zeeland15 i/ERBOUWINGS OPRUIMING 'ÖSgj* Vrouw overlijdt na onwelwording GERARD Afwijkend Ontmoeting Fata Morgana Austin Healey ZIERIKZEE - Een 62-jarige automo biliste uit de gemeente Schou- wen-Duiveland is vrijdagavond overleden op de Nieuwe Kooiweg in Zierikzee. De vrouw is vermoedelijk achter het stuur onwel geworden en met haar auto zachtjes in een ondiepe sloot beland. Brandweer en ambu lances zijn ter plaatse gekomen maar konden niets meer voor de vrouw doen. Uit onderzoek is ge bleken dat ze door een natuurlijke oorzaak is overleden. De melding kwam rond kwart voor negen 's avonds binnen. De weg richting Haamstede is enige tijd afgesloten geweest. Verkeer vanaf de kant van Haamstede is langs de plaats van het ongeval geleid. Alle dames Badmode 50% Korting Kinder Ondergoed o.a. Ten Cate, Beeren van 795 t/m 995 O95 Ten Cate Herenshorts van 199S €895 Restant heren shorts nu €295 Restanten Dames Badmode Helft v/d Helft Herenpyjama's klassiek katoen tricot €1995 Heren en Kinder Zwemshorts €695 2 BH's voor €10°° Kinderen Heren Badmode 20% tot 50% Korting Heren Shortama's Dames Nachtmode €995 20% tot 50% Korting Dames slips en strings €095 verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl BRUINISSE Inbrekers betrapt door bewoner woning Drie inbrekers zijn zaterdagavond in een woning in de Prinses Irene- straat in Bruinisse overlopen door een thuiskomende bewoner. Toen de bewoner naar de voordeur liep, werd deze geopend en kwa men er drie mannen naar buiten gerend. De bewoner werd verbaal bedreigd door één van de mannen. Van de woning, die geheel werd doorzocht, werden een raampje en een deur vernield. Het is nog onbe kend of er iets werd weggenomen. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Be\astingdienst mm9^jseosassmm^Bmmi6^sss^x>ysss«s& WILHELMINADORP Florian uit Kerkwerve ploegt het best In Wilhelminadorp zijn zaterdag de Zeeuwse Ploegkampioenschap- pen gehouden. Bij de moderne trac toren won Florian van der Wekken uit Kerkwerve. Bij de antieke tractoren ging de ti tel naar Adri van Strien uit Wol- phaartsdijk in de categorie rond gaande ploegen. Bij de heen en weergaande ploegen won N. Nagel- kerke uit Heinkenszand. Bij het ploegen met paarden was Bart van der Wekken uit Kerkwerve de eni ge deelnemer. maandag 3 september 2012 ZIERIKZEE Modeshow Anbo door Modehuis Isabella De Anbo afdeling Zierikzee houdt morgen een modeshow in samen werking met Modehuis Isabella uit Den Haag. Er worden die middag verschillen de modellen geshowd. Dat gebeurt in gebouw De Driehoek aan het Kerkhof 8 in Zierikzee. Ook belangstellenden die geen lid zijn, zijn welkom. Aanvang 14.00 uur. MIDDELHARNIS Eerste paal nieuwe gemeentehuis De vier (loco)burgemeesters van de gemeenten Dirksland, Goede reede, Middelharnis en Oostflak- kee slaan dinsdagmiddag de eerste paal voor het nieuwe gemeente huis van de gemeente Goe- ree-Overflakkee. Besloten is naast het gemeentehuis in Middelharnis een semi-permanente aanbouw neer te zetten. www.herindelinggoeree-overflakkee.nl ZIERIKZEE Vier hennepplanten ontdekt en vernietigd De politie heeft in Zierikzee vier hennepplanten in beslag genomen en vernietigd. Surveillerende agenten ontdekten de planten zaterdagavond op het balkon van een woning aan de Mid- denbank in de wijk Poortambacht in Zierikzee. De eigenaar heeft afstand van de planten gedaan. De planten zijn vernietigd. DRIEWEGEN Voorbijgangers treffen dode schapen aan Voorbijgangers hebben zondag drie dode en tientallen sterk ver waarloosde schapen aangetroffen bij Driewegen. Van de dode dieren verkeerden er twee in verregaande staat van ontbinding. Eén dood schaap zat verstrikt in een net. De politie is na de melding, ter plaatse gaan kijken en heeft de zaak over gedragen aan de Nederlandse Voed sel- en Warenautoriteit. De handgemaakte wagens zijn in 4- en 8-cilinder en di verse breedten verkrijgbaar. Variatie is verder te vin den in onder meer metertjes en materiaalgebruik van dashboard en andere attributen. Elke Morgan wijkt af, omdat ze met de hand worden gemaakt Morganrijders Meino Binnema uit Geertruidenberg, Bart Peeren boom uit Zoetermeer en Jaap Ver- seput uit Haamstede (v.Ln.r.) zijn met elkaar in gesprek over hun wa gens. „De Morgan zorgt voor een andere kennissenkring. Mensen uit heel het land. De club is heel gemê leerd." En ach, die wagen was voor alledrie ook simpelweg een jeugd droom. Ze wilden 'm hebben. Bin nema: „Een ex-voorzitter van de club zei altijd: iedereen heeft recht op enig gebrek. Bij ons is dat dus deze auto." Bert Groen uit Bruinisse (hier op de foto met Marianne) heeft niet al leen iets met Morgans, maar ook met Austin Healeys. Uiteraard om in te rijden, maar ook om aan deze klassieker te sleutelen. „Ik heb er één die heb ik tot het laatste schroefje uit elkaar gehaald. Zo kan ik eindelijk mijn handen gebrui ken. Mijn werk is altijd papierwerk en witte boorden geweest." Groen is lid van beide clubs, want allebei de auto's liggen hem na aan het hart. „Ik zou geen keuze willen maken. Het is net als met kinde ren: ik hou van allebei evenveel." De Morgan Sports Car Club Hol land bestaat veertig jaar. Speciaal voor die gelegenheid is een jubi leumuitgave van het clubblad Fata Morgana uitgebracht; een glossy achtig ogend magazine samenge steld door Paul Persoon. Als medeorganisator van de Schou- wen-Duiveland Rit was hij zondag ook van de partij. „Een Morgan oogt als een oldtimer en roept al tijd veel bewondering op. Mensen steken spontaan hun duim naar je op." Jaap Verseput uit Haamstede: „Het is een sympathieke auto. Er wordt altijd gezwaaid." LAATSTE KOOPJES! Zeeland.^, op rabbwfeetm... voor meer plezier op het watert Tel. 0118 61 36 59 Uijterschootweg 221 Middelburg www.zeelandboten.nl 8 september t/m 23 september GESLOTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47