üyartedsn 0 IHensenllflq.nl maandag 3 september 2012 fcniiUftbericto ars I xx Hoera!!! Vandaag zijn mijn lieve papa en.mamma 12 1/2 jaar getrouwd. Gefeliciteerd en een knuffel van Kevin r. I I MlMiSSh \A- Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer, zwager en oom Jan Poerstamper in de leeftijd van 62 jaar. Rien en Ineke Moniek en Niels Correspondentieadres: Michaëlsdreef 26 4335 BH Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het is tijd ik moet nu gaan, ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen, hoog in de lucht, als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van mij zoals ik van jullie gehouden heb. Diepbedroefd, maar heel dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn geliefde ma en onze oma Eveline van der Heyden Echtgenote van Werner de Keijzer Nieuw-Namen, t Nieuw-Namen, 18 augustus 1939 1 september 2012 Gesterkt door de ziekenzalving Dit melden u: Wemer de Keijzer Jean-Piërre en Nadja de Keijzer-Bracke Lieke Thijs Lynn Delen in het verlies: Haar broer, zuster, schoonbroers, schoonzusters, neven en nichten. De families: Van der Heyden, de Keijzer, Lockefeer en van den Branden. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van' de H. Joseph te Nieuw-Namen op donderdag 6 september 2012 om 10.30 uur, waarna crematie. De asurn zal later op het R.K. Kerkhof bijgezet worden in familiekring. Eveline ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen haar een laatste groet te brengen zullen door ons ontvangen worden op woensdag 5 september 2012 van 19.00 uur tot 19.30 uur. Onze dank en waardering gaan uit tiaar haar huisarts, Dr. Roks en de thuisverpleging Zorgsaam Zeeuws-Vlaanderen. Corr.adres: Grimbeertplein 2,4568 BM Nieuw- Namen Graag schriftelijke condoleance. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Rouwcentrum Waem Jaimie, Nieuw-Namen. tel. 0114-345 695 Gelukkig wie de God van Jacob tot hulp heeft, wie zijn hoop vestigt op de Heer zijn God, die hemel en aarde heeft gemaakt, de zee en alles wat daar leeft, hij die trouw is tot in eeuwigheid. Psalm 146, vers 5 en 6 Verdrietig zijn we omdat onze lieve zoon en onze lieve broer Cristian 'van ons is heengegaan. Hij is 23 jaar geworden. Leen en Nel Visser - Meijers Michiel Patrick Onze wereld zal nooit meer dezelfde zijn. 1 september 2012 Watervliet 28,4413 GD Krabbendijke Cristian is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 4 september van 20:00 tot 21:00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 5 september om 14:00 uur in de Dorpskerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rancke". Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve kleinzoon en neef Cristian Visser in de leeftijd van 23 jaar Middelburg: Oma Meijers-Ovaa Oost-Souburg: Jan Meijers Meliskerke: Ina en Adrie Rottier Jeroen en Hanna Ard-Jart, Wietse en Jelle Jan-Willem Peter Mark en Tanja Middelburg: Jannie en Leen Lorier Linda en Wendel Feline en' Veerle Maarten en Carlien Roos Frank en Ine 1 september 2012. 'kRoep, HEER, in angst tot U gevloden Wij zijn intens verdrietig over het plotselinge heengaan van - Cristian Visser We bidden om Gods nabijheid voor Leen, Nel, Michiel en Patrick om dit smartelijke verlies te dragen. Jan-Kees en Rianda Blok Jos en Annemarie Meeuwsen An do en Jamanja Joris, Harm en Martijn Plotseling is van ons ontnomen onze neef, Wessel van der Laan Voor altijd in ons hart. Rust Zacht Lieve Wessel. Vlissingen: Frans en Willy Stefan Vlissingen: Els Patrick en Lotte Middelburg, 30 augustus 2012 l Tot ons groot verdriet is op ons vakantieadres in 1 1 Oostenrijk plotseling overleden mijn geliefde man, ij onze papa, schoonvader, opa en overgrootvader 1 Jan Kapoen echtgenoot van Johanna Elizabeth de Kat ;i Rotterdam, 14-7-1929 t Stadl an der Mur, 28-8-2012 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Goes: J.E. Kapoen - de Kat Wissenkerke: Tom Kapoen Anda Kapoen - Blankenburgh Heinkenszand: Michel Kapoen Wissenkerke: Debbie Kapoen Sem Breda: Ineke Ras - Kapoen Joop Ras Breda: Martin Ras Evelien Ras - d'Hooghe Mick, Tim Breda: Jeroen Ras I Maayke Ossenblok Dewi, Enzo Breda: Linda Musters - Ras Mike Musters Jaimy, Glenn 1 Pauwenhof 3 1 4461 SC Goes l De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke l Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te f condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het is gedaan Het afscheid is genomen Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Theodorus Josephus Jacob Theune Theo Vlissingen, 3 juli 1932 Oost-Souburg, 1 september 2012 Ricky Theune-Nieuweboer Ricky en Ad Sietse, Jesse Esther en Edwin Jacky, Nigel, Reese, Alizée Kyra en Marco Raoul, Irina Theo en José Pu Yan/Ying Xiu, Rui Chun Maurice en Angeline Romee, Luna, Amike Burgemeester Stemerdinglaan 158,4388 KC Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 september van 11.30 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een schenking voor onderzoek naar asbestziekten van het Instituut Asbestslachtoffers zou Theo zeer op prijs stellen. Hiervoor zal een collectebus aanwezig zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19