iQnsenlifiq.nl zaterdag 1 september 2012 I 39 Je had de strijd zo graag willen winnen 29 augustus 2012^ onze allerliefste Noek Goddijn geboren op 31 maart 1964 te Leiden sterk, eerlijk, direct, trouw, warm en menselijk Susan Goddijn-Zurhaar ferry en Fleur, Rowi en Sem Aad en Bets (t) Goddijn Jaap Zurhaar (t) Geertje Zurhaar en Sjaak de Veij Verdilaan 93,4384 LD Vlissingen Wij stellen u in de gelegenheid om afscheid van Noek te nemen in de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, zondag 2 september van 19.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, maandag 3 september om 15.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de condoleance- ruimte van het crematorium. Indien u geen rouwcirculaire heeft ont\>angen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Forever friends... Noek Goddijn We wensen Susan en de kinderen veel sterkte toe. Ei-win, Wietske, Michael, Dena en Fleur Trotsdat we je hebben mogen kennen. Dankbaarvooralle mooie jaren. Boosdat we nu afscheid moeten nemen. Dag lieve Noek Fons Sonja Caro en Niek Schuitema Het verlorene prijzen maakt de herinnering dierbaar. "Shakespeare Noek Goddijn Lieve Suus, we zijn er voor je je vriendinnen van de boekenclub Tot onze grote droefheid is overleden onze dierbare dappere vriend Noek Goddijn Bedankt voor al die jaren vriendschap, je was een topvriend. Suus, Jerry, Rowi en Sem heel veel sterkte, we zijn er voor jullie. Vlissingen: Peter en Erna Carin en Friek Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Noek Goddijn Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Noek Goddijn Dit bericht heeft ons allen diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's Power Utilities EOB Dow Benelux B.V. I want to fly like an eagle to the sea Fly like an eagle Let my spirit carry me I want to fly like an eagle till I'm free Met heel veel verdriet, maar ook opgelucht dat hij eindelijk van alle pijn verlost is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Ed en onze allerliefste papa Ed Schuitema Eduard Alphons 8-3-1958 31-8-2012 Renate Hendrikse Jela Kwint Suze Groeneweglaan 122 4385 KP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 september van 17.00 tot 18.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 5 september om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie'als zodanig te beschouwen. Jarenlang onze rots in de branding Dag lieve Ed Jutta de Visser Frenk-jan Heidy Visser Kiki 8< Mats Beetje bij beetje moest je ons veria ten We konden niet zo lang meer met je praten Met veel moed heb je de pijn verdragen Zo lang mogelijk zonder vragen Nu je van ons bent heengegaan gedenken we jou in dankbaarheid voor alles wat je hebt gedaan Met veel verdriet in ons hart moesten, wij afscheid nemen van Ed Schuitema Te kort hebben we mogen delen ïrije tiümof' Je moeder: T.F. Adriaanse je.broers en zus: Jan en Unda Jeroen, en Lindsey Hans, in herinnering In verband met het overlijden van Ed Schuitema is ons kantoor Woensdag 5 september a.s. de gehele dag gesloten. Makelaarskantoor Zwaan Met ontzetting vernamen wij het bericht van het overlijden van de vader van onze oppaskinderen Jela en Kwint Ed Schuitema Wij wensen Renate, Jela, Kwint en familie veel sterkte met verwerken van dit grote verlies. Nel en Johan Begin deze maand verstuurden wij de brief over de integratie van de makelaarskantoren Zwaan en Schuitema per 1 augustus jl. We waren vol vertrouwen en enthousiast over de nieuwe samenwerking en hadden onvoor waardelijk vertrouwen in de toegevoegde waarden. Ondanks dat Ed ziek was verheugden wij ons op de nieu we collegiale samenwerking. We hadden namelijk ontdekt dat we gezamenlijk de passie voor vastgoed deelden. Geschokt en verdrietig zijn we door het bericht dat Ed vrijdag - op de veel te jonge leeftijd van 54 jaar - is overleden. Dit heeft grote indruk gemaakt op ons team. We zijn er stil van. We verliezen in hem een gedreven, no-nonsense en vak kundige collega. Maar bovenal een warme en menselijke persoonlijkheid. Wij wensen Renate, Jela en Kwint veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. We hopen dat ze de kracht mogen vinden om dit groot verlies een plaats te geven. Het team van makelaarskantoor Zwaan Marijke Pennings-Dourlein Thérèse Wisse-Mulder Ineke van Avermaete- van den Berg Stefan Wielemaker Rob van Avermaete 'Het is 'n schone dag geweest Dappere strijder, liefste zorgzaamste papa ooit, toegewijde echtgenoot, knots-trotse opa, lieve broer en zwager, lieve schoonvader, Frederik Hendrik Boogaart 30 augustus 2012 Vrouwenpolder Liefdevolle toegewijde echtgenoot van Gerry Boogaart - Vellekoop 24 januari 1981 RIDDER DER ZESDE GRAAD -LID- in de ORDE VAN ORANJE-NASSAU is aan een nieuwe reis begonnen. 10 juli 1927 Graauw en Langendam Gnesta, Zweden Amsterdam Vrouwenpolder Stekene, België Lydia Pelle Astrid Johan Linda Bart en Sjoerd Adriana Boogaart-Van Wesemael Richard Van Wesemael Zoekweg 4c 4354 SJ Vrouwenpolder Papa is bij ons thuis. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 3 september van 19.30 tot 21.00 uur. De bijeenkomst om het leven van Fred te vieren en te herdenken vindt plaats op dinsdag 4 september om 13-00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2, te Vrouwenpolder. U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn. Na afloop van de bijeenkomst is er vanaf 14.30 uur gelegenheid om te condoleren en na te praten in 'de Ontmoeting', naast de kerk. Gelegenheid tot parkeren is in de omgeving van de kerk gratis beschikbaar. Na jaren van warme vriendschap, moeten we onver wachts afscheid nemen van onze beste buurman Boogaart. Zijn vele trouwe bezoekjes zullen we nooit vergeten. Buurman Boogaart Wij wensen, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Catrien van Dis-Boohe en kinderen. Veere, 30-08-2012.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39