20 Ifamilieberichten Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Tot ons onuitsprekelijk verdriet is, geheel onverwacht, van ons heengegaan Wouterina Wilhelmina Willerasen-Boxman Rina Weduwe van Leen Willemsen (2002 t) 11 oktober 1947, 27 augustus 2012, Oostburg Amsterdam Mama (Mevrouw J.M. Boxman-Brugge) Wil en Cathy Miriam en Kamel, Walid Michael en Janneke, Senna, B'rent Jolanda en Ruud Joyce en Sjoerd Jannie en Hessel David, Esther, Sarah Overeenkomstig de wens van Rina heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Mevrouw J. Buitenhuis-Boxman, Garstenó 1391 RP Abcoude Met droefheid hebben wij vernomen van.het onverwachts overlijden van onze beste vriendin Rina Willemsen-Boxman Wij wensen haar moeder en zusjes en overige familie veel sterkte toe. Terneuzen: Wim van den Berge en medewerkers Les Artistes coiffeurs Heikant: Jennie en George de Bleijser-de Kok Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven is overleden onze vader, opa en overopa, mijn broer en onze oom Jan Vermeulen weduwnaar van Maria Johanna Riemens in de leeftijd van 98 jaar. Middelburg: M.J. de Bel-Vefmeulen Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Arendskerke: P. Vermeulen Serooskerke: N. Versluis-Vermeulen Neven en nichten Wij willen.het verzorgend personeel van SVRZ, afd. Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vermetstraat 24,4458 BB 's-Heer Arendskerke De begrafenis zal woensdag 5 september om 10.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Wat van waarde is, gaat niet verloren Vlissingenkenner bij uitstek Ad van Dijk is op 30 augustus 2012 overleden. We'zijn dankbaar dat hij zijn kennis met ons en met de stad wilde delen. Gemeentearchief Vlissin gen Ad Tramper, gemeentearchivaris Vlissingen, 3 september 2012 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman. De heer F.H. Boogaart Zijn vriendschap en meeleven blijven in onze herinnering. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bram en Corrie Melse-Sturm Jo van Sundert-Suijkerbuijk Egbert Ausems Tan Kodde en Tine de Visser-Tilroe Chris Melse maandag 3 september 2012 Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ed Schuitema We herinneren Ed als een warme persoonlijkheid met een bijzonder gevoel voor humor. We wensen Renate, Jela, Kwint en familie sterkte toe om zonder Ed verder te gaan. Jessica en Jack, Ronan en Britt Karin en Ronnie, Kelly en Senna Aletta en Hans Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Ed Schuitema Wij wensen Renate, Jela en Kwint veel sterkte toe. Ingrid Roy Hendriksen Lynsey Serena We zijn verdrietig om het overlijden van Ed en de leegte die hij achterlaat. Renate, Jela, Kwint en familie, veel sterkte gewenst. Arno, Inge, Noa Met droefheid hebben wij kennis genomen van hel overlijden van onze zeer gewaardeerde collega-makelaar Ed Schuitema Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. De collega's van de NVM afd. Zeeland Nog maar 2 maanden geleden hield de selectie van de heren van EMM uit 7 983/7 984 een reünie Vele anekdotes en herinneringen werden opgehaald. Helaas zal de volgende reünie nooit meer hetzelfde zijn, na te hebben gehoord dat ons oud teamgenoot Ed Schuitema op veel te jonge leeftijd is overleden. Zijn humor en persoonlijkheid zullen nooit vergeten worden. Wij wensen Renate, Jela, Kwint en familie veel sterkte toe. Selectie EMM 1983/1984 Middelburg, 3 september 2012 Onze tennisvriend Ed Schuitema die meerdere jaren hoofdsponsor van ons Open Schelde Tennistoernooi is geweest, is tot ons groot verdriet op 54-jarige leeftijd overleden. Wij wensen Renate, de kinderen en de verdere familie veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. "Commissie Open Schelde Tennistoernooi Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Ed Schuitema Wij wensen Renate, Jela en Kwint veel sterkte toe. Anita, Caroline, Karin, Sophie, Annemarie, Aletta, Yolanda, Jessica, Regina en Ingrid. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ed Schuitema Respect hebben wij voor Renate, zijn rots in de branding in deze ongelijk^ strijd. Wij wensen Renate, Jela en Kwint veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Ruud Marijke Maran Esra Dag lieve Noek, we zullen je missen. Tot ziens. Opa t en Oma Kuiper Johan en Ria PietenBabs Dick en Marja Neven en nichten Met mountainbiken was geen berg te hoog voor jou, maar deze berg kon je niet bedwingen. Dag fietsmaatje Noek Dick, Marja, Lisa en Leon Kuiper Geschokt zijn wij door het overlijden van onze buurman Noek Goddijn We zullen je gesleutel missen Wij wensen Susan, Jerry, Rowi en Sem veel sterkte toe met het verwerken van dit ondraaglijke verlies. De buren: Familie Eising Familie Fiktorie Familie de Fouw Familie Kwast- Familie Louwerse Familie Provoost Familie van Rosmalen Familie Steenaard - Familie Veldhuijzen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Noek Goddijn We hebben Noek gekend als een spontane warme collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. oud collega's Arkema Vlissingen Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze klasgenoot Sem de heer Goddijn Wij leven erg met Sem mee en zullen hem steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas FTV1B Aimane, Jason, Larissa, Doris, Ilse, Thijs, Puck, Bart, Lan, Timmy, Eyenalem, Tim, Lisanne, Ryan, Devin, Nourdin, Tessa, Frederique, Meilce, Bodi, Hasina, Jonathan, Melissa, Marcel, Aline, Arlène, Levi, Naomi, Misha, Jill. Mevr. G. de Bruine, mentor Dhr. J.C. Schalkwijk, teamleider onderbouw HAVO-VWO Scheldemond College Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Sem de heer Goddijn is overleden. Wij wensen Sem en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20