colofon mm. f® 1 Dii!ï^iuv£uï'£ IHens6nlinq.nl woensdag 29 augustus 2012 kien I 33 Tot onze verbijstering vernamen wij het plotselinge overlijden van: Stefan Koets Hij zal in onze herinnering voortleven als een sympathieke, professionele en humorvolle planner. Bedankt Stefan Sjaak en Willem Arjan Goedbloed Transport Vader Transport Oost-Souburg Middelburg Marco Jan Marco van Keulen van den Dries Transport Transport Ritthem Koudekerke Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze oud medewerker en collega Krijn de Witte Met grote vakkundigheid en toewijding heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan ons bedrijf. Wij wensen Ida, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers en directie Dominicus BV Westkapelle Westkapelle, 29 augustus 2012 "Ida heeft bijna 15 jaar op onze kinderen gepast, Krijn nam daar een belangrijke rol bij in" Lieve KRIJN, Wij zullen je missen.. Adrie en Carla, Desi Tess Psalm 90 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Tanny Christina Vogelaar-van der Jagt sinds 28 november 1991 weduwe van Teunis Jacobus Vogelaar A 17-10-1919 t 27-8-2012 Sterke de Heere ons in dit groot verlies. Mijnie Vogelaar Ria Priem-Vogelaar Karei Priem (in liefdevolle herinnering) Miranda en ]ohn, Jean, Valerie, Carl Teun, Fleur Leo Vogelaar Sonja Vogelaar-Slabbekoom Cathy, Twan, Sarah Christian en Marije, Leonard, Joost Bert Vogelaar Annet .Vogelaar-van de Velde Christine en Dennis, Rowan Miriam en Emiel, Ruben, Mathijs Bettie en Benny Corrie Poppe-Vogelaar Cor Poppe Jessica en Ben, Lotte, Sanne Wilco en Maaike, Milan Krabbendijke, zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Damstraat 61A 4401 AC Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 31 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling A, voor de goede en zeer liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. En telkens weer zal ik je tegenkomen we zeggen veel te gauw, het is voorbij Hij heeft alleen je lichaam weggenomen niet wie je was en ook niet watje zei Toon Hermans Ineke, "Ine" Jacomina Cornelia Verhagen - Klaassen 22 juli 1951 27 augustus 2012 In ons bijzijn is, als gevolg van een ellendige ziekte, van ons heengegaan, mijn geweldige vrouw, onze lieve moeder en trotse oma. Vincent Robbert en Moniek Maikel, Ramon Miijam en Mario De crematieplechtigheid vindt, zoals Ine dat wilde, in besloten familiekring plaats. Rouwkaarten worden niet verstuurd, u kunt deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Grootmede 67 4337 AB Middelburg. --Dag lieve zus- Veel te vroeg moesten we afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Ineke, "Ine" Verhagen Wij wensen Vincent, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Peter en Wil Renate en Bennie, Mika Monique en Jos Soraya, Joella, Chiara Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ineke Verhagen-Klaassen echtgenote van onze collega Vincent Wij wensen Vincent en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling Opleiden en Ontwikkelen - N.V. EPZ te Borssele Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ineke Verhagen-Klaassen echtgenote van onze medewerker en collega Vincent Wij wensen Vincent, familie en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Enige en algemene kennisgeving Na een leven van zorgen voor anderen heeft op 87-jarige leeftijd de rust, waar zij zo naar verlangde, gevonden A.C. van der Meule-Luteijn Sjaan Met dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afd. Rozenhof, voor de met liefde en respect gegeven verzorging. Veere, 27 augustus 2012 Van Bourgondiëlaan 11, 4351 NT Veere Haar lichaam heeft zij ter beschikking gesteld van de wetenschap. Gij zijt zo diep vertrouwd met mij: wie weet mijn wegen zoals Gij? Gij kent mijn leven woord voor woord, Gij hebt mij voor ik spreek gehoord. Ja overal, op al mijn wegen en altijd weer komt Gij mij tegen. Psalm 139:2 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, heb ik afscheid genomen van mijn innig geliefde en zorgzame man Gerard Verhulst na een gelukkig huwelijk van ruim 61 jaar in de leeftijd van 87 jaar Kraggenburg: E.C. Verhulst - van de Sande 26 augustus 2012 Hertenweg 9 8317 PM Kraggenburg De afscheidsdienstzal worden gehouden op vrijdag 31 augustus om 12.30 uur in het Protestants Kerkcentrum, Voorstraat 21 te Kraggenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kraggenburg. Voorafgaand aan de dienst is van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Degene die geen persoonlijk bericht heeft ontvangen kan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve broer, zwager en oom Marinus Johannes Rijk betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie Rijk Yerseke, augustus 2012. mp*3 ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlifke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overigeTamilieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33