Ovsriadsi) Wessel van der Laan Wessel van der Laan Wessel Wessel van der Laan 38 Ifamilieberichten zaterdag 1 september 2012 mensenlinq.nl Op 7 September 2012 hopen wij: Huib Minderhoud Marina Boogaard te trouwen. Alle relaties die ons hiermee willen feliciteren zijn van harte uitgenodigd op onze receptie van 19.30 tot 22.00 uur aan de Kloosterweg 3 te Aagtekerke, Installatieservice Minderhoud is op het eigen nummer bereikbaar: 06-51624799. Kloosterweg 3, 4363 SC Aagtekerke. en toen was alles anders 27 oktober 1980 30 augustus 2012 Juist nu je er niet meer bent, zul je altijd bij ons zijn. Jessica en Stijn Schoutstraat 48 4336 HS Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Wessel op maandag en dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden' gehouden woensdag 5 september om 12.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot samen zijn. De begrafenis zal daarna in besloten kring plaatsvinden. Mocht ugeen rouwkaart hebben ontvangen,' wilt u dan deze advertentiê als zodanig beschouwen. Kijk over het strand Kijk naar de zee Waar je ook bent, we lopen met je mee Iedere stap, op ieder moment Met grote verslagenheid en verdriet delen wij u het plotseling overlijden van onze zoon, broer en oom mede 27 oktober 1980 -1 30 augustus 2012 Rob en Annie Annette en Henk Roald, Léonie, Jorie en Len Hugo, Judith, Indy Amber, John-Mark, Thomas, Lieke en Jesse Lieve wat zullen we je verschrikkelijk missen John en Willemijn Hans en Anna Nooit meer je stem nooit meer je lach nooit meer samen genieten van een mooie dag niets is meer hetzelfde in ons leven maar het houden van jou en alle herinneringen zijn gebleven rust zacht lieve Wessel Plotseling is van ons heengegaan ons aangetrouwd kleinkind, schoonzoon en zwager Koudekerke: J. Steutel Arnemuiden: Marianne Steutel en Ruud van Ravesteijn Arnemuiden-. Arno en Marina de Kok Th ij men en Pepijn Middelburg, 30 augustus 2012 Nooit meer je lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je humor Nooit meer Wessel Mijn maatje en goede vriend, wat zal ik jou missen! Wij wensen zijn vrouw Jessica ,zoon Stijn, verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Ko en Esther, Ilse; en Robin Wagenaar. •Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega Wessel van der Laan Wessel was loyaal, betrokken en voor velen van ons niet alleen een collega, maar ook een vriend. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, zijn zoontje en de familie. We wensen hen veel sterkte toe in de komende, periode. Directie en collega's DeltaSafe Security Service B.V. Middelburg We zullen hem missen Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wessel van der Laan Wij zijn diep geraakt. Wessel was een betrokken, fijne collega die stond voor zijn werk en vond dat elke vorm van onrechtvaardigheid moest worden aangepakt. Zijn toewijding, openhartigheid en vriendschap zullen wi j voor altijd missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jessica en Stijn en de naaste familieleden. Wij wensen hen troost en liefde toe in deze moeilijke periode. De collega's en oud-collega's van Delta Safe Security Service BV Verbijsterd hebben we kennis genomen van het droevige nieuws dat Wessel partner van onze collega Jessica de Kok en papa van Stijn plotseling is overleden. Wij wensen Jessica, Stijn en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Schipper Accountants B.V. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat Wessel van der Laan plotseling is overleden. Wessel was een zeer gewaardeerd lid van ons team. Wij wensen zijn vrouw en hun zoontje veel sterkte toe met dit grote verlies. Paul Roodenburg Leon Blansjaar Team Café 't Schuttershof Verdrietig zijn wij door het overlijden van de papa van Stijn, Wessel van der Laan Wij wensen Stijn, zijn moeder en zijn oma, die'ook gast ouder bij ons is, en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. We hopen er voor jullie te kunnen zijn. Medewerkers en kinderen kinderdagverblijf Meikever Namens medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur Je hebt gevochten tot je niet meer kon. Ga maar lieverd, het is genoeg geweest. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa Jacob Bakker Jaap In de leeftijd van 76 jaar Fien Bakker - Hogenstein Jaap en Suzanne Anne Emma t Pim Nicole en Michel Nick Jan Mark Hospice Kaaskenshuis Zierikzee, 30 augustus 2012 Appelmeet 75 4328 CK Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 5 september om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Op 30 augustus is overleden mijn schoonzoon', onze zwager en oom Jaap Bakker P.C. Hogenstein-Schoonaard Nemi en Ada Joost en Joke Hans en Tonny Marianne en Jan Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestüurslid Ferdy Meulenberg Vanaf de oprichting van onze werkgroep is hij altijd zeer betrokken geweest bij de uitvoering van onze werkzaam heden voor de allerarmsten. Zijn volkomen-vertrouwen op zijn Heer en Heiland was een leidraad in zijn leven en voor ons een inspirerend, voorbeeld. Wij bidden om troost en kracht voor zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Namens werkgroep "De Bevelanden" van Dorcas Hulp Nederland Hans Jeremiasse, voorzitter Jan Besemer, secretaris Kamperland 29 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38