8c Ice dat zaterdag 8 september in samenwerking met Moët 8c Chandon en Siebel Juwe liers wordt georganiseerd. Er zijn optredens van verschillen de dj's. Daarnaast worden onder de gasten vier diamanten weggege ven met een waarde van 450 euro per stuk. Bij binnenkomst krijgt el ke gast een glas champagne en een gouden bal. In vier van de gouden ballen zit in plaats van een zir koon een 13 karaats diamant. Om 20.00 uur is iedereen van harte welkom bij het strandfeest Er vin den optredens plaats van How Why, Dami Jay 8c Beiro, Jip De- luxe en Rocstar Champagnoise. Kaartjes voor het feest kosten in de voorverkoop 12,50 euro, inclu sief een glas champagne en zijn via info@beachclub.nl verkrijg baar. Voor €17,50 p.p. zijn er ook kaarten aan de deur verkrijgbaar. Er zijn ook VIP-groepsarrange- menten (6 personen, 450 euro). Aleer informatie is te vinden op: www.beachclub.nl GOES - Simone Veilhof in de Goe- se Polder heeft de finale bereikt van de landelijke verkiezing De Leukste Straat van Nederland. De bewoners kregen maandag te horen dat ze bij de laatste twaalf straten zitten die in de race zijn voor de titel. De bewoners moeten allerlei opdrachten zo goed moge lijk uitvoeren om een ronde ver der te komen. Er hadden zich in totaal 338 straten kandidaat ge steld, 36 gingen er door naar de halve finale die afgelopen zaterdag plaatsvond en nu zijn er dus twaalf finalisten over. De finale is aanstaande zaterdag, waarbij de laatste, vrijdag te ont vangen opdracht moet worden uit gevoerd. De hoofdprijs is onder meer een buurtbarbecue, een op treden van Ben Saunders en 1500 euro van Jantje Beton voor een speeltoestel. fjPbeei :nhakker comfort x mobiliteitshulpmiddelen Jufferswegje 12, Kapelle - 0113 34 10 49 www.combicomfort.nl - info@combicomfort.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21