r.iakea zeeland 125 Perenboomgaard Waarde houdt toch nog een dorpswinkel koop een tien ritten kaa rt voor Film by the Sea Tandarts vertrekt met de noorderzon Dalyan in Turkije Inbrekende veelpleger gearresteerd PORTAKALI zaterdag 1 september 2012 Het nieuwe onderkomen van CBS De Bornput in Oostdijk staat op een voor malige, historische perenboomgaard. OOSTBöRC - Tandartspraktijk Nieuwstraat in Oostburg zit in dé problemen. De eigenaar, Mustafa Omer, is met de noorderzon ver trokken en heeft daarbij de inboe del meegenomen. Waarom hij dat gedaan heeft, is niet duidelijk. Er gaan wel verhalen over een faillis sement. De klanten van Omer zijn niet ingelicht. In het bedrijf, dat sinds 2008 als éénmanszaak op rtaam staat van Omer, werkten verder onder meer een tandarts en een assistente. Die stonden afgelopen maandag tot hun eigen verbijstering voor een leeg gebouw. Stoelen, materiaal en computers waren allemaal verdwe nen. Het pand is ook eigendom van Omer, die afkomstig is uit Cy prus en officieel in Amsterdam woont. Komende week worden de avonddiensten van Omer ingevuld door collega's uit de regio. door Nadia Berkelder WAARDE - Het leek erop dat inwo ners van Waarde vanaf maandag geen boodschappen meer konden doen op het dorp, maar op het laatste moment is toch een onder nemer gevonden die tijdelijk een dorpssupermarkt wil uitbaten. Vandaag, zaterdag, sluit de super markt op het dorp. De winkel moet wijken voor het plan Meer waarde: dat omvat een winkel, ap partementen, een dorpshuis en een gymzaal. Vanaf maandagmorgen kunnen mensen voor hun boodschappen terecht in het hervormd centrum in het dorp. Daar is het assorti ment in eerste instantie beperkt. Er is in ieder geval brood te krij gen en zuivel. ZIERIKZEE Politie ontmantelt twee wietkwekerijen De politie heeft deze week twee wietkwekerijen op Schouwen-Dui- veland ontmanteld. Eén kwekerij was in werking in een woning in Renesse. Hier werd de bewoner aangehouden. Ook in een pand in Zierikzee werd een wietkwekerij ontmanteld. De politie arresteerde twee mannen van 50 en 51 jaar oud uit Bergen op Zoom. „Het is pas donderdagavond rond gekomen", zegt Adri Comelisse van de dorpsraad. „We brengen stencils rond om mensen te infor meren. En we vragen dorpsgeno ten om de e-mail met het nieuws rond te sturen." Het was altijd de bedoeling om een tijdelijke winkel te openen in het hervormd centrum, vertelt Cornelisse. Maar het viel niet mee om een uitbater te vinden die ook de nieuwe - nog te bouwen - su permarkt wil exploiteren. „Over het uitbaten van de nieuwe super markt wordt geloof ik nog gespro ken, het is nog niet helemaal rond, maar dit is in ieder geval goed nieuws voor het dorp." De huidige eigenaar van de super markt aan de Raadhuisstraat in Waarde gaat met pensioen. KAMPERLAND Fietsster gewond na botsing met auto Op de Schotsmanweg in Kamper land is vrijdagmiddag rond half twee een 74-jarige vrouw uit Goes gewond geraakt. Ze reed op de fiets en werd op de kruising met de Bosweg aangereden door een 54-jarige automobiliste uit Arn hem. De vrouw viel over haar stuur op haar hoofd. De vrouw is naar het ziekenhuis gebracht. en maak kans op een geheel verzorgde reis voor 2 personen naar de mooiste strandbestemming in Europa: www.nimbythesea.nl Vlissingen Ik t/m 23 september 2012 Terneuzen 119 t/m 23 september 2012 - PORTAKAL YERSEKE - De politie heeft donder dag in Bergen op Zoom een 39-jari- ge man uit 's-Gravenpolder aange houden die wordt verdacht van een inbraak afgelopen woensdag in Yerseke. De man is al eerder ver oordeeld. Hij zit vast. De inbraak vond woensdagavond plaats tussen half acht en acht uur in een woning aan de Margriet straat. De bewoners waren heel even de deur uit, de verdachte zag in die tijd kans om het huis bin nen te komen door een deur te for ceren. Hij nam fotocamera's, een videocamera en sieraden mee. Getuigen hadden een verdacht per soon bij de woning gezien. Hij was door de getuigen aangespro ken en had een vreemd antwoord gegeven. Hij vertrok in een - vol gens de politie - opvallende auto. Door de omschrijving dacht de po litie al snel aan de verdachte. De of ficier van Justitie gaf toestemming voor zijn aanhouding. Hij zit in een politiecel in Torentijd en wordt verhoord. Tienrittenkaarten zijn niet persoonsgebonden. Wil je tijdens Film by the Sea met een groep vrienden naar de film, koop dan een Tienrittenkaart. Wil je in je eentje, tien films kijken, dan kan dat natuurlijk ook. Een Tienrittenkaart kost 75,- en is goed voor tien film bezoeken t.w.v. 90,-. Je bespaart dus maar liefst 15,- Meerinfo: www.filmbythesea.nl Nieuwstraat 12-04 Goes Mp OPEN HUIS 6 SEP I9.00T/M: 20.00 uur en 9 SEP II00 t/m 1 I ZOG uurApparcement luxe i (T. li zo in kyptl T! 1 Gelegen in hartje Goes met H //alle vooriiënuigen:binnen hand- -1 bereik De woning biedt eert grote woonkamer met vloer- EèK verwarming, luxe open keuken, p g sep 2 slaapkamers,groot terras en parkeerbox m kelder. Vraagprijs 349.000,- k.k makelaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 103