28 I dinsdag 28 augustus 2012 I (TlensenLinq.nl Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Sara Tannetje van Hese - Michielsen Sonja in de leeftijd van 64 jaar. Peter van Hese Michel en Donna Rick, Lotte 4333 BG Middelburg, 22 augustus 2012 Gerbrandylaan 11 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij herinneren Kees zoals hij was heel gewoon, heel bijzonder. Kees Schout Martien Carla Theun Gert Christian Eveline Wim Nadja Dave Marjo Sander Wilma Henk Marie-José Marcel Ellen Tonny Yvonne Patrick Jolanda Ad Lia Peter Hans Theu en kinderen De buren, Bereklauwerf, Arnemuiden Hij hield niet van die mooie dure zinnen Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor!... Daar is alles mee gezegd. Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken is overleden onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornells Jacobus van der Sluijs Cor Sinds 19 mei 1992 weduwnaar van Wilhelmina Joanna Smits Rotterdam, 18-8-1921 t Goes, 25-8-2012 Tonny en Han Henk en Lia (in herinnering) Ron (in herinnering) Monique en Lex Kleinkinderen en achterkleinkinderen De Bongerd 42, Goes Correspondentieadres: J.D. van Mellestraat 34, 4461VT Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 31 augustus om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Tot de laatste dag hebben we je bewonderd om je vechtlust, genoten van je humor, je warmte gekoesterd. We zullen je nooit vergeten. Dag lieve man, vader en opa Krijn de Witte 27 augustus 1944 25 augustus 2012 Biggekerke: Ida de Witte-van Sluijs Rianca, Erik en Krijn Linda, Paul, Eline en Rosa Domburg: Wilbert M. Nijhoffstraat 7 4373 BC Biggekerke Krijn is thuis.- De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, is donderdag 30 augustus in de Odulphuskerk te Meliskerke om 13:00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Odulphuskerk in Meliskerke. M Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde broer, zwager en oom Krijn de Witte Zoutelande: H. Boogaard (in herinnering) Boogaard-de Witte Westkapelle: R.J. Minderhoud P. Minderhoud-de Witte (in herinnering) neven en nichten 25 augustus 2012 f Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze geliefde zwager en oom Krijn de Witte echtgenoot van Ida van Sluijs Westkapelle: J. Dominicus - van Sluijs F.P. Dominicus (in herinnering) Zoutelande: W. Kleinepier - van Sluijs A.KIeinepïer (in herinnering) P. Boogaard - van Sluijs P. Boogaard Dinxperlo: C. Salemink - van Sluijs G.J. Salemink (in herinnering) Neven en nichten V Als een vriend niet meer is, weet je pas wat je mist. Krijn de Witte Wij wensen Ida en verdere familie veel sterkte toe. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van vriend en reisgenoot Krijn de Witte Wij wensen Ida kinderen en kleinkinderen heel veel kracht ensterkte toe. Prien en Ko de Vroe Vlissjngen, 28 augustus 2012. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Krijn de Witte Wij wensen Ida, de kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe in het omgaan met dit grote verlies. Westkapelle Middelburg Zoutelande 25 augustus 2012 Nel en Adrie Lous Andrea en Jan Westerweel Betsy en Frans van der Heijde Groot is de leegte die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Onze altijd betrokken en markante buurman heeft een onuitwisbare herinnering achtergelaten. Krijn de Witte Wij wensen Ida, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe in de komende tijd. Jan Kees en Rita Piet en Riet Pieter en Mirjam Jan en Ria Lars en Jorien Ad en Koos Adrie en Lenie en kinderen Danny en Miranda Dennis en Sari Theo en Marjan Martin en Corrie Krijn en Anita Jaco en Agaath Meer dan 40 jaar buren. Wij zullen onze bevriende en hulpvaardige buurman Krijn erg gaan missen. Ida, kinderen en kleinkinderen veel sterkte gewenst voor nu en in de komende tijd. Ad, Koos en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28