Pakhuisjes zeeland 123 VERHUIZEN MET ZORG! UITVERKOOP! D66 nodigt eilanders uit 0113 22 22 20 Wietkwekerijen Schouwen geruimd NJEüW zaterdag 1 september 2012 aan het lerde in >.n. Met hutting- Op de nu nog lege plek aan de Maarstraat in het hart van monumenten- stad Zierikzee stonden tot 2005 oude pakhuisjes. In juli dat jaar stortte een aantal ervan in. De rest werd gesloopt Garden Life Style TUINMEUBELEN Pres. Rooseveltlaan 745 Vlissingen ZONDAG OPEN I2.00 I 7 OO nurj www gjrdonlifcstylo.nl Mozartlaan 8 Vlissingen Vrijstaand woonhuis met een unieke liging in de populaire compopjstenwijk.Vri| uitzicht aan de voorzijde. Goed onder houden. en de laatste j3ren op tal van punten gemoderniseerd oji nieuwe keuken en badka mer. Mogelijkheid voor woon- programma op begane grond ert-'of Bed Breakfast Vraagprijs 295.000,- k.k Vandaag 15.00-16.00 uur Ernest van der Kwast signeert o.a. Giovanna's Navel Dinsdag 4 september 14.30-16.00 uur Carlos Ruiz Zafón signeert zijn nieuwe boek De gevangene van de hemel BROUWERSHAVEN Boerenboeldag in de loodsen van Van Ast OUWERKERK Stiltewandeling door het krekengebied De hervormde gemeente Middel- harnis houdt zaterdag 8 september de traditionele jaarmarkt rondom de kerk aan de Ring. Op de jaar markt zijn er diverse spelletjes en een breed assortiment aan tweede handsspullen. De jaarmarkt begint om 09.00 uur. De grote deuren van de loodsen van Van Ast in Brouwershaven gaan zaterdag 8 september klok slag 09.00 uur open voor alweer de 33ste Boerenboeldag. De rommel markt van Radarschool De Schouw duurt tot 16.00 uur en biedt ge woontegetrouw een breed assorti ment aan tweedehands spullen. Ook de inwendige mens wordt niet vergeten. De opbrengst gaat deels naar goede doelen. Tijdens de Oosterscheldeweek kun nen belangstellenden zaterdag 8 september meedoen aan een medi tatieve avondwandeling door de na tuur rond de kreken van Ouwer- kerk. „Tijdens de stiltewandeling wordt de stilte van de natuur erva ren vanuit de stilte in jezelf', zegt begeleidster Bianca Willemse. De wandeling start om 19.30 uur vanaf camping De Vier Bannen. MIDDELHARNIS Jaarmarkt rondom kerk aan de Ring ZIERIKZEE SP staat in Zierikzee en Brouwershaven zierikzee - Wat hebben de Twee de Kamerverkiezingen voor gevol gen voor Schouwen-Duiveland? Die vraag staat vrijdag 7 septem ber centraal tijdens de openbare bijeenkomst van D66 Schou wen-Duiveland. Drie inleiders ge ven een toelichting op het verkie- - zingsprogramma. De partij nodigt alle belangstellende Schou- wen-Duivelanders uit om mee te discussiëren. De bijeenkomst wordt gehouden in de kelder van het voormalig postkantoor aan de Poststraat in Zierikzee. Sprekers zijn: Leo de Kraker, rector van het Goese Lyceum, scheidend direc teur van de Zeeuwse Bibliotheek Ton Brandenbarg en het jongste ei- landelijke D66-lid, de 15-jarige jan van Mulligen. De verkiezingsbij eenkomst begint om 20.00 uur. De SP werkgroep Schouwen-Duive land staat vanochtend onder De Beuze in Zierikzee met informatie over het verkiezingsprogramma. Na Zierikzee wordt 's middags Brouwershaven bezocht, daar staat de kraam op de Markt. Donderdag 6 september volgen Bruinisse en Nieuwerkerk. Zater dag 8 september is de werkgroep in Burgh-Haamstede en Renesse. depRVKKERY Markt 51 Middelburg www.drukkerijmiddeiburg.nl renesse - De politie heeft deze week twee wietkwekerijen op Schouwen-Duiveland ontmanteld. Eén kwekerij was in werking in een woning aan de Emmaweg in Renesse. Hier werd ook de bewo ner aangehouden. De man is ge hoord en daarna weer in vrijheid gesteld. Ook in een pand aan de Deltastraat in Zierikzee werd een wietkwekerij ontmanteld. De poli tie arresteerde twee mannen van 50 en 51 jaar oud uit Bergen op Zoom. In Renesse was de oogst 60 planten. In Zierikzee trof de poli tie 600 planten aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 91