binnenland 15 effeweg nl SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN Duikers zoeken naar vermiste studente Tanja Onbezorgd op vakantie? Reis met de bus! Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 Mm s GffBWCQ ill Kroatië, Umag, Rovinj en Porec Zillertaler Musikantenparade JA, ik ontvang graag de nieuwe najaarsbrochure(s): 0 Fietsreizen 0 Zomeraanbieding en stedenreizen 0 Excursie- en kerstreizen maandag 3 september 2012 MAASTRICHT - Duikers hebben gis termiddag in de Maas in Maas tricht gezocht naar de stoffelijke resten van de sinds 1993 vermiste studente Tanja Groen. Ze deden dat op aanwijzingen van een wichelroedeloper. De duikers vonden twee vaten. Een van die vaten is boven water gehaald. De inhoud bleek te be staan uit zwart plastic. Het vat is overgedragen aan de politie, die het verder laat onderzoeken. Hoe en waar het vat onderzocht wordt, kon een politiewoordvoerster nog niet zeggen. Er kan ook gif in zit ten, en dat vereist een voorzichtige aanpak door deskundigen. Rond 14.00 uur staakten de dui kers hun pogingen het andere vat boven water te halen omdat de perslucht op was. Vorige week vonden duikers vlak bij de huidige zoekplaats ook op aanwijzing van de wichelroedelo per een fiets, die veel lijkt op die van Tanja Groen. Die wordt mo menteel onderzocht door het Ne derlands Forensisch Instituut. Gisteren werd tijdens het zoeken het nog ontbrekende voorwiel van de fiets gevonden. De destijds 18-jarige studente ver dween in de nacht van 31 augustus op 1 september 1993 toen ze na een feestje naar huis fietste. Een vat wordt omhoog gehaald na de zoekactie van duikers in de Maas naar de sinds 1993 vermiste Tanja Groen. foto Marcel van Hoorn/ANP WV.V.V Vele opstapplaatsen! Alle fouten voorbehouden Prijzen zijn vanaf, per persoon en indusief brandstoftoeslag. Exd. €18,-reservenngskosten per boeking. SupefVOOtOeligB DUSTBIZeft Vernieuwd programma! j 8 daagse busreis - Vertrek op 5,13 oktober Ga mee met Effe Weg naar Kroatië, met honderden kilometers kust en ruim 1000 eilanden. Tijdens deze reis brengt u onder andere een bezoek aan pittoreske dorpjes, de steden Groznjan, Vrsar, Motovun, Opatija en één van de bekendste vakantieplaatsen van Kroatië, Porec We zul len in Slovenië een bezoek brengen aan de beroemde paardenstoeterij, de Lippizaner en aan de grotten van Postojna. Kortom; een reis die u niet snel meer zult vergeten! INCLUSIEF 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 7x diner Dorpswandeling Moscenicka Draga o.l.v. een gids Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar 8 daagse busreis - Vertrek op 8 oktober Bezoek het Zillertal in Tirol! Ontdek de prachtige natuur van deze streek. Geniet van schitterende optredens van Oostenrijkse sterren zoals: Orginal Zillertaler en Resi und Peter. Maak een Oldtimer- tractorrondrit en bezoek de bekende watervallen van Krimml, het Brixental en de Achensee! INCLUSIEF 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet 7x diner Drankjes tijdens het diner in Uderns Entree muziekavonden Oldtimer-tractorrondrit Gratis gebruik van het Relax-centrum op maandag en vrijdag Wandeling naar Pankrazberg o.l.v. een gids Fietsenverhuur Wandeling o.l.v. een gids naar de watervallen Almwandeling o.l.v. een gids Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar GRATIS NAJAARSBROCHURE 2012 I Naam dhr/mevr Adres Postcode Plaats Zonder postzegel opsturen naar effeweg.nl, Antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 5