Maria Suzanna Hoste Mimi 32 1 familieberichten woensdag 29 augustus 2012 0 IHensenlinq.nl En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hij in vrede door zijn hemelse Vader is thuisgehaald, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader én opa Leendert Jacob Blaak echtgenoot van Jannigje Brussaard eerder gehuwd geweest met Gerrigje Blaak-Bot f 4'11 augustus 1941 - f 27 augustus 2012 Janny Blaak-Brussaard Wilma en Leendert Marlise, Ard, Willemijn Hans en Marleen Koen, Anne Jasperina en Chris Anouk, Saskia Gerlé en Jacobine Levi, Ben Rijnie en Paul Naomi, Jasper, Famke, Tijn, Pleun Pieter Julian Christa Ylaisah, Kyara Hanneke en Francart Tim, Lotte Kees en Marian Kirsten en Ruud, Bas, Niels, Charlotte Bas en Monique Samira, Melissa Andre en Anja Levi, Ezra, Noa, Febe Hanny en Frans Sarah, Veerle, Floris Jeannet en Arjan Romee, Anne Linde, Rick Herman en Covette Tom, Noortje Annemarie en Peter Florence en Maarten, Ruard en Debby, Aron, Sem Smokkelhoekweg 6 4421JH Kapelle-Biezelinge De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 1 september om 10.30 uur in de Ned. Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biezelingse- weg te Biezelinge. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45-10.15 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rustig is ingeslapen onze lieve schoonzus en tante Groede, 18 juni 1928 Goes, 27 augustus 2012 Terneuzen: Ton Hoste t Lien Hoste-Luteijn Oostburg: Fien Hoste Peter Theunissen Lies, An Terneuzen: Karin Hoste Jan den Hamer Joost, Doris Correspondentieadres: Beethovenhof 56, 4536 AB Terneuzen We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Mimi op vrijdag 31 augustus om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Ontvangst vanaf 13.30 uur. Aansluitend begraven we haar op de algemene begraafplaats te Goes. Na de-begrafenis ontmoeten we elkaar in bovenge noemd gebouw. Na een langdurig ziekbed is van ons heengegaan mijn innig geliefdè vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Sara Grootjans-de Laat 9 november 1924 28 augustus 2012 Koudekerke: H. Grootjans Nw. en St. Joosland: Maria en Herman v. Goethem-Grootjans Kruiningen: Sara en Rinus Oostdijk-Grootjans Middelburg: Izaak en Jolanda Grootjans-Aldenhoven en kleinkinderen Keiweg 28 4371 MX Koudekerke Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is op donderdag 30 augustus van 16,00-17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 31 augustus om 13.00 uur in de Michaëlskerk aan het Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in gebouw "De Klimop" Kerkstraat 2 aldaar. Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het bericht van overlijden van Door Hubrechsen Door was voor haar pensionering een zeer gewaardeerd lid van de facilitaire dienst van CSW. Jarenlang vormde zij met haar man Paul een geliefd duo op de locatie Olmenlaan, later op de Churchilllaan. Wij wensen Paul, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen en wij gedenken hen in onze gebeden. Namens bestuur en directie van CSW, F.C. van der Knaap, directeur-bestuurder J. Heeres, directeur VMBO-MAVO Wij zijn geschokt door het overlijden van Rini Snel echtgenote van onze voormalige penningmeester Nico We wensen Nico en familie veel sterkte. Bestuur en leden van de Strandvereniging Westduin Wees getrouw tot in de dood en ik zal u geven de Kroon des levens. Openbaring: 2:10) Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma Zeeland en omi Lena Kroon-Telleman Lenie Rotterdam Vlissingen 1 november 1924 27 augustus 2012 sinds 7 juli 1960 weduwe van G.S. Kroon Jenny en Ger Laura en Nander Juna, Karsten Eva en Rob Twan Jan t Ab en Corry Bregje, Elke Ineke en Chris Correspondentieadres: Jenny Kroon Voordijk 290 2992 AM Barendrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 1 september van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal om 10.30 uur een afscheidsbijeen komst worden gehouden in de aula van het uitvaart centrum, waarna om 11.30 uur de begrafenisplechtig heid zal plaats vinden op de Noorder-begraafplaats, President Rooseveltlaan 766,4382 NB Vlissingen. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Er zal tevens een broodmaaltijd geserveerd worden. Mama hield van bloemen. Groen is het land waarin Hij mij doet komen Psalm 23 Vandaag heeft onze moeder, oma en overgrootmoeder, na een liefdevolle verzorging in Nieuw Sandenburgh, temidden van ons haar rust gevonden Jans Jobse-de Visser Serooskerke (W.), 9 februari 1922 Veere, 27 augustus 2012 Oosterhout: Mieke en Jaap Staal-Jobse Bart en Femke Annabel, Evelien - Heieen en Ruud Marian en BonJce Middelburg: Huib en Lien Jobse-Walraven Marijn Schiedam: Corrie en Ben van As-Jobse Thijs Laura en Magchiel. Veghel: Jasper Jobse en Marian Koelen Gijs Correspondentieadres: Molenwater 75,4331 SE Middelburg Vrijdag 31 augustus zal er een herdenkingsdienst worden gehouden in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw Sandenburgh voor de goede verzorging van onze moeder. Met droefheid hebbén wij kennis genomen van het overlijden Van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante fans Jobse-de Visser In de leeftijd van 90 jaar. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Middelburg: A. Tornde Visser Serooskerke: E. de Visser Serooskerke: J. Willeboordse-de Visser Gapinge: J. de Visser C. de Visser-de Visser neven en nichten Serooskerke, 27 augustus 2012 Najaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Sara Catharina Helena Lensen - Zus - Ridder in de Orde van Oranje Nassau Terneuzen, 18 maart 1916 f 's-Heer Arendskerke, 28 augustus 2012 A. Verhage W. M. Verhage - Paauwe Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Poelwijck" voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: De heer A. Verhage, executeur "Weegbreepad 24 4461 MK Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 31 augustus om 13:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32