zeeland 115 I/ERBOUWINGS OPRUIMING Video GERARD Intensieve samenwerking tussen Muzeeum en Cultuurwerf LAATstf week. maandag 3 september 2012 Op www.pzc.nl is een impressie te zien van het conserveringswerk van de beelden. verhuizingen en meubelopsiag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl VLISSINGEN - De Cultuurwerf ia Vlissingen en het Muzeeum heb ben aangekondigd vanaf septem ber intensief samen te gaan wer ken. Door de handen ineen te slaan ver wachten beide Vlissingse culturele organisaties te besparen op de kos ten. Tegelijkertijd willen ze hun krachten bundelen op het gebied van programmering en activitei ten. Per september wordt de finan ciële administratie door dezelfde persoon gedaan en gaan de organi saties facilitaire diensten delen. Beide organisaties zullen meer acti viteiten met elkaar ontwikkelen en gezamenlijk presenteren. De be sprekingen over de concrete invul ling van dit voornemen lopen nog. Alle dames Badmode 50% Korting Kinder Ondergoed o.a. Ten Cate, Beeren van 795 t/m 9" O95 Ten Cate Herenshorts van 19's €895 Restant heren shorts nu €295 Restanten Dames Badmode Helft v/d Helft Herenpyjama's klassiek katoen tricot €1995 Heren en Kinder Zwemshorts €695 2 BH's voor €10°° Kinderen Heren Badmode 20% tot 50% Korting Heren Shortama's €995 Dames Nachtmode 20% tot 50% Korting Dames slips en strings €095 LAATSTE KOOPJES! KLOKSTRAAT 21 - GOES 8 september t/m 23 september GESLOTEN VLISSINGEN Paauwenburg vierde vijftigjarig bestaan Met een reeks activiteiten heeft de Vlissingse wijk Paauwenburg vrj- dag en zaterdag het vijftigjarig be staan gevierd. In en om wijkgebouw het Majo raat, dat overigens twintig jaar be staat, was er de hele dag een druk programma voor jong en oud. In de sportzaal aan de Alexander Go- gelweg stonden circusacts op het programma. WILHELMINADORP Van der Wekken wint bij moderne tractoren In Wilhelminadorp zijn zaterdag de Zeeuwse Ploegkampioenschap- pen gehouden. Bij de moderne trac toren won Florian van der Wekken uit Kerkwerve. Bij de antieke trac toren ging de titel naar Adri van Strien uit Wolphaartsdijk in de ca tegorie rondgaande ploegen. Bij de heen en weergaande ploegen won N. Nagelkerke uit Heinkenszand. Bij het ploegen met paarden was Bart van der Wekken uit Kerkwer ve de enige deelnemer. OOSTKAPELLE Verkoop kleding voor goed doel Ten bate van voedselprojecten in Afrika wordt tot en met 15 septem ber tweedehands zomerkleding verkocht in het Winkeltje van Woord en Daad in Oostkapelle. De zomerkleding is te koop voor de prijs van één euro. De winkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 25 in Oostkapelle en is iedere morgen geopend. Op woens dag is het Winkeltje van Woord en Daad de hele dag geopend. ARNEMUIDEN Caravan gekanteld op A58 bij Arnemuiden Een caravan is zondag door nog on bekende oorzaak gekanteld op de A58 ter hoogte van Arnemuiden. Het ongeluk gebeurde omstreeks 14.30 uur. Volgens de politie zijn daarbij geen gewonden gevallen. Het verkeer heeft enige tijd hinder ondervon den van de stremming. MIDDELBURG Informatie bedrijven over zonnepanelen De Middelburgse Bedrijvenclub en de gemeente houden vanmiddag een voorlichtingsbijeenkomst voor ondernemers over de toepassing van energiezuinige verlichting en zonnepanelen. De bijeenkomst is van 16.00 tot 17.30 in partycentrum De Kruitmolen. Voor Middelburgse bedrijven is door regionale partijen een spe ciaal arrangement voor zonnepane len en verlichting samengesteld. rateur Jacques Vereecke aan het werk in de Schotse Huizen. .ex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 15