^IKpxupim}| Joke Meeusen-Hamelink Cathalina Hollestelle-den Boer Karei de Nooijer 0 IDensenljnq.nl zaterdag 1 september 2012 familieberichten I 41 - begene die ik liefheb verlaat ik Om degene die ik lief had terug te vinden Ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij heeft gevochten om bij ons te blijven en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Maatje Pieternella Blokkerus-van Beveren Sinds februari 2005 weduwe van Henk Blokkerus Nel in de leeftijd van 88 jaar. Anneke Maat-Blokkerus Eli. Maat Lilian en Tom Eckhardt-Maat Yvet Tholen, Zorgcentrum Ten Anker, 29 augustus 2012 Correspondentieadres: Langeviele 16 4437 AB Ellewoutsdijk Naar haar wens wordt mama op 4 september in besloten kring gecremeerd en zal haar as bijgezet worden in het urnengraf bij papa op de begraafplaats in Ellewoutsdijk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorg centrum "Ten Anker", afdeling Ste/berg, voor de liefdevolle verzorging. 'H§ «frï J v Eert woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het vele medeleven die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekte en bij het toch nog plotselinge overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Frans Meeusen Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, september 2012 De vele kaarten, telefoontjes, bezoekjes en troostende woorden na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa fan Moison waren hartverwarmend. We zijn dankbaar voor alle blijken van medeleven. Corry Moison-Huizen Kees, Elly Anna, Neeltje Katja, Willem Désirée Heinkenszand, september 2012 Enige en algemene kennisgeving Onverwacht hebben we afscheid genomen van onze lieve tante Lien weduwe van Govert Johannis Hollestelle Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Neven en nichten Tante Lien is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 4 september om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance. Correspondentieadres: Mevr. R. de Jonge 's-Heer Hendrikskinderendijk 81 4461 DV Goes Het is stil in mij Wij willen iedereen bedanken voor de steun en belangstelling die jullie ons gegeven hebben tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze vader, mijn zoon, onze broer, zwager en oom Rinus Janse Niels, Nynne en overige familie Zoutelande, september 2012 Voor uw hartverwarmende woorden of andere wijze van meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Clasina van Belzen-Schuit zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons heel goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, september 2012 Het laatste beetje is nu op, veel had je te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Na een liefdevolle verzorging thuis en in Verpleeghuis "Ter Valcke", hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader en onze lieve opa Kees Adriaanse Cornelis Hubrecht weduwnaar van Rie Adriaanse-de Stigter Dreischor, 2 maart 1924 f Goes, 29 augustus 2012 Jan-Peter Adriaanse Jette, Britt, Fenne Esther Correspondentieadres: Jasmijnstraat 5 6026 BG Maarheeze De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Voor de vele blijken van meeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde en zorgzame vader en opa Jakobus Riemens betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, september 2012 Voor de vele blijken van medeleven, de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Tannie en Rinus Mosselman-de Nooijer Gertine en Carlo Jeannette en André Kerkhove-de Nooijer Arnemuiden, september 2012 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn na het overlijden en uw aanwezigheid bij het afscheid van Jeannette de Winter willen wij u hartelijk danken. Dit medeleven heeft ons goed g ;daan. Sjaak Traas Hans en Patricia Guido Mare Angelique Samantha en Denny Justin Milan Lewedorp, september 2012 Ik huil om de stilte na jouw bestaan het verdriet omdat er geen afscheid was Ik huil omdat jij zo eenzaam bent heengegaan omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Henk van den Berge 22-2-1946 18-7-2012 Uw aandacht en medeleven geeft ons steun om dit verlies te dragen. Kapelle: Ada van den Berge-Hoogenboom Kinderen en kleinkinderen -De vele reacties maken het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken.- "Er is een Sand die de dood niet (jan verbreken Liefde en herinnering feven altijd voort Na het verlies van mijn lieve man, onze zorgzame (schoonjvader en trotse opa Leonardus Petrus van Tiggeltwven Leo willen we alle lieve mensen bedanken voor alles wat ons steun en troost heeft gegeven. Het heeft ons heel goed gedaan. Jennie van Tiggelhoven-Schout Kinderen en kleinkind Oost-Souburg, 1 september 2012 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hendrik Teunis Overwater Helaas is het niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van medeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Lenie Overwater-van Putten Ton en Manon, Raph, Inte Marco en Bianca, Kay, Raysa Vlissingen, augustus 2012 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Theodor Zweitze Buursma hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. C.C. Buursma-Kammeijer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Axel, september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41